Justyna: Wysluchana modlitwa o prace i obrone doktoratu

W lutym, kiedy rozpoczelam odmawiac Nowenne Pompejanska, zlozylam Najswietszej Matce Rozancowej obietnice o swiadectwie. Na poczatku roku bylam w trudnej sytuacji.
Read More

Marcin: Przyjdź królestwo Twoje

Szanowni! Chcę się z Wani podzielić moim świadectwem o zniewoleniu w którym żyłem i nawróceniu, którego Ciągle doświadczam. Zniewolenie Moje zniewolenie grzechem masturbacji (później w dobie Internetu doszła do tego jeszcze pornografia) zaczęło się ponad 20 lat temu, pod koniec szkoły podstawowej. Przez lata trwania tego zniewolenia (jakoś nigdy nie...
Read More

Viola: uleczona nerwica

Modliłam się o zdrowie dla męża, prosiłam Matkę Boską o to, by nerwica, na którą długo chorował, została uleczona. Po 54 dniach modlitwy (dzięki Bogu udało mi się wytrwać) zauważyłam znaczną poprawę, nie jest może tak pełen radości jakby sam chciał, ale widzę, że nasza rodzina odżyła. Powoli, małymi kroczkami zmierzamy ku...
Read More

D: Dziękuję za zdrowie dla taty

Chciałem podziękować Najświętszej Królowej Różańca Świętego za uzdrowienie mojego taty z zapalenia opon mózgowych na które zachorował. Stało się to nagle i niespodziewanie tatę znalazła mama w garażu jak leżał na podłodze zawołała mnie i szybko zawieźliśmy go na pogotowie.
Read More

G: Przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia

Nowennę pompejańską odmawiałem nie całe 2 lata temu. Modliłem się w pewnej, wiadomej Bogu intencji. Nie do końca została ona wysłuchana. Mimo wszystko Matka Boża inaczej pokierowała sprawami, wypraszając u Boga inne łaski, o których mowa poniżej.

Po kilku miesiącach od nowenny przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia. Oprócz tego przez ok. 3 tygodnie podczas odmawiania nowenny nie popełniałem mojego nałogowego grzechu – masturbacji, co było dla mnie wielkim sukcesem. Wierzę w to, że to dzięki tej modlitwie i wstawiennictwu Matki Bożej doznałem tak wielkiej łaski, jaką była ta spowiedź i chwilowe zerwanie z grzechem masturbacji. Dziękuję Bogu i Maryi za te wielkie łaski.
Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "G: Przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski
Ja żebym miał tak prosto. Nieco, że wysoki popęd to jeszcze depresja, lęki mój wygląd mnie doprowadza do ruiny, ciągły brak pieniędzy…ledwo pożyczkę dostałem na stały aparat na zęby ….ciężko jakoś z tym trzeba żyć i nie jest łatwo….Każdy krzywo się na mnie gapi jakbym moje życie to było jakieś przekleństwo i moje narodziny nie były planowane….Niby mieszkam z rodzicami to i tak sama wypłata to dla mnie prawie nic. Mam tyle wydatków, ostatnio daję już po 5zł na ofiarę w niedziele, anie jak wcześniej często w ogóle nie dawałem. Teraz się zastanawiam czy nie będę dawać dziesięciny tylko nie… Czytaj więcej »
Klemens
Gość
Klemens

Zmieniaja temat; panie Janku, pamietam Pana z rozy mezczyzn, dziekuje za modlitwe za mojego zmarlego przyjaciela

Klemens
Gość
Klemens

Potrafi pan cos dobrego mimo swoich problemow zrobic, to dobry znak na poczatek

Klemens
Gość
Klemens

Jeszcze tylko prosze sie zastanowic czy aby napewno jest mozliwe polaczenie depresji i wysokiego poziomu testosteronu w jednym zdaniu, z wyjatkiem przypadku, niedobor testosteronu i depresja

Prosze sobie zadac kilka pytan;
Czy jest pan typem samca Alfa,
Czy lubi pan wspolzawodnictwo w sporcie, pracy i generalnie w zyciu
Czy ma pan naturalna skolnnosc do tezyzny fizycznej mimo braku treningu
Czy jest pan uwazany przez kobiety w Swoim towarzystwie za atrakcyjnego
Czy czuje pan zadowolenie z zycia

Jesli na wiekszosc z powyzszych odpowiedzialnosci pan nie, to ten testosteron moze byc conajmniej ponizej sredniej krajowej

Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski

Zacznę się modlić, dzięki.

Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski
Ogólnie to nie wiem co to jest samiec Alfa. 😛 Czy jestem uważany przez kobiety za atrakcyjnego tego nie wiem, bo nigdy nie miałem dziewczyny w dodatku nie chciałbym na obecną chwilę w chodzić w żaden związek. Jestem za młody, zakompleksiony i za dużo siedzi u mnie stresu w głowie. Pewnie przez te hormony za wysokie, robiłem badania i wyszło wszystko po za normą. I tak mając ponad 23 lata pytają mnie nadal o dowód osobisty przy zakupie alkoholu. Mężczyzna zazwyczaj pięknieje do 30 ‚stki 😛 Tak mi się z resztą wydaję jak patrzę na siebie z wiekiem. Cieszę się,… Czytaj więcej »
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Róża Bojanowskiego. Lidce trochę spadła gorączka. Przetrwanie tej nocy zwiększa jej szanse,

Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski
Ja sobie na wypłatę zamawiam książkę „Od nałogu do miłości.” apropos (nie wiem jak to się piszę ) uzależnień. Jak wiadomo do wyjścia z tego nałogu potrzebna jest naprawdę silna wola, a przede wszystkim pomoc drugiego człowieka. Są różni terapeuci, którzy pomagają wyjść z nałogu. np. grupa slaa[kropka]pl Każdy ma różne przyczyny trwania w tym grzechu nieśmiałość, kompleksy, niska samoocena. Ja po dobrej spowiedzi przestałem od miesiąca zaglądać już na jakieś treści erotyczne. Co do czystości jakbym powiedział w pracy, że to grzech to by mnie wyśmiali, ale mniejsza. Ja wierzę w Boga nie dlatego, że kocham jego przykazania i… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?