Basia: Praca

Co by nie było ufam ze jest ze mną przenajwietsza Panieka niech dzieje sie wola Boza.
Przeczytaj całość

Monika: W intencji pomyślnej operacji

Witam serdecznie, chciałam złożyć również moje świadectwo. Nowenne Pompejańska odmawiam 2 razy, raz w intencji pracy Matką Boża oczywiście wysłuchał mnie i spełniła moja prośbę. Drugi raz odmawialam, kiedy to 29 czerwca br dowiedziałam się że mam rozległego guza mózgu, po czym przeżyłam szok oraz ogromny strach co będzie dalej. W szpitalu powiedziano mi tylko.,ze czeka mnie bardzo skomplikowana operacja, ponieważ guz jest rozległy, mogą wystąpić również duże powikłania po zabiegu.
Przeczytaj całość

Kasia: Modlitwa, która zmienia życie.

Wszystko co działo i w dalszym ciągu dzieje się jest ułożone jak najwspanialsza kompozycja w której każdy element pasuje do siebie idealnie. Nie widać tego na pierwszy rzut oka.
Przeczytaj całość

Adam: „Zatopiony” w modlitwie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się od swojej mamy, dziś towarzyszy mi ona każdego dnia, jedna zakończona intencja , budzi potrzebę dalszej modlitwy i ofiarowania nowenny nie tylko w mojej intencji ale i moich bliskich. Nowenną Pompejańską wymodliłem moją ukochaną dziewczynę, choć mam 22 lata i może wydawać się to nieprawdopodobne to tak właśnie był, ciągła samotność pogoń za karierą, pieniędzmi przysłoniła mi to co w życiu jest najważniejsze, czyli druga bliska osoba, która kocha, rozumie i wspiera.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Maryja dała mi szansę na dziecko – operacja się udała

Szczęść Boże, chciałabym na chwałę Maryi dać świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej w trudnych sprawach. Mam 36 lat i od ponad roku jestem mężatką, a od kilku miesięcy staramy się z mężem o nasze pierwsze dziecko. Niestety nie udawało się, poszłam więc do lekarza, gdzie usłyszałam diagnozę- mięśniak ogromny macicy, zmiana była tak wielka, że nie było szans na zagnieżdżenie zarodka. Na szczęście szybko zostałam skierowana do wspaniałego specjalisty, który dowiedziawszy się o moim problemie i o tym, że pragnę mieć dziecko przyjął mnie za dwa dni od diagnozy u innego lekarza.
Przeczytaj całość

Dawid: obecność Matki Bożej w życiu

Szczęść Boże piszę moje 2 świadectwo z 2 odmówionej nowenny z pierwszej nowenny nie ukazało się ale opowiedziałem o nim przyjacielowi i jego żonie. Wracając do 2 nowenny bardzo zależało mi na otrzymanie łaski o którą prosiłem.

Modliłem się zawsze klęcząc na kolanach żeby mieć lepsze skupienie na modlitwie a bul kolan po modlitwie ofiarowywałem Matce Bożej w mojej intencji .Na razie nie otrzymałem łaski o którą prosiłem więc zacząłem odmawiać 2 nowennę w tej samej intencji po ludzku robię chyba co tylko mogę czas jest tylko do końca kwietnia wiem że dla Maryi nie ma rzeczy nie możliwych ale zaczyna przychodzić zwątpienie że jednak nie otrzymam tego o co proszę. Być może nie to jest wolą Bożą.Za to dostałem wiele innych łask czuję wyraźnie obecność Matki Bożej w moim życiu.Jestem spokojniejszy choć nadal zdarzają się mocne kłótnie to staram się jak najszybciej wyspowiadać z nich i innych popełnionych grzechów.Miej martwię się tym co będzie jutro. Maryja sama rozwiązuje mi problemy wysyłając ludzi z pomocą. Zacząłem łączyć koniec z końcem a pieniądze same wpadają w ręce nie są to wielkie sumy ale nie muszę już pożyczać po 100 zł.Na koniec chciałem każdego namówić do odmawiania Nowenny ma ona naprawdę wielką moc zmienia człowieka wewnętrznie nawracając go i kieruje ku Panu Jezusowi.I chciałbym prosić każdego kto to świadectwo przeczyta o chociaż 1 Zdrowaś Maryjo odmówione w mojej intencji. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do różańca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Dawid: obecność Matki Bożej w życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata

Nie wiem,ale z tego co napisałeś,wnioskuję,że masz problemy finansowe.Proś Boga o narzędzia,wskazówki aby ten kłopot rozwiązać.A ja wesprę Ciebie modlitwą.Będzie dobrze.

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!