Ufająca: Moje nawracanie po 30 latach „letniej wiary”…

W przeciągu ostatnich 3 lat odmówiłam kilka już Nowenn Pompejańskich. Dziś chciałabym złożyć świadectwo z dwóch ostatnich, które odmówiłam:
Przeczytaj całość

Janusz: Uratowane małżeństwa

Trafiłem do Pana Boga przez WIELKI kryzys małżeński przez jaki przechodziliśmy z Żoną i całą naszą rodziną. Żona wyprowadziła się z domu, zabrała synów, świat wybuchł i totalnie legł w gruzach. Do tego co bym nie robił wszystko powodowało, że było jeszcze gorzej... Kiedy wydało się, że wszystko już stracone, na drodze spotkałem Pana Boga, a On rękami Matki Najświętszej Niepokalanej włożył mi do ręki Różaniec, a potem Nowennę Pompejańską. Nasza droga dalej i do tego coraz stromiej i szybciej prowadziła ku otchłani ale ja uporczywie trzymałem się Różańca i Nowenny.
Przeczytaj całość

Malgorzata: Bądź zawsze z nami Królowo Różańca Świetego.

Choć moje prośby nie zostaly jeszcze wysłuchane, wierze, ze Matka Najświętszą mnie usłyszy i obdarzy moje dzieci zdrowiem.
Przeczytaj całość

Bożena: Przyszła babcia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Pewnego wieczoru, kiedy kolejny raz zobaczyłam łzy w oczach mojej córki postanowiłam poszukać motywacji do odmawiania nowenny pompejańskiej. Znalazłam tę stronę internetową i przeczytałam wiele niesamowitych świadectw. Od lat modlę się do Matki Najświętszej za pomocą różańca. Wiele łask wyprosiłam u naszej Kochanej Wspomożycielki dlatego i tym razem wiedziałam gdzie się zwrócić.
Przeczytaj całość

Elżbieta: łaska uwolnienia od pewnego nawyku

Szczęść Boże Wszystkim czytającym. Moją pierwszą NP skonczylam 24 lipca w niedzielę. Intencja była za męża" o pogłębienie wiary dla Niego"
Przeczytaj całość

Ewelina: Kocham Cię Maryjo….

Długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Odmówiłam trzy nowenny, pierwsza za rodziców, żeby żyli w zgodzie a dwie za mojego byłego chłopaka. Błagałam Maryje, żeby mojemu bylemu chłopakowi, ułożyło się w życiu gdyż po paru latach naszego wspólnego bycia okazało się że ma dziecko.z inna dziewczyna mimo tego ze tak mnie skrzywdził pragnę jego szczęścia. N

iestety nie jestem pewna czy moja nowenna w Jego intencji została wysluchana bo mam słaby kontakt z nim i nie wiem co tam się dzieje u Niego. Myślę ze jak nie teraz to predzej czy później zostanie wysluchana. Otrzymałam morze innych łask, jestem radosna, i wiem ze teraz nie musze sie niczego obawiać gdyż Maryja jest ze mną. Nowenna stała się częścią mojego życia. Nie traćcie nadziei ufajcie i wierzcie. Wszystko ma swój czas tak Maryja i Jezus wie co jest dla nas najlepsze

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!