Helena: Matka Boska uwolniła mnie od długów finansowych

Byłam młoda i pełna optymizmu kiedy 12 lat temu kupiłam dom na kredyt. Dom pochłaniał wszystkie pieniądze, rata kredytu z roku na rok wzrastała, dług wzrastał, moja firma zbankrutowała. Przyszedł czas że przestałam spłacać kredyt , bank wydzwaniał codziennie, groził mi komornik zabranie domu i życie z 400 tysiącami zł...
Read More

N-N: Moje małe cuda

To już moja kolejna Nowenna, przestałam liczyć, bo każda kolejna jest ważna i wysłuchana, czasem na inny sposób niż mój ciasny umysł byłby w stanie przewidzieć;-) Łaski jakie otrzymałam są dla mnie moimi małymi cudami, na które otworzyłam się dzięki nowennie.
Read More

Teresa: Matka Boża słucha naszej modlitwy

Na nowennę pompejańską trafiłam 4 lata temu. Wydawało mi się że nie podołam, oprócz codziennej modlitwy odmawiać jeszcze 3 części Różańca. Przekonałam się, że można, jeżeli czegoś bardzo się pragnie.
Read More

Wiesława: Niewyczerpane łaski płynące od Maryi

Moje życie wydawało mi się pasmem tragedii bez końca,opisywałam już troszeczkę w poprzednim świadectwie.Od lutego 2014r.chwyciłam się mocno Nowenny Pompejańskiej,ostatnią 5 Nowennę Pompejańską ukończyłam 11lstopada.Ta ostatnia intencja była wysłuchana bardzo szybko.Pierwszą ofiarowałam za syna który pogubił się w życiu,drugą za bardzo chorą córkę,po operacji guza mózgu obecnie bardzo cierpiącej z...
Read More

Dorota: Moje pierwsze świadectwo.

Dziękuję Matce Najświętszej za otrzymane łaski podczas odmawiania pierwszej w życiu NP. Główna moja intencja jeszcze się nie zrealizowała do końca. Ale za to ile innych łask otrzymałam!!! Wymienię kilka: pierwsza najważniejsza to głęboki pokój, odbyłam spowiedź generalną (od wielu lat o tym marzyłam), spełniło się inne moje marzenie – zostałam namaszczona olejami Św. Charbela, z ogromnymi łaskami i natchnieniami przeżyłam wielki post, i wiele, wiele innych duchowych pociech otrzymałam.

Wiem, że moja prośba została przez Matkę Bożą przedstawiona Bogu Ojcu, a On w swojej mądrości i ogromnej miłości wie, czy spełnienie jej będzie pożyteczne dla mojej duszy. Ufajcie i módlcie się, nie zastanawiajcie się czy Wasza modlitwa jest „dobrej jakości”, Wasz Anioł Stróż naprawia wszelkie niedoskonałości. Życzę wszystkim aby poczuli smak różańca, rozkoszowali się potrawami duchowymi. Owoce nowenny przyjdą w swoim czasie zapewniam Was!
Rozpoczęłam kolejną nowennę i dziękuję wszystkim, który wspierali mnie w mojej intencji. Wszystko jest łaską!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27