Ewa: Ta nowenna ma moc!

Jesteśmy małżeństwem od 38 lat, należymy do wspólnoty Domowego Kościoła, staramy się codziennie być na Eucharystii, co roku jesteśmy na rekolekcjach. oboje należymy do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. „Ideał!” Po co nowenna?! – W naszej intencji. Zauważyliśmy bowiem nasilające się napięcie między nami, kłótliwość, zniechęcenie, zamykanie się na siebie.
Sprawy nie ratowały ani Namiot Spotkania, ani codzienna niemal modlitwa małżonków, ani comiesięczny dialog. Zrozumiałam, że to bardzo wielki zakręt naszej wzajemnej miłości, że nie wolno nam „wypaść z trasy” na jednym z ostatnich może zakrętów wspólnej drogi. Podjęłam nowennę pompejańską w intencji naszej duchowości małżeńskiej – o jej pogłębienie, ożywienie i umocnienie.
Jeszcze nie skończyłam odmawiać nawet pierwszej części, a już widziałam skutek. Zagrożenie minęło – wierzę, że bezpowrotnie. To nie znaczy, że nie ma zgrzytów i utarczek: były i są, ale nie są zagrożeniem. Umacniają nas, bo potrafimy to razem przepracowywać, omawiać.
Nasza miłość i zrozumienie wzrasta. Na zewnątrz nikt nie widział (poza nami) zagrożenia i pewnie nikt nie zauważył poprawy. Ale wiemy to my i Maryja. Dla Jej czci chcemy, abyście się dowiedzieli i wy. Ta nowenna ma MOC.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewa: Ta nowenna ma moc!"

Powiadom o
avatar
Magda
Gość

Chwała Panu ! Taki model małżeństwa zawsze był moim marzeniem jednak na mojej drodze staną człowiek który „wierzy” bo trzeba. Teraz po ślubie to zauważyłam bardzo cierpię z tego powodu mam nadzieje że kiedyś przyjdzie czas gdy bede mogła pomodlić się razem z nim.

Maria W
Gość
Maria W

niestety tacy sa nasi przewaznie mezowie w kosciele stojacy ale niewjerzacy mi pomaga NP gdzie widze laski dla meza o laski w zyciu doczesnym i do zbawienia potrzebne wjecej chodzi do koscioola praktycznie regularnie tu super i sakramety srednio raz w mc i to juz jest wjelki dar Maryi dla niego i dlamnie tez bo choc dluga droga przednim to nieswiadomje ale wreszcie jest na wlasciwej drodze

Zadowolona
Gość
Zadowolona
RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij