Halina: Cud nad cudami

Po skończeniu tej pierwszej Nowenny coś jakby drgnęło, ale potem znów wróciło do "normy". Z roku na rok było coraz gorzej. Do Nowenny dołączyła się moja siostra, która mieszka trochę bliżej brata i czasami go odwiedzała.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Tak wiele łask dzięki Matce Bożej

Owa pierwsza Nowenna, którą nie ja odmawiałam, ale Mama w mojej intencji dotyczyła mojego związku, w który byłam wtedy zaplątana.
Przeczytaj całość

Magdalena: Zrozumiałam swoje błędy

Zrozumiałam jaką byłam egoistką, jak bardzo obwiniałam innych za swoje niepowodzenia, nie ufałam Panu Bogu, nie byłam cierpliwa. Popełniałam wciąż te same grzechy, a teraz jestem od nich jak najdalej.
Przeczytaj całość

Ania: List: Ta modlitwa nauczy Cię wytrwałości.

"Ta modlitwa nauczy Cię wytrwałości. Wytrwałość ta, jest w końcu dowodem czy naprawdę ważna jest dla Ciebie intencja w jakiej się modlisz."-Te właśnie słowa wypisane były na ulotkach które ostatnio drukowałam aby podzielić się z innymi nowenną... Odmówiłam już pięć nowenn, trzy pierwsze w tej samej intencji-o miłość, zakochanie i...
Przeczytaj całość

Martyna: Porządki w życiu

Zakończyłam odmawiać drugą nowennę. Modliłam się w intencji łask dla mojego męża. Niezwykle trudno jest je dostrzec. To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to to, że mąż jest spokojniejszy, bardziej opanowany i pogodny, mniej się denerwuje. Jednak zmian, które zachodzą we mnie nie da się nie zauważyć. Moje...
Przeczytaj całość

Ewa: Ta nowenna ma moc!

Jesteśmy małżeństwem od 38 lat, należymy do wspólnoty Domowego Kościoła, staramy się codziennie być na Eucharystii, co roku jesteśmy na rekolekcjach. oboje należymy do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. „Ideał!” Po co nowenna?! – W naszej intencji. Zauważyliśmy bowiem nasilające się napięcie między nami, kłótliwość, zniechęcenie, zamykanie się na siebie.
Sprawy nie ratowały ani Namiot Spotkania, ani codzienna niemal modlitwa małżonków, ani comiesięczny dialog. Zrozumiałam, że to bardzo wielki zakręt naszej wzajemnej miłości, że nie wolno nam „wypaść z trasy” na jednym z ostatnich może zakrętów wspólnej drogi. Podjęłam nowennę pompejańską w intencji naszej duchowości małżeńskiej – o jej pogłębienie, ożywienie i umocnienie.
Jeszcze nie skończyłam odmawiać nawet pierwszej części, a już widziałam skutek. Zagrożenie minęło – wierzę, że bezpowrotnie. To nie znaczy, że nie ma zgrzytów i utarczek: były i są, ale nie są zagrożeniem. Umacniają nas, bo potrafimy to razem przepracowywać, omawiać.
Nasza miłość i zrozumienie wzrasta. Na zewnątrz nikt nie widział (poza nami) zagrożenia i pewnie nikt nie zauważył poprawy. Ale wiemy to my i Maryja. Dla Jej czci chcemy, abyście się dowiedzieli i wy. Ta nowenna ma MOC.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewa: Ta nowenna ma moc!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Chwała Panu ! Taki model małżeństwa zawsze był moim marzeniem jednak na mojej drodze staną człowiek który „wierzy” bo trzeba. Teraz po ślubie to zauważyłam bardzo cierpię z tego powodu mam nadzieje że kiedyś przyjdzie czas gdy bede mogła pomodlić się razem z nim.

Maria W
Gość
Maria W

niestety tacy sa nasi przewaznie mezowie w kosciele stojacy ale niewjerzacy mi pomaga NP gdzie widze laski dla meza o laski w zyciu doczesnym i do zbawienia potrzebne wjecej chodzi do koscioola praktycznie regularnie tu super i sakramety srednio raz w mc i to juz jest wjelki dar Maryi dla niego i dlamnie tez bo choc dluga droga przednim to nieswiadomje ale wreszcie jest na wlasciwej drodze

Zadowolona
Gość
Zadowolona
RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!