Małgosia: Uratowanie siostry

Dzisiaj chciałam przedstawić bardzo mocne świadectwo mojej mamy. Rok temu moja siostra ciężko zachorowała, zaczęło się od epizodu depresji z próbą samobójczą. Cała rodzina przeżyła to zdarzenie bardzo mocno.Przeczytaj Małgosia: Uratowanie siostry
Read More

Anna: Praca dla męża

Powiem szczerze, że kiedy tylko usłyszałam o Nowennie, od razu postanowiłam ją odmówić. W mojej sytuacji, a w zasadzie naszej, bo to o mojego męża chodziło, wydało mi się to jedyną nadzieją.
Read More

Ewa: Pomoc

Od pierwszego dnia odmawiania Nowenny pompejańskiej doznałam ulgi w ogromnym cierpieniu psychicznym.
Read More

Agnieszka: Pragnienie posiadania dziecka

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się kiedy byłam w strasznym dołku psychicznym. Przeżyłam poważny wypadek samochodowy, a chwilę później dowiedzieliśmy się z mężem, że możliwe nie będziemy mieć dzieci, a już jakiś czas starliśmy się.. Byłam załamana.. Na początku stwierdziłam, że zacznę się modlić dopóki jestem na zwolnieniu lekarskim bo był...
Read More

Hanna: Uwolnienie od natrętnych i dręczących myśli

Pragnę złożyć swoje pierwsze świadectwo nowenny pompejańskiej. (…) bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.
Read More

Grażyna: Modlitwa w intencji egzaminu syna

Szczęść Boże! Chciałabym również podzielić się z Wami swoim świadectem. Jakiś czas temu odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji zdania przez mojego syna egzaminu adwokackiego. Nie była to moja pierwsza Nowenna. Za każdym razem prośby zostały wysłuchiwane. W tym roku synowi poszedł słabo egzamin. Takie miał przeczucie i zaczął wątpić w to, że uda mu się go zdać. Egzamin ten składał sie z dwóch części – ustnej i pisemnej, jeśli któraś część nie zostałanie zdania, cały egzamin zostałby wtedy oblany.

Syn strasznie to przeżywał, ponieważ kilka miesięcy zakuwał do tego egzaminu, ale bazując na ocenianiu w zeszłym roku, był przekonany, że tym razem się nie uda. Dodatkowo podczas rozmowy jedna osoba z komisji powiedziała mu, że prawdopodobnie napisał egzamin nie na temat. Syn się podłamał. Gdzieś jednak pozostawał mi w sercu pokój, żeby zaufać Matce Bożej, że jesteśmy tylko ludźmi, a dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Miałam takie myśli, że nie jesteśmy z tym wszystkim sami, że musi się wszystko poukładać. I tak po tygodniu, po egzaminie ustnym, syn zadzwonił, że się udało i dostał dobrą ocenę! Chwała Panu, Który jest z nami w każdej chwili naszego życia! Warto trwać w Różańcu, bo Maryja jeszcze nigdy nie zawiodła. Bądź Pochwalona Matko Przenajświętsza.

Pozdrawiam serdecznie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Grażynanatalia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
natalia
Gość
natalia

Chwala Panu ! Ja tez czekam na wyniki egzaminu pisemnego, bardzo sie boje, ale nie ustaje w odmawianiu nowenny pompejanskiej. Mam nadzieje ze Maryja tez mi pomoze.

Grażyna
Gość
Grażyna

Natalio,

pomoże na pewno. Tylko najważniejsze teraz, aby nie zwątpić. Wspieram Cię swoją modlitwą. Daj znać, jak poszedl egzamin. Trzymam kciuki 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!