Krzysztof: Rozeznanie przez Różaniec

Mam 34 lata. W połowie listopada zakończyłem odmawianie pierwszej w swym życiu Nowenny Pompejańskiej. Moją intencja to prośba o rozeznanie powołania życiowego. Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny i coraz częściej myślałem o tym czy to ma być droga wiodąca przez życie zakonne, czy życie w małżeństwie. Będąc młodszym nie zważałem...
Read More

Maria: Królowa Różańca Świętego jest ratunkiem w bardzo trudnych sytuacjach.

Bez wahania zaczęłam się modlić. Nie sądziłam wówczas, że potrafię odmówić Ją aż cztery razy. Jednocześnie moje córki również odmawiały nowennę.
Read More

Adam: Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.

Jutro kończę kolejną Nowennę Pompejańską. Tak jak w poprzedniej modliłem się w intencji poukładania mojego życia zawodowego i rodzinnego. Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.
Read More

Marta A. : Byłam pewna, że nie podołam

Dziś jestem po prawie trzech miesiącach Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Kasia: jest troszkę lepiej, będzie dobrze, wierzę w to

Odmawiam teraz modląc się o polepszenie mojego stanu zdrowia, choruję na endometriozę. Mam torbiel już ponad 10cm. Wczoraj byłam na badaniu i lekarz powiedział, że ma ona 8,7cm. Sam określił, żę te różnice to pewnie błąd pomiaru, ale ja nie wierzę. Wiem, że to za sprawą Matki Bożej, jej łask, modlitwy
Read More

Ewa: Ratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu gdy przeglądałam pewną stronę jak wielu z was najpierw pomyślałam że nie dam rady,ale po nie długim czasie trafiłam na filmik ze świadectwem pewnej kobiety w tej samej intencji pomyślałam,że spróbuję że to moja jedyna nadzieja i ratunek dla naszego małżeństwa bo po ludzku nie byłam w stanie już nic zrobić została mi tylko modlitwa odmawiam już trzecią NP.

Modliłam sie w intencji męza i o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych gdyż maż zostawił mnie z dwójką dzieci dla kochanki i narobił wielkich długów.Przez ostatnie miesiace między nami działy sie straszne rzeczy.Kiedy zaczełam odmawiac pierwszą NP na poczatku bylo spokojnie, ale pózniej zaczęły dziać sie dziwne rzeczy zły zaczął działac podczas odmawiania tych trzech NP wypadł mi różaniec gdy odkladałam na miejsce po modlitwie zaczelam miec wątpliwości czy warto sie modlic o małeństwo kilka razy jak odmawiałam Nowenne rękę jakby mi ktos odpychał i wypuszczałam to ziarenko na różańcu które trzymałam,mąż coraz bardziej nas ranił i coraz bardziej urywał sie kontakt między nami.Jestem w trakcie odmawiania trzeciej NP część dziękczynną odmawiam i choć mam chwile zwatpienia to nie poddaje sie. Moje intencje jeszcze nie zostały wysłuchane ale Matka Boska obdarzyła mnie innymi łaskami i jestem spokojniejsza inaczej patrzę na pewne sprawy.Wierze bardzo że Mateczka wysłucha moich intencji będę się modliła tą modlitwą bo jest to niesamowita modlitwa.Dziękuje bardzo Matce Boskiej za wszystkie łaski i opieke.Mam wielką nadzieję,że już niedługo będę mogła napisać kolejne świadectwo,że moje intencje zostały wysłuchane.Objecałam to świsdectwo Najświętszej Panience.Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Justyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Musisz wierzyć choć latwo nie będzie. Ja tez modlilam się o uratowanie małżeństwa. Juz rok nie jestesmy razem. Zostawił mnie z synem i tez narobil długów. Odszedł do innej kobiety, lada moment urodzi im się corka. Mimo tego co mówi mi moje otoczenie to nadal kocham męża. Czekam na spełnienie mojej intencji. Bóg wie kiedy będzie na to odpowiedni czas. Po ludzku nie możliwe, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Módl się i wierz