Iwona: Maryja pociąga i dodaje sił do dialogu między Nią a nami

Postanowiłam więc opisać swoje doświadczenia na stronie poświęconej tej pięknej modlitwie z nadzieją, że komuś ułatwią złożenie jego własnych spraw w ręce Najlepszej Matki, która zawsze pomoże, jeśli Jej tylko zaufamy bez względu na wszystko, co się wokół nas wydarza.
Read More

Marzanna: Bardzo trudne i ważne egzaminy

Odmawiając Nowennę Pompejańską prosiłam o to, aby moja córka zdała dwa bardzo trudne i ważne egzaminy na studiach. Był to drugi termin egzaminów, gdyż za pierwszym razem nie zdała. Egzaminy zdała pomyślnie a splot różnych zdarzeń udowodnił , że opiekowała się nią Matka Boska z Pompejów.
Read More

Magdalena: Białaczka i kolejne poronienia

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w trudnych dla mojej rodziny chwilach, gdy u naszego 4,5-letniego chłopczyka stwierdzono białaczkę. Nowennę pokazał mi mój kuzyn, który też otrzymał jej treść od znajomych. Od razu podjęłam decyzję o odmawianiu nowenny, choć w mojej głowie zrodziła się obawa czy podołam i czy znajdę czas w ciągu dnia.Przeczytaj Magdalena: Białaczka i kolejne...
Read More

Iza: Świadectwo

Jestem w trakcie odmawiania mojej kolejnej Nowenny Pompejańskiej , która przebiega dość gwałtownie i dlatego prosiłabym o modlitwę . Jednocześnie chciałam dać świadectwo moich poprzednich Nowenn. 1 Nowenna dotyczyła abym znalazła pracę- pracy nie znalazłam ale zaszłam w ciąże , ale już na początku znalazłam się w szpitalu i o mało co nie poroniłam. Będąc w szpitalu obserwowałam jak kobiety cierpią tracąc dziecko, ale ja będąc w szpitalu miałam pokój w sercu i wiedziałam że dziecko będzie żyć. W dniu w którym kończyła się nowenna zrobiono usg dziecku i powiedziano, że serduszko bije. 2 Nowenna dotyczyła abyśmy znaleźli Mieszkanie, bo byłam w ciąży a skomplikowały się sprawy mieszkaniowe.
Read More

Anonim: cudem ocalony od….

Witam wszystkich. Po prostu mam taką potrzebę podzielenia się z kimś jak Nowenna Pompejańska odmieniła życie w naszej rodzinie. Od zawsze miałam ciężkie życie z ojcem alkoholikiem i matką, która wciąż przez ojca jest nerwowo chora. Myślę, że ta sytuacja nie dotyka tylko mnie. Uczę się, i to nawet dobrze,...
Read More

Dorota: uratowanie małżeństwa

Od 18 miesięcy nieustannie modlę się nowenną pompejańską w intencji nawrócenia mojego męża i uratowania naszego małżeństwa.

Sytuacja jest bardzo trudna i skomplikowana ale łaski jakie otrzymuję po odmówieniu kolejnej nowenny dają mi niesamowitą siłę i moc do dalszej walki o małżeństwo.
Łaskę jaką ostatnio otrzymałam był niespotykany w polskim sądownictwie przebieg sprawy rozwodowej którą założył mój mąż a mianowicie sędzia przerwał rozprawę zmuszając męża do mediacji gdyż nie widzi powodów do dalszego prowadzenia rozprawy.
Wiem, że Maryja wysłuchuje mojej prośby i przyjdzie dzień w którym mąż wróci.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Dorota: uratowanie małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magdalena
Gość
magdalena

witam serdecznie.U mnie tez tak bylo ze sedzia przerwal rozsprawe proponujac mediacje na ktora sie moj malzonek zgodzi, podczas ktorek wyrazi zgode powrotu do domu…ale tego nie zrobil…Pan Bog wie co robi..zylsmy w grechu bo tylko mielismy slub cywiny…zebo co kolwiek zbudowac tzreba pozbyc sie grzechu..i tak si estalo 13 pazdiernika(piekna data) doszlo do rozwodu…czekam cierpiwie w modlitwie co dalej bedzie….

Martyna
Gość
Martyna

No to w końcu dobrze czy źle, ze się rozwiedliście? Bo chciałaś chyba, żeby wrócił do domu? A może powiedział tak dla świętego spokoju, że wróci?

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Witajcie jestem w podobnej sytuacji mój mąż złożył pozew w lipcu a teraz go wycofał cud prostu ale do domu nie wrócił jest z kochanką. Odmawiam juz siódmą nowenne i coraz bardziej mi trudno. Nie wiem co będzie zawsze jak tracę nadzieje bo zły działa to trafiam na świadectwo o uratowanym małżeństwie.

Joanna
Gość
Joanna

Ja też już siódmą nowenne o moje małżeństwo odmawiam. Pozwu nie ma , z mężem mam kontakt sms-owy bardzo rzadki ale spokojny bez nerwów, nie tak jak dawniej.
staram się patrzec na wszystko tak jak mówi „małżeński poradnik pierwszej pomocy”: i odmawiam nowenne do Najdroższej Kwi Chrystusa a także modlitwę uwolnienia wg o. Amortha.
to ja się zmieniłam i nadal zmieniam i wierzę że Bóg odmieni mojego męża przeze mnie przemienioną na swoje podobieństwo. Ufajcie i módlcie się chociaż wiem jak jest ciężko i jak zwątpienie może atakować

Kasia R.
Gość
Kasia R.

Czy u Ciebie już lepiej? Mąż wrócił? Na jakim etapie jesteście? Ufam, ze kiedyś napiszesz swe świadectwo do końca z rozwiązaniem jakiego oczekujesz.

natalia
Gość
Ja sie modle o powrot meza do domu od 5miesiecy. To jest moja 2 NP. Maz zostawil mnie po 12 latach malzenstwa dla kochanki . Teraz czekam na zlozenie pozw o rozwod przez niego. Odmowilam wiele juz modlitw o uratowanie malzenstwa i nawrocenie meza. I nic. Jest Coraz gorzej. Zaczynamy skakac sobie do gardel. Nie wiem jaki maja tam na gorze plan , ale jest coraz gorzej , dodam ze doszlo jeszcze zalamanie psychiczne mojej corki cala ta sytuacja. Modle sie ale nie widze w tym ratunku. Ba nic nie idzie do rze tylko co chwile zle.. ponoc. PAN Bog… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Joanna

Droga Natalio. Nie poddawaj się ! Wiem jak jest ciężko ja przez to wszystko przeszlam ( wzajemne oskarzanie,obrażanie,kłótnie,szantaże a nawet rękoczyny) to byl koszmar . Nie dalo się żyć , a do tego kochanka która nim jak lalka sterowala. Wytrwałam i trwam nadal . Dużo sie zmienilo choć na razie maz nie wykazuje żadnych chęci powrotu.
Koniecznie przeczytaj ten ” malzenski poradnik pierwszej pomocy ” . On mi uzmysłowił jak walczyć i z kim ta walka sie toczy . Biblia – to jest drogowskaz i nie sluchaj ludzi którzy by mówili inaczej . Z Bogiem .

Ania
Gość
Natalio rozumiem Cię bardzo dobrze.Ja jestem już u kresu sił.W maju kolejna sprawa rozwodowa na której świadkiem męża będzie jego kochanka.Modlę się drugą nowenna, odmawiam modlitwę uwolnienia i wiele innych.Ciągle wierzę,że wszystko się zmieni.Pan Bóg ma dla nas jakiś plan.Czasami ktoś musi upaść na dno aby się z niego podnieść.Tylko nasza modlitwa za mężów może im pomóc.Moja córka ma również depresję, a nawet miała myśli samobójcze.Byliśmy małżeństwem z 16-letnim stażem.Wszyscy uważali na s za świetne małżeństwo i ja również tak sądziłam.A jednak pojawiła się ona, inna , lepsza, potrafiąca się lepiej bawić.Ja zawsze bardzo dbałam o siebie dla męża, a… Czytaj więcej »
Ania
Gość

cześć ja właśnie zaczynam odmawiać modlitwę za uratowanie małżeństwa, wcześniej były msze intencyjne ale nic to chyba nie dało. Mąż mówi, że już nie kocha i nic nie czuje, że nie wyobraża sobie życia ze mną. Byliśmy razem 12 lat, mamy 7 letnie dziecko. W marcu stwierdził, że już nie kocha i tak żyliśmy razem ale oddzielnie mijając się jak obcy. Ja oczywiście łudziłam się że o kryzys przejdzie. Ale niestety mąż mnie wczoraj wyprowadził z błędu stwierdził, że już podjął decyzję, że to koniec. Ale nawet nie próbował o nas walczyć:(

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!