Gosia: odkąd pamiętam oddalałam się od Kościoła

Mam 43 lata i odkąd pamiętam oddalałam się od Kościoła. Dwa lata temu miałam problemy zdrowotne, siedziałam w domu i zastanawiałam się czego mi brakuje…to było takie proste a jednak zajeło mi to większość życia…Boga oczywiście. Nie wiem jak trafiłam na Nowenne Pompejańska, ale za sprawą Ducha Swiętego postanowiłam ją odmawiać, nigdy wcześniej nie odmawiałam różańca.

Na początku bałam się że nie umiem, że zły bedzie mi przeszkadzał, no i że to przecież tyle dni..po trosze tez traktowałam Nowenne jak koncert życzen. W zeszłym roku odmówiłam w swoich intencjach trzy Nowenny, były to raczej intencje duchowe, takie wewnetrzne, wydaje mi się ze nie zostały wysłuchane, a może jednak zostały, może się potykam o to, o co prosiłam a tego nie widzę…W każdym razie jestem szczęśliwa że nauczyłam się odmawiać różaniec, zmieniłam myślenie i chociaż nie raz bywało ciężko to dotrwałam do końca. Teraz znowu zaczęłam kolejną Nowenne i Dziękuje Najświętszej Maryi za codzienne dodawanie mi siły..

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ulagosiaEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Gosiu, cieszę się z Twojego nawrócenia. Wszystkiego dobrego Ci życzę.
Chwała Panu!

gosia
Gość

Dziękuję Ewo, to chyba jeszcze nie takie prawdziwe nawrócenie ale dzięki Matce Świętej coraz bardziej zbliżam się do tego…

ula
Gość
ula

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: