Dominika: Matka Boża Pompejańska daje wskazówki z nieba …

Szczęść Boże. Pragnę złożyć świadectwo.Swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać, w sumie to zaczęłyśmy wraz z mamą dnia 16 marca. Przez jakiś czas przymierzałam się do tej modlitwy, ale w końcu postanowiłam, że muszę poprosić Świętą Mateczkę, bo inaczej nie damy rady.

Moja mama w czerwcu ub. usłyszała diagnozę – rak płuc, nieoperacyjny, z przerzutami. Długo nie mogłam się pozbierać, ale wiedziałam, że muszę się zbliżyć do Boga, muszę mieć w kimś oparcie, aby jakoś przez to mamy cierpienie przejść.
Już niedługo po rozpoczęciu odmawiania Nowenny można powiedzieć, że dostałam znak z Góry. Wpadł mi w rękę artykuł o leku sprowadzanym z Kuby na raka. Dużo pozytywnych opinii na jego temat wyczytałam, tylko problem … jak go zdobyć? Przecież nie udam się na wycieczkę na Kubę po ten lek. I w tym samym dniu co wyczytałam o tymże leku odwiedził mnie kolega, chwaląc się, że dziś wylatuje na wymarzony urlop … Na Kubę właśnie. Uznałam to za znak i poprosiłam go o przywiezienie tego leku.
Za parę dni zaczynamy kurację i wierzę, że stanie się cud.
Mama odkąd zaczęła odmawiać ze mną Nowennę stała się jakby spokojniejsza, częściej się uśmiecha, a i samopoczucie jest stabilne.
Co mnie jeszcze zadziwiło, mianowicie to, że dzień, w którym rozpoczęłam odmawianie Nowenny wybrałam zupełnie przypadkowo. Chciałam rozpocząć w styczniu, później w lutym … Aż w końcu wstałam rano 16 marca i usłyszałam wewnętrzny głos : ” Zacznij od dziś „. Po paru dniach odmawiania modlitwy zorientowałam się, że zakończenie przypadnie na dzień 8 maja – a więc Święto Mateczki z Pompejów. Również uznałam to za znak …
Mimo różnych przeciwności – samotnie wychowuję córeczkę – jeżdżę do Częstochowy do Sanktuarium św. Ojca Pio na Przeprośnej Górce na msze o uzdrowienie, aby tam powierzać mamę w ręce Boga.
Głęboko wierzę, że moje modlitwy zostaną wysłuchane i wiem, że na tej jednej Nowennie na pewno nie poprzestaniemy.
Bóg zapłać.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?