Dominik: Szatan zawsze kusił,zeby nie pisac

Pragnę podziekować Matce Bożej za otrzymane łaski,i zachęcam Was wszystkich,odmawiajcie codziennie różaniec! Matko Boża módl sie za Nami.
Przeczytaj całość

K: Uwolnienie kleryka

Szczęść Boże! Decyzję o rozpoczęciu mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej podjęłam spontanicznie. poczułam, że mój przyjaciel, kleryk, potrzebuje modlitwy. Wiedziałam (dało się zauważyć), że coś go trapi, nie wiedziałam jednak, co, dlatego modliłam się po prostu w jego intencji. Właściwie prawie nie mieliśmy ze sobą kontaktu podczas tych 54 dni, każdy żył własnym życiem.
Przeczytaj całość

Kaja: Maryja sprawiła że jestem lepszym człowiekiem

Na Nowennę Pompejańską natknęłam się przypodkowo kiedy moje życie bardzo mocno się skomplikowało. Przez własną głupotę wpakowałam się w kłopoty.Zaczęłam odmaniać Nowennę i moje sprawy pomyślnie sie ulożyły. A poza tym nauczylam się modlić, wyciszać, dokonywać bardziej rozsadnych wyborów. Maryja sprawiła że jestem lepszym człowiekiem.Modlitwa ma ogromną moc.
Przeczytaj całość

Justyna: Wsparcie w najtrudniejszych chwilach małżeństwa

Witam Was, chciałam sie podzielić z Wami moim świadectwem. Nowennę pompejańską odmówiłam juz 4 razy i za każdym razem Pan Bóg wysłuchał moich próśb po swojemu. Pierwsza nowenna była odmówiona za moje małżeństwo, ponieważ mąż mnie zostawił i odszedł do innej kobiety.
Przeczytaj całość

Martyna: Uczę się kochać na nowo

Chciałabym złożyć świadectwo, z którym tak długo zwlekałam. Moja historia związana z Nowenną zaczęła się pod koniec marca tego roku. Zostałam pozostawiona przez mojego chłopaka, z którym planowaliśmy ślub. Zawsze zależało mi na bliskiej relacji z Bogiem, ale nigdy nie wiedziałam na czym to dokładnie powinno polegać. W dniu kiedy niespodziewanie, świat obrócił mi się do góry nogami, wszystko było szare, smutne i depresyjne, rozpacz i płacz zawładnęły moim życiem, nagle szukając pomocy w internecie natrafiłam na tą cudowną modlitwę!
Przeczytaj całość

Gabi: Nowenna dziękczynna

8 lutego miałam zdawać ostatni egzamin w sesji zimowej. Czasu na naukę miałam niewiele (pracuję na etacie i studiuję w trybie popołudniowym), a materiału do zapamiętania dużo. Poprosiłam o pomoc św. Józefa z Kupertynu i obiecałam Matce Najświętszej, że jak zdam ten egzamin, to zaraz 8 lutego zacznę w podzięce odmawiać Nowennę Pompejańską.

Egzamin zdałam na 4. Weszłam na stronę Nowenny, aby sprawdzić, kiedy skończę część błagalną i kiedy zacznę część dziękczynną Nowenny, kiedy skończę całą Nowennę, i zobaczyłam, że 10 lutego zaczyna się Nowenna Wielkopostna. Pomyślałam: chyba tego ode mnie chcesz, Matko Najmilsza. Zaczęłam w Środę Popielcową, a skończyłam dzisiaj, w Niedzielę Miłosierdzia. Dziękuję!
Na początku Nowenny w mojej pracy zaczęły się dziać „dziwne” rzeczy. Najprostsze sprawy stawały się problemami. Wokół siebie czułam jakiś straszny opór współpracowników. Gdy kogoś prosiłam o coś, co należało do jego obowiązków, słyszałam „nie”. Ciągle musiałam coś wyjaśniać szefowej, tłumaczyć się nie ze swoich spraw. Jak w pracy jakoś się poukładało, to zaczęły się problemy z odmawianiem modlitwy. Codziennie ktoś mi przeszkadzał. Albo, gdy wzięłam różaniec do ręki, nagle robiłam się tak zmęczona (to było np. w ciągu dnia, w Święta), że wystarczyło, że zamknęłam oczy i zaczynało mi się coś śnić. Wielokrotnie wieczorem zasypiałam w trakcie modlitwy i po kilka razy zaczynałam tę samą tajemnicę.
W trakcie odmawiania Nowenny starałam się dziękować każdego dnia w „Prośbach o modlitwę” za każdy jej dzień. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie swoją modlitwą. Dziękuję za codzienne maile od nowenny.pl. Bardzo pomagały mi one w modlitwie, wyjaśniały wiele spraw. Dziękuję Matce Najświętszej za wysłuchanie mojego nieudolnego dziękczynienia. Dziękuję, że modlitwa różańcowa przestała być dla mnie trudnością nie do pokonania. Dziękuję, że nauczyłam się wykorzystywać każdą wolną chwilkę na modlitwę. Różaniec tak wpasował się w moje dłonie, że już nie odłożę go do szuflady, a będę odmawiać codziennie chociaż jedną dziesiątkę. Chwała Panu i Matce Najświętszej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!