Joanna: Mieszkanie

Na początku 2014 roku zaczęłam się modlić o sprzedaż mieszania, aby wykończyć budowę domu. Aktualnie trudno jest sprzedać mieszkanie, ponieważ banki nie udzielają kredytów. Na samym początku nowenny znaleźli się kupcy. Pomimo tego modliłam się dalej. Kupcy rozmyślili się po jakimś czasie, a bez pieniędzy budowa została wstrzymana na cały...
Read More

Honorata: Cudowne laski

Modlitwa uzaleznia w pozytywny sposob. Jak sie uda z Boza pomoca to na swieta odwiedze mateczke w Pompejach, bowiem wybieramy sie do Rzymu po raz kolejny na dluzej. Widocznie Bog ma plan dla nas i probuje nas naprowadzic mimo, ze jestesmy grzeszni. Warto zaufac.
Read More

Mariola: Wysłuchana modlitwa o zbawienie duszy syna

Moja intencja nowenny pompejańskiej to zbawienie duszy zmarłego syna. W czasie odmawiania nowenny miałam sen z udziałem mojego syna. Przyszedł do mnie żeby mi powiedzieć, że bardzo mnie kocha i nie może tam spokojnie leżeć. Uścisnął mnie mocno, a jego ciało stało się zimne. Przeczytaj Mariola: Wysłuchana modlitwa o zbawienie duszy syna
Read More

Ania: Zdrowie dla córki

Niedawno ukończyłam nowennę o łaskę zdrowia dla córki. Bardzo często chorowała, ma problemy z tarczycą, astmę wczesnodziecięcą, alergię, urodziła się ze słabym napięciem mięśniowym, itd. Wizytom lekarskim nie było końca.
Read More

Anna: Uzdrowienie duszy i ciała przez Maryję

Jestem bardzo szczęśliwa ze wytrwałam.Dziękuje Matko Boża,Królowo Różańca Świętego z Pompejów .
Read More

Elżbieta: odmawianie różańca w drodze to nie wstyd.

Ponawiam moje świadectwo. Maryjo, Królowo Różańca Świętego z Pompejów, dziękuję za dar Nowenny. Odmawiam trzecią z kolei. Może nie zawsze uważnie, czasem w pośpiechu, korzystając z płyty i pracując jednocześnie, ale na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego. Wierzę, że moja modlitwa zostanie wysłuchana i otrzymam łaski, o które proszę. Dziękuję za lekcję modlitewnej dyscypliny i za to, że mogę pokazać, iż odmawianie różańca w drodze to nie wstyd. Bądź pozdrowiona Panno Maryjo. Królowo Różańca świętego, módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Elżbieta: odmawianie różańca w drodze to nie wstyd."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Ja moje 2 Nowenny ukończyłam tylko dla tego, że mówiłam właśnie w drodze do pracy i z pracy. Czasami miałam zmiany 12/godzinne, poza tym rodzina 2 dzieci czekających na zabawę z mamą…inaczej nie dała bym rady.

Renata
Gość
Renata

Jeśli modlitwa wypływa z serca,zawsze przynosi owoce. Mnie też zdarza sie odmawiać Różaniec jadąc autem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!