Ja: Wielkie jest miłosierdzie Boże !

Matka Boża nauczyła mnie kochać Jezusa i oddawać w Jego ręce wszystko co mnie boli, wszystko co mnie cieszy i wszystko co kocham.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Moje świadectwo o mocy Nowenny

Chciałabym opowiedzieć o mocy Nowenny Pompejskiej.Odeszłam od swojego zawodu,gdyż nie mogłam wykonywać go zgodnie ze swoim sumieniem. Bardzo długo szukałam pracy w różnych dziedzinach, aby tylko mieć pieniądze na życie. Długi czas się wahałam .Jednak zaczęłam się modlić. Otrzymałam słowa poznania na modlitwie wstawienniczej.
Przeczytaj całość

Jola: Spóźnione świadectwo.

Co sie zmieniło w moim życiu? Oddałam Jezusowi Miłosiernemu przyszłość mojej córki i mocno wierzę, że to co się jej przydarzyło było po coś.
Przeczytaj całość

Jan: Dostanie się do szkoły

Mam 16 lat,w tym roku kończę gimnazjum.Nowennę odmawiałem w intecji ,aby matka boska dodała mi chęci do nauki,i bym dobrze napisał testy gimnazjalne.Na półrocze miałem średnią około 4,15,aby dostać się do szkoły powinienem mieć co najmniej 4,6.Zaniepokojony moimi ocenami,i moją dalszą nauką po gimnazjum,od której ma zależeć moja przyszłość,moje życie...
Przeczytaj całość

Agnieszka: świadectwo o nowennie

Od pewnego czasu mój chłopak powtarzał, że sam nie wie co do mnie czuje. Widywaliśmy się, ale gdy powracał do domu nagle zmieniał się, pisał mniej i bardziej oschle. Czułam smutek i złość, gdy mnie tak ranił, czułam, jakby bawił się moimi uczuciami. Rozpoczęłam więc  Nowennę Pompejańską w intencji o...
Przeczytaj całość

Daria: Moje pierwsze świadectwo

Witam Was serdecznie. Właśnie skończyłam odmawiać moją czwartą nowennę, jednak jest to moje pierwsze świadectwo. Niestety moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, ale zyskałam spokój i ufam, że Matka Przenajświętsza kiedyś mnie wysłucha.

Naprawdę warto odmawiać nowennę, mimo że momentami jest ciężko. Ufam, że w tym wszystkim jest jakiś sens, który zna tylko Pan Bóg. Wcześniej ciągle się denerwowałam, że coś będzie nie tak, że coś mi się nie uda. Teraz mam zaufanie w Panu i spokój wewnętrzny.
Bóg zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Daria: Moje pierwsze świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!