Ewelina: Moja córeczka widzi !!!

Byliśmy załamani. Wtedy rozpoczęliśmy z mężem Nowennę o dar widzenia dla naszej córki. Bardzo szybko po rozpoczęciu modlitwy dowiedzieliśmy się o rehabilitacji wzroku, o której nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Lekarze również nas nie poinformowali o takiej możliwości.
Przeczytaj całość

Marcelina: Modlitwa o kontakt z osobą mieszkającą daleko

Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask.
Przeczytaj całość

Kasia: Maryja w tak krótkim czasie przemieniła serce mojego męża

Chciałam podzielić się ogromem łask, które spłynęły na mnie i moją rodzinę w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej. To co na rozum wydawało się niemożliwe, za przyczyną Najświętszej Maryi Panny zostało nam wyproszone...Nowenna była moją ostatnią nadzieją...w wielkim bólu, rozpaczy, poranieniu emocjonalnym, w jakim się znajdowałam uchwyciłam się Matczynej Ręki bardzo...
Przeczytaj całość

Ewa: Ocalony od śmierci

Mój najmłodszy syn jest z wykształcenia historykiem. Od czasu ukończenia studiów w 2017 r, borykał się z brakiem pracy. Humaniści nie są mile widzialni na rynku pracy. Zmienił zawód i założył własną działalność.Niestety po roku musiał zamknąć. Nastepnie pracował na umowę zlecenie, potem znalazł znowu jakąś pracę jako przedstawiciel handlowy ale był zmuszony do założenia własnej działalności.
Przeczytaj całość

Jacek: Zdrowie dla synowej

Szczęść Boże- o nowennie pompejańskiej dowiedziałem się przypadkiem - najpierw w łódzkiej katedrze z ulotki pozostawionej w ławce , za kilka dni w innego źródła. Na ulotce przeczytałem iż nowenna nie jest dla mięczaków - zmobilizowało mnie to do chęci odprawienia ( chociaż różaniec nie był moją mocną modlitwą - lecz od roku inaczej już na nią patrzyłem) - zastanawiałem się za kogo i w jakiej intencji się modlić.
Przeczytaj całość

Ewelina: O uzdrowienie męża z nałogu

To już dziesiąta Nowenna Pompejanska. Jeszcze niedawno nie potrafiłam spokojnie odmówić dziesiątki Różańca Świętego.Otrzymałam wiele łask dla siebie i bliskich. Obecnie modlę się o zdrowie duszy i ciała dla mojego męża ,by przezwyciezyl nałóg nikotynowy.Mąż niespodziewanie zaczął narzekać na niestrawność, która trwała kilkanaście dni ,wtedy podjął decyzję o rzuceniu palenia.Módlcie się i wierzcie,bo Maryja nie jest obojętna na ludzkie cierpienie i rozterki,zawierzajcie Jej swoje problemy i bezgranicznie ufajcie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!