Katarzyna: Wielka jest chwała Pana i Najświętszej Maryi Panny!

Kochani, Nawet nie wiecie jak wielkie dary Bóg dla nas przygotował, dla tych którzy zawierzą mu całe swe życie! Ma radość jest tak wielka. Zacznę najlepiej od początku. To moje drugie świadectwo ale jak różne od poprzedniego. Moje pierwsze świadectwo ukazało się wczoraj (właśnie dzisiaj zobaczyłam je na stronie) i...
Przeczytaj całość

Jola: Otrzymałam łaski nie prosząc o nie

Nie wiem jak mam dziękować za otrzymane łaski.Otrzymałam je nie prosząc o nie. Nowennę odmawiałam na początku za moje ukochane wnuczki, córkę, męża itd. Jest to dopiero moja szósta nowenna.Modlitwa nie do odparcia.Jestem spokojniejsza dałam pod opiekę to co mam najcenniejszego swoich najbliższych.
Przeczytaj całość

Aneta: Matka Przenajświętsza przybyła mi z pomocą

Odmawiam obecnie trzecią Nowennę Pompejańską. Nigdy nie jest łatwo, ale zawsze trwam w Modlitwie. Pierwszą ofiarowałam za siebie, dwie kolejne za nawrócenie bliskich. Moc Różańca pozwala przetrwać najtrudniejsze problemy. Zmieniłam podejście do życia, pozbyłam się lęków, całkowicie oddaję sprawy Jezusowi i Jego Matce. Zanim przystąpiłam do pierwszej Nowenny byłam nerwowa,...
Przeczytaj całość

Justyna: nie rozstanę się z różańcem

Witam wszystkich czcicieli NAJŚWIETSZEJ PANIENKI chciałam dodac swoje siadectwo w sobote skonczyłam sie modlic nowenna modliłam sie o łaske dla siebie poniewaz od jakiegos czasu zaczeły mnie przesladowac okropne mysli poprostu czułam sie tak jakby ktos we mnie siedzial i caly czas nasuwał mi te mysli okropnie sie czułam niewiedzialam...
Przeczytaj całość

Anna: świadectwo

MODLITWĄ RÓŻAŃCOWĄ DO MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ UPROSIŁAM ŁASKĘ SZCZĘŚLIWEGO BADANIA LEKARSKIEGO. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI.JUŻ DRUGI RAZ ODMAWIAM TĘ NOWENNĘ W INNEJ INTENCJI I WIERZĘ ŻE MATKA BOŻA RÓWNIEŻ MNIE WYSŁUCHA.
Przeczytaj całość

Dorota: Modlitwa w intencji nawrócenia męża

o nowennie dowiedziałam się od koleżanek z pracy w momencie kiedy zaczęłam zdawać sobie sprawę z tego, że nasze małżeństwo jest w kryzysie (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że aż tak bardzo głębokim). Pierwszą NP odmawiałam w intencji uratowania małżeństwa.

W trakcie jej odmawiania dowiedziałam się o kochance, zdradach, wspólnych wyjazdach pod zasłoną „jadę do pracy”. Wiem, że Matka Boża pozwoliła mi stanąć w prawdzie, zobaczyć moje małżeństwo takim jakim jest naprawdę. Były silne emocje, trudności w normalnym funkcjonowaniu ale pojawiali się ludzie, którzy wspierali mnie i wiem, że to też za sprawa Matki Bożej:) Kiedy skończyłam 1 NP mąż zamieszkał z kochanka twierdząc, że ma prawo do własnego szczęścia a ja tylko zmarnowałam mu kilka lat życia i…, że w ogóle nie chciał brać ze mną ślubu. Osoby z jego rodziny (notabene praktykujący katolicy) poparli jego niesakramentalny związek, zapraszali do siebie, pomagali. Bolało… ale nadal modliłam się. Drugą nowennę odmawiałam w intencji pełnienia woli Bożej. Moje życie zaczęło się stabilizować, żyłam z dnia na dzień ale cieszyło mnie to, że już nie bałam się wyjść z domu:) Aktualnie jestem w trakcie odmawiania 3 NP, (dzisiaj rozpoczęłam część dziękczynną). Są chwile zwątpienia ale nie poddaje się. O nawrócenie męża modli się wiele osób, zarówno świeckich jak i duchownych. Z racji tego, że wyczerpałam chyba całe spektrum ludzkich zachowań by uratować to małżeństwo, wiem, że po ludzku nic nie jestem w stanie zrobić. Cieszy mnie ta lekcja pokory, ponieważ przez wiele lat uważałam, że jestem samowystarczalna i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Pomimo tego, że moje prośby nie zostały jeszcze wysłuchane otrzymałam wiele innych łask. Mąż nie nawrócił się ale… nawróciłam się ja. Wierzę, że Bóg daje nam to czego naprawdę potrzebujemy i co jest dla nas na ten moment dobre. Mi dał świętego kierownika duchowego i posługując się nim pociągnął mnie do siebie. Dokąd mnie prowadzi? Wola Boża!:) i dziękuję Ci za to Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Dorota: Modlitwa w intencji nawrócenia męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
V.
Gość

Bardzo piękne, szczere świadectwo! Życzę wytrwałości w modlitwie i nadal, a także Opieki Matki Bożej!

Krzysiek
Gość
Krzysiek

„Czyń co jest w Twej mocy, a o resztę nie troszcz się. Trudności te wykazuja, że dzieło moim jest…” Pan Jezus do Św. Faustyny.

Jestem pewien, że mąż sie nawróci, a póki co Pan Bóg przygotowuje Cie na przyjęcie tej ogromnej Łaski, aby Ci jak najlepiej posłużyła;-). Trwaj, bo do wielkiej rzeczy powołał Cię Pan, przecież modląc sie za niego, i wasze małżeństwo ratujesz mu życie, być może to właśnie Twoja modlitwa uratuje Jego życie wieczne, a wierzę, że z pewnością i wasze wspólne doczesne życie;-)

Olka
Gość

Dorotko również wierze że jeśli się nie poddasz jeśli dalej będziesz walczyć to wszystko się ułoży. Wierze w Jego moc i pomoc. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych ! Tylko musisz w to uwierzyć 🙂

Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję Wam za każde dobre słowo, które zostawiliście pod moim świadectwem. Napisaliście w odpowiednim momencie (i pewnie znowu nie był to przypadek:), bo wczoraj miałam chwile zwątpienia i kiedy przeczytałam Wasze wpisy moje wątpliwości zostały rozwiane:) Bóg dobrze mnie zna i wiem, że posłużył się Wami abym już przestała w Niego wątpić!:) Wiem, że mam nadal trwać na modlitwie różańcowej i pokładać ufność w Jezusie Chrystusie. Pomimo mojej kruchości staram się trwać. Jeszcze raz dziękuję Wam za umocnienie mnie w wierze. Pamiętam w modlitwie. Niech Bóg Wam błogosławi!

barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo ,wiary i trwaj na modlitwie Bog z toba i Maryja Dziewica.

Bożena Laskosz
Gość

piekne swiadectwo DOROTKO jaka masz piekna wiare

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Piękne świadectwo..!
Wydrukuj je sobie i w chwilach zwątpienia..czytaj.
Myślę,że nic bardziej Cię nie podbuduje jak Twoje własne słowa napisane w ostatnie części świadectwa..prawdopodobnie pisane pod natchnieniem DUCHA ŚWIĘTEGO.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!