Dorota: Niech króluje nam Maryja

Z nowenną pompejańską spotkałam się niedawno, i chcę poświadczyć, że Maryja wysłuchuje swoje dzieci. Jakiś czas temu postanowiłam powierzyć Jej swoje małżeństwo i z taką intencją modliłam się do Maryji. Już od początku czułam Jej pomoc. Początkowo myślałam, że to mój mąż ma wiele do zmian w swoim zachowaniu, ale Matka pokazała mi, że mam zacząć od siebie. Dawała mi pokłady cierpliwości do męża, czułości i chęci aby dbać o męża mimo czasem mojego zmęczenia lub braku czasu.
Przeczytaj całość

Kinga: Matko Boża moja mama jest całym moim światem

Nie została do końca wysłuchana tak jak chciałam, ale wtedy kiedy prosiłam o pracę to nigdzie nie pracowałam i po zmówieniu Nowenny pojawiła się pomoc ze strony mojej mamy. Dzięki niej przetrwałam trudny okres.
Przeczytaj całość

Jadzia: Przemiana syna

Nowennę Pompejańską odmawiam nieustannie od paru lat w różnych intencjach, chcę podziękować za wszystkie łaski które otrzymałam, nasza kochana Mama nigdy nie zostawia mnie i mojej rodziny w potrzebie. Ostatnio modliłam się w intencji, by mój syn Dominik przebaczył mi moje błędy wychowawcze i powrócił do Sakramentów św i Kościoła....
Przeczytaj całość

Małgorzata: Przemiana męża

Po wyprowadzeniu się męża z domu po szesnastu latach udanego, jak mi się wydawało, związku, byłam zrozpaczona i kompletnie rozbita. Przez pierwsze dni bezskutecznie próbowałam nawiązać z nim kontakt – odciął się ode mnie całkowicie. W absolutnej rozpaczy zaczęłam szukać w Internecie modlitw. Natrafiłam na opis nowenny i świadectwa. Przeczytaj Małgorzata: Przemiana męża
Przeczytaj całość

Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus,i Maryja Zawsze Dziewica ! Kochani Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 23.06.2013r w,, Dzień Ojca'" . Przeczytałam w czasopiśmie ,,Miłujcie się" o Nowennie Pompejańskiej i zajrzałam na stronę www , internecie. W przeczytanych świadectwach , znalazłam podobne objawy : zasypiałam na 1 dziesiątku różańca.Przeczytaj Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany...
Przeczytaj całość

Elżbieta: odmawianie różańca w drodze to nie wstyd.

Ponawiam moje świadectwo. Maryjo, Królowo Różańca Świętego z Pompejów, dziękuję za dar Nowenny. Odmawiam trzecią z kolei. Może nie zawsze uważnie, czasem w pośpiechu, korzystając z płyty i pracując jednocześnie, ale na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego. Wierzę, że moja modlitwa zostanie wysłuchana i otrzymam łaski, o które proszę. Dziękuję za lekcję modlitewnej dyscypliny i za to, że mogę pokazać, iż odmawianie różańca w drodze to nie wstyd. Bądź pozdrowiona Panno Maryjo. Królowo Różańca świętego, módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Elżbieta: odmawianie różańca w drodze to nie wstyd."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Ja moje 2 Nowenny ukończyłam tylko dla tego, że mówiłam właśnie w drodze do pracy i z pracy. Czasami miałam zmiany 12/godzinne, poza tym rodzina 2 dzieci czekających na zabawę z mamą…inaczej nie dała bym rady.

Renata
Gość
Renata

Jeśli modlitwa wypływa z serca,zawsze przynosi owoce. Mnie też zdarza sie odmawiać Różaniec jadąc autem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!