Zbyszek: Dobroć Matki Różańcowej

Uzyskałem tyle dobrego spokoju , wiary , zrozumienia innych po prostu jestem innym człowiekiem .
Read More

Krystyna: Dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam

Dziś kończę odmawiać 7 nowenne.Codziennie modle się od roku.O nowennie dowiedziałam się od najstarszej córki ,to ją zobaczyłam jak się modli.Pomyślałam może i ja spróbuje. Szybko odrzuciłam te myśl praca,dom,obowiazki nie podołam.Jednak ta myśl wracała. Pewnej niedzieli wieczorem bez wielkiego namysłu chwyciłam za różaniec i zaczełam się modlić.
Read More

Piotr: Nowenna – moje świadectwo

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu, przeglądając chrześcijańskie strony i materiały. Przechodziłem wtedy trudny okres w życiu. Emigracja, najpierw solo, następnie trud sprowadzenia rodziny i organizacji życia od nowa w innym kraju. Trudności językowe, praca poniżej kwalifikacji, brak perspektyw na jakąkolwiek poprawę sytuacji – wszystko to sprawiało, że dominujące...
Read More

MAGDALENA: Modlitwa i otrzymane łaski

Dziś wiem , że w życiu jest bardzo ważna modlitwa bez niej usychamy i stajemy się niczym. Szkoda jest mi ludzi którzy tego nie widzą i nie czują.
Read More

Faustyna: Uwolniona z pornografii

Dziękuję Ci Najświętsza Panienko i proszę o dalszą opiekę .
Read More

Ewa: Ta nowenna ma moc!

Jesteśmy małżeństwem od 38 lat, należymy do wspólnoty Domowego Kościoła, staramy się codziennie być na Eucharystii, co roku jesteśmy na rekolekcjach. oboje należymy do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. „Ideał!” Po co nowenna?! – W naszej intencji. Zauważyliśmy bowiem nasilające się napięcie między nami, kłótliwość, zniechęcenie, zamykanie się na siebie.
Sprawy nie ratowały ani Namiot Spotkania, ani codzienna niemal modlitwa małżonków, ani comiesięczny dialog. Zrozumiałam, że to bardzo wielki zakręt naszej wzajemnej miłości, że nie wolno nam „wypaść z trasy” na jednym z ostatnich może zakrętów wspólnej drogi. Podjęłam nowennę pompejańską w intencji naszej duchowości małżeńskiej – o jej pogłębienie, ożywienie i umocnienie.
Jeszcze nie skończyłam odmawiać nawet pierwszej części, a już widziałam skutek. Zagrożenie minęło – wierzę, że bezpowrotnie. To nie znaczy, że nie ma zgrzytów i utarczek: były i są, ale nie są zagrożeniem. Umacniają nas, bo potrafimy to razem przepracowywać, omawiać.
Nasza miłość i zrozumienie wzrasta. Na zewnątrz nikt nie widział (poza nami) zagrożenia i pewnie nikt nie zauważył poprawy. Ale wiemy to my i Maryja. Dla Jej czci chcemy, abyście się dowiedzieli i wy. Ta nowenna ma MOC.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Maria WZadowolonaMagda Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Chwała Panu ! Taki model małżeństwa zawsze był moim marzeniem jednak na mojej drodze staną człowiek który „wierzy” bo trzeba. Teraz po ślubie to zauważyłam bardzo cierpię z tego powodu mam nadzieje że kiedyś przyjdzie czas gdy bede mogła pomodlić się razem z nim.

Maria W
Gość
Maria W

niestety tacy sa nasi przewaznie mezowie w kosciele stojacy ale niewjerzacy mi pomaga NP gdzie widze laski dla meza o laski w zyciu doczesnym i do zbawienia potrzebne wjecej chodzi do koscioola praktycznie regularnie tu super i sakramety srednio raz w mc i to juz jest wjelki dar Maryi dla niego i dlamnie tez bo choc dluga droga przednim to nieswiadomje ale wreszcie jest na wlasciwej drodze

Zadowolona
Gość
Zadowolona

RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!