Dawid: obecność Matki Bożej w życiu

Szczęść Boże piszę moje 2 świadectwo z 2 odmówionej nowenny z pierwszej nowenny nie ukazało się ale opowiedziałem o nim przyjacielowi i jego żonie. Wracając do 2 nowenny bardzo zależało mi na otrzymanie łaski o którą prosiłem.

Modliłem się zawsze klęcząc na kolanach żeby mieć lepsze skupienie na modlitwie a bul kolan po modlitwie ofiarowywałem Matce Bożej w mojej intencji .Na razie nie otrzymałem łaski o którą prosiłem więc zacząłem odmawiać 2 nowennę w tej samej intencji po ludzku robię chyba co tylko mogę czas jest tylko do końca kwietnia wiem że dla Maryi nie ma rzeczy nie możliwych ale zaczyna przychodzić zwątpienie że jednak nie otrzymam tego o co proszę. Być może nie to jest wolą Bożą.Za to dostałem wiele innych łask czuję wyraźnie obecność Matki Bożej w moim życiu.Jestem spokojniejszy choć nadal zdarzają się mocne kłótnie to staram się jak najszybciej wyspowiadać z nich i innych popełnionych grzechów.Miej martwię się tym co będzie jutro. Maryja sama rozwiązuje mi problemy wysyłając ludzi z pomocą. Zacząłem łączyć koniec z końcem a pieniądze same wpadają w ręce nie są to wielkie sumy ale nie muszę już pożyczać po 100 zł.Na koniec chciałem każdego namówić do odmawiania Nowenny ma ona naprawdę wielką moc zmienia człowieka wewnętrznie nawracając go i kieruje ku Panu Jezusowi.I chciałbym prosić każdego kto to świadectwo przeczyta o chociaż 1 Zdrowaś Maryjo odmówione w mojej intencji. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do różańca.

Kalina: Otrzymanie pomocy i potrzebnych łask

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od moich znajomych. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to modlitwa dla każdego, kto boryka się z jakimikolwiek trudnościami w życiu. Mnie Matka Boska pomogła uwolnić się z grzechu nieczystości. Ponadto dzięki tej modlitwie przechodzę przemianę wewnętrzną: inaczej patrzę na to co się dzieję...
Przeczytaj

Renata: Dar potomstwa

Minął miesiąc od zakończenia Nowenny i nie jestem jeszcze w ciąży, ale oboje wierzymy, że to już niedługo nastąpi.
Przeczytaj

Teresa: Skarbek z nieba

Chcialam podzielic sie naszym cudem wymodlonym miedzy innymi dzieki NP. Jestesmy malzenstwem od 12 lat,po slubie wyjechalismy za granice by spelnic swoje marzenia wlasny dom itp.gdyz procz wzajemnej milosci nie mielismy nic.Zatem macierzynstwo odsunelismy na dalszy plan. Po kilku latach ciezkiej pracy marzenia udalo sie spelnic tylko ze nie bylo...
Przeczytaj

K: Wysłuchany szybciej niż myślałem

W bezsilności sięgnąłem po różaniec, modląc się by wszystko wróciło do normy, każda moja relacja się uporządkowała.
Przeczytaj

Artur: W intencji zdrowia dla taty

Witam, mam na imie Artur, chciałbym podzielić się łaską Bożą którą otrzymałem za wstawiennictwem matki Bożej Pompejanskiej modląc się o uzdrowienie dla tata z ciężkiej choroby jaką przeszedł, raka pęcherza. Na wstępie chciałbym opowiedzieć coś o sobie. Parę lat temu miałem monenty braku wiary, byłem strasznym pesymista, nic mi się nie udawało, brak pracy, pieniedzy, kłótnie w rodzinie itd. Poznałem kobietę, starszą ode mnie która ma dziecko. Jest bardzo wierzącą osobą tak jak jej rodzice, wspaniali ludzie. Ona otworzyła mi oczy na wiarę, zacząłem się modlić, chodzić do kościoła.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Hubert z BorowRenata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata

Nie wiem,ale z tego co napisałeś,wnioskuję,że masz problemy finansowe.Proś Boga o narzędzia,wskazówki aby ten kłopot rozwiązać.A ja wesprę Ciebie modlitwą.Będzie dobrze.

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow