Mariusz: Tylko Maryja i Jezus

Odmówiłem w tym roku 3 Nowenny. Za każdym razem ostatniego dnia części błagalnej każdej nowenny decydowały się moje losy odnośnie sytuacji w pracy oraz sytuacji finansowej( na lepsze). Ten kończący się rok był niesamowity , było tyle zwrotów akcji w pracy i w życiu , że mógłbym napisać scenariusz do niezłego filmu. Od sytuacji beznadziejnych do nagłych zwrotów o 180 stopni. Trudno mi w tej chwili zliczyć ile tego było.
Przeczytaj całość

Matka: Zmiany w naszej rodzinie

Nowennę Pompejańską odmawiam od 2014r.intencje były różne najpierw za dzieci za rodzinę za dusze w czyściu, w chwili obecnej odmawiam 13 nowennę czyli 7 w intencji syna.Nowenna jest cudną modlitwą daje spokój, nadzieję nigdy nie sądziłam że dam radę odmawiać 3 różańce w jednym dniu a były i 4 ale Matka Boska, kiedy podejmujemy tą decyzje daje tyle czasu i siły że dajemy radę.
Przeczytaj całość

Monika: Wysłuchanie prośby

Za wszystkie łaski dziękuję NMP....
Przeczytaj całość

G: zaczynam cieszyć się życiem!

Za to dziękuję Matce Najswietszej za wszystkie łaski Pod koniec Maja będzie Msza dziekczynna którą zamówiłam
Przeczytaj całość

Ilona: Uścisk Maryi – bezcenne

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji przeprosin Maryi. A sprawa miała się następująco ... Żyjąc daleko od Boga, bywało że używałam imienia Maryi w formie zartu. Byłam osobą niewierzącą, więc wtedy nie było to dla mnie niczym szczególnym. Po swoim nawróceniu, a raczej po otrzymanej łasce nawrócenia postanowiłam odmówić NP. Bardzo się bałam, nie wiedziałam czego się spodziewać. 3 różańce dziennie wydawało mi się niemożliwością. Podjęłam jednak decyzję, pozostała tylko intencja w której mialam się modlić.
Przeczytaj całość

Ewelina: ,,Przemiana wewnętrzna i pokój w sercu”

Nowennę Pompejańską odmawiam drugi raz, pierwszą nowennę odmówiłam w intencji kolegi który narobił sobie dużo problemów w życiu z własnej winy, miał problem z narkotykami, pracą, rodziną i musiał wyjechać za granicę.

Zanim zaczęłam odmawiać nowennę dużo modliłam się w jego intencji na różańcu, modlitwy w jego intencji przynosiły ogromny pokój i radość w sercu, relacja z nim była dla mnie trudna, ale kiedy podejmowałam decyzję o zaprzestaniu modlitwy w jego intencji nadal czułam wewnętrzne przynaglenie aby się za niego modlić. Kiedy zrozumiałam, że odmawianie różańca nie sprawia mi trudności zrodziła się myśl aby zacząć odmawiać nowennę, co prawda NP chciałam odmówić we własnej intencji, ale czułam wewnętrznie,że lepiej będzie modlić się w intencji osoby która potrzebuje pomocy. Podczas odmawiania pierwszej nowenny otrzymałam łaskę ogromnego pokoju wewnętrznego, był to jednocześnie czas bardzo dla mnie trudny, straciłam w tym czasie prace, zerwałam kilka trudnych dla mnie relacji z osobami z którymi od dawna chciałam urwać kontakt, a odejście z pracy w której zostałam niesprawiedliwie potraktowana było powodem aby zakończyć je w odpowiedni sposób. W tym czasie również bardzo dużo chorowałam, nasilały się konflikty w domu ale pomimo tego nie poddawałam się i ciągle się modliłam. W okresie tym moja relacja z osobą za którą się modliłam stawała się coraz bliższa pomimo tego,że dzieliły nas kilometry, kontakt mieliśmy ze sobą codzienny, pod koniec części dziękczynnej okazało się, że kolega dostał długo wyczekiwany urlop na który nie było nadziei i przyjeżdża do Polski. Wierzę, że czas odmawiania Nowenny nie był przypadkowy bo zakończyłam ją w Wielki piątek, i wtedy ostatni raz miałam kontakt z osobą za którą się modliłam pomimo tego,że do dziś osobiście się nie spotkaliśmy ale ufam,że Maryja mnie wysłuchała a Pan Bóg ma swój plan który się zrealizuje w określonym czasie. Drugą Nowennę odmawiam w intencji znalezienia pracy, wierzę i ufam,że Matka Boża mnie wysłucha. Otrzymuje łaskę wielkiego pokoju i radości w sercu pomimo trudnych okoliczności, czuje siłę która nie pozwala mi się załamywać a co najważniejsze, czuję,że doświadczam wewnętrznej przemiany, ufam,że intencje o które proszę spełnią się w określonym czasie, za wszystkie otrzymane łaski dziękuję Matce Bożej i pragnę aby NP była modlitwą którą będę się modlić do końca życia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?