Dawid: obecność Matki Bożej w życiu

Szczęść Boże piszę moje 2 świadectwo z 2 odmówionej nowenny z pierwszej nowenny nie ukazało się ale opowiedziałem o nim przyjacielowi i jego żonie. Wracając do 2 nowenny bardzo zależało mi na otrzymanie łaski o którą prosiłem.

Modliłem się zawsze klęcząc na kolanach żeby mieć lepsze skupienie na modlitwie a bul kolan po modlitwie ofiarowywałem Matce Bożej w mojej intencji .Na razie nie otrzymałem łaski o którą prosiłem więc zacząłem odmawiać 2 nowennę w tej samej intencji po ludzku robię chyba co tylko mogę czas jest tylko do końca kwietnia wiem że dla Maryi nie ma rzeczy nie możliwych ale zaczyna przychodzić zwątpienie że jednak nie otrzymam tego o co proszę. Być może nie to jest wolą Bożą.Za to dostałem wiele innych łask czuję wyraźnie obecność Matki Bożej w moim życiu.Jestem spokojniejszy choć nadal zdarzają się mocne kłótnie to staram się jak najszybciej wyspowiadać z nich i innych popełnionych grzechów.Miej martwię się tym co będzie jutro. Maryja sama rozwiązuje mi problemy wysyłając ludzi z pomocą. Zacząłem łączyć koniec z końcem a pieniądze same wpadają w ręce nie są to wielkie sumy ale nie muszę już pożyczać po 100 zł.Na koniec chciałem każdego namówić do odmawiania Nowenny ma ona naprawdę wielką moc zmienia człowieka wewnętrznie nawracając go i kieruje ku Panu Jezusowi.I chciałbym prosić każdego kto to świadectwo przeczyta o chociaż 1 Zdrowaś Maryjo odmówione w mojej intencji. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do różańca.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Hubert z BorowRenata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata

Nie wiem,ale z tego co napisałeś,wnioskuję,że masz problemy finansowe.Proś Boga o narzędzia,wskazówki aby ten kłopot rozwiązać.A ja wesprę Ciebie modlitwą.Będzie dobrze.

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!