G: Przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia

Nowennę pompejańską odmawiałem nie całe 2 lata temu. Modliłem się w pewnej, wiadomej Bogu intencji. Nie do końca została ona wysłuchana. Mimo wszystko Matka Boża inaczej pokierowała sprawami, wypraszając u Boga inne łaski, o których mowa poniżej.

Po kilku miesiącach od nowenny przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia. Oprócz tego przez ok. 3 tygodnie podczas odmawiania nowenny nie popełniałem mojego nałogowego grzechu – masturbacji, co było dla mnie wielkim sukcesem. Wierzę w to, że to dzięki tej modlitwie i wstawiennictwu Matki Bożej doznałem tak wielkiej łaski, jaką była ta spowiedź i chwilowe zerwanie z grzechem masturbacji. Dziękuję Bogu i Maryi za te wielkie łaski.
Chwała Panu

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

9 myśli na temat „G: Przystąpiłem do spowiedzi generalnej z całego życia

 1. Ja żebym miał tak prosto. Nieco, że wysoki popęd to jeszcze depresja, lęki mój wygląd mnie doprowadza do ruiny, ciągły brak pieniędzy…ledwo pożyczkę dostałem na stały aparat na zęby ….ciężko jakoś z tym trzeba żyć i nie jest łatwo….Każdy krzywo się na mnie gapi jakbym moje życie to było jakieś przekleństwo i moje narodziny nie były planowane….Niby mieszkam z rodzicami to i tak sama wypłata to dla mnie prawie nic. Mam tyle wydatków, ostatnio daję już po 5zł na ofiarę w niedziele, anie jak wcześniej często w ogóle nie dawałem. Teraz się zastanawiam czy nie będę dawać dziesięciny tylko nie wiem dokładnie jeszcze o co tym w chodzi. Zacząłem robić 5 sobót miesiąca włączając się do wielkiej nowenny fatimskiej przed 100 rocznicą. Mam nadzieje, że Maryja zlituję się nade mną i coś w moim życiu się zmieni,bo moje życie tylko praca i myślenie, żeby jak najszybciej umrzeć i się już nie męczyć na tym świecie. Nie wiem czy jakbym dowiedział się teraz, że mam jakąś nieuleczalną chorobę czy z tego powoduj bym się zasmucił chyba wręcz przeciwnie. Bym skakał z radości, że będę przykuty do łóżka i może przestanę w końcu grzeszyć, bo ja nie mam sił.
  Odmawienia nowenny o wyjścia z nałogu przy depresji kiedy człowiek nie widzi przyszłości swojej naprawdę jest ciężko. Nawet jeden ksiądz kiedyś mi powiedział, żebym się zastanowił czy odmawiać dalej. A przez księdza też często działa Jezus Chrystus.
  Dobrze, że chociaż umiałem się w pracy przyznać przed wieloma osobami, że chodzę do kościoła. Jeszcze muszę rozszerzać nowennę pompejańską, ale potrzebuję dobrego świadectwa, bo nie jestem zbyt mądry, a ni zbyt inteligenty.
  Maryjo nie mając Matki swojej pokładam nadzieje w tobie, nie mam innej Matki, jeśli nie zostaniesz moją Matką to ja nigdy nie będę szczęśliwy w tym życiu.

 2. Jeszcze tylko prosze sie zastanowic czy aby napewno jest mozliwe polaczenie depresji i wysokiego poziomu testosteronu w jednym zdaniu, z wyjatkiem przypadku, niedobor testosteronu i depresja

  Prosze sobie zadac kilka pytan;
  Czy jest pan typem samca Alfa,
  Czy lubi pan wspolzawodnictwo w sporcie, pracy i generalnie w zyciu
  Czy ma pan naturalna skolnnosc do tezyzny fizycznej mimo braku treningu
  Czy jest pan uwazany przez kobiety w Swoim towarzystwie za atrakcyjnego
  Czy czuje pan zadowolenie z zycia

  Jesli na wiekszosc z powyzszych odpowiedzialnosci pan nie, to ten testosteron moze byc conajmniej ponizej sredniej krajowej

  • Ogólnie to nie wiem co to jest samiec Alfa. 😛
   Czy jestem uważany przez kobiety za atrakcyjnego tego nie wiem, bo nigdy nie miałem dziewczyny w dodatku nie chciałbym na obecną chwilę w chodzić w żaden związek.
   Jestem za młody, zakompleksiony i za dużo siedzi u mnie stresu w głowie. Pewnie przez te hormony za wysokie, robiłem badania i wyszło wszystko po za normą.
   I tak mając ponad 23 lata pytają mnie nadal o dowód osobisty przy zakupie alkoholu.
   Mężczyzna zazwyczaj pięknieje do 30 ‚stki 😛 Tak mi się z resztą wydaję jak patrzę na siebie z wiekiem.
   Cieszę się, że nie mam dziewczyny jakoś nawet jakbym miał najlepszą płatną pracę, mieszkanie czy mieć warunki do tego, aby stać się ojcem to i tak na obecną chwilę nie chciałbym być Ojcem, nie czuję się do tego dojrzały.
   Kiedyś chciałem nawet obniżyć lekami te hormony to lekarz powiedział, że za 20 lat to będę go prosił o podwyższenie, więc wolę poczekać. Nic na siłę.
   Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do życia, często się uśmiecham.
   Depresja mija kiedy mam jakikolwiek kontakt z ludźmi, więc trudno to u mnie zobaczyć jak ktoś ze mną rozmawia.

 3. Ja sobie na wypłatę zamawiam książkę „Od nałogu do miłości.” apropos (nie wiem jak to się piszę ) uzależnień.
  Jak wiadomo do wyjścia z tego nałogu potrzebna jest naprawdę silna wola, a przede wszystkim pomoc drugiego człowieka. Są różni terapeuci, którzy pomagają wyjść z nałogu.
  np. grupa slaa[kropka]pl
  Każdy ma różne przyczyny trwania w tym grzechu nieśmiałość, kompleksy, niska samoocena.
  Ja po dobrej spowiedzi przestałem od miesiąca zaglądać już na jakieś treści erotyczne.
  Co do czystości jakbym powiedział w pracy, że to grzech to by mnie wyśmiali, ale mniejsza.
  Ja wierzę w Boga nie dlatego, że kocham jego przykazania i nakazy, ale wiarę daję mi szczęście. Nic nie po za tym, nawet jakbym miał miliony to mógłbym wpaść w depresję i być nieszczęśliwy. Życie z wiarą dla mnie dodaję siły i nadaję sens temu życiu. A nawet nie wiem czy żyjąc nawet tymi nakazami wszystkimi życie nie jest prostsze i łatwiejsze.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!