Kamila: Nie wróciły do mnie objawy depresji

Ja sama uczę się dzięki tej modlitwie zaufania Bogu, wiary w to, że On nas kocha, niezależnie od tego, jak się zachowujemy i co nas spotyka w życiu. Proszę Go o to, żeby uczył mnie cierpliwości, wyciszenia, pokory i szukania prawdy, bo tego wszystkiego mi brakowało. I dziękuję Bogu za to, jakie doświadczenia mi daje i jak mnie przez nie uczy. Za to, że jest zawsze ze mną, zawsze gotów mnie pocieszyć.
Przeczytaj całość

S: Wdzięczna

Wielkie ma serce nasza Matka. Rok temu byłam u skraju załamania, ponieważ wydawało się, że moja rodzina jest w beznadziejnej sytuacji finansowej. Czułam wielką chęć odmawiania różańca, którego treści nawet nie umiałam, ale miałam ogromną chęć zwrócić się do Matki Boskiej.
Przeczytaj całość

Nika: Cuda dokonują się, gdy człowiek wielbi Boga

Jestem w trakcie odmawiania piątej Nowenny Pompejańskiej i pragnę podzielić się z Wami moją radością z faktu odkrycia tak szczególnego daru, jaką jest modlitwa
Przeczytaj całość

Marcin: To wszystko dzieje się naprawdę!

Przez ponad dwa lata miałem problemy finansowe, nie mogłem znaleźć pracy, a interesy, które usiłowałem rozkręcić, okazywały się niewypałem. Straciłem też kilkanaście tysięcy złotych. Ta nieszczególna sytuacja trwała do momentu, kiedy podjąłem się odmawiania nowenny pompejańskiej. Zacząłem ją pierwszego października. Wtedy również i moja sytuacja zaczęła się powoli zmieniać.
Przeczytaj całość

Agata: Ta modlitwa zmienia rzeczywistość, a przede wszystkim nas samych

Szczęść Boże! Po doświadczeniu ostatniej nowenny pompejańskiej zauważyłam, że Pan Bóg chętnie wysłuchuje próśb swoich dzieci gdy proszą o coś dla swoich braci i sióstr. W maju tego roku postanowiłam odmówić nowennę w swojej intencji, ponieważ stałam przed wyborem ważnej decyzji w moim życiu.
Przeczytaj całość

Damian: Zacząć od nowa

Niech będzie błogosławiona Maryja Matka Boża. Zbieram się żeby napisać świadectwo już od miesiąca, nie jest łatwo napisać ale każdy kto odmawiał Nowennę zobowiązał się do późniejszego świadectwa. Postaram się jak najkrócej napisać.

Historia ta zaczyna się około rok temu, zaczyna się jak większość chłopak poznaje dziewczynę, kilka spotkań, rozmów, później do łóżka, chwile jest fajnie i zaczynają się schody, rozstanie, dziewczyna znajduje Sobie następnego a ja natrafiam na Pana Boga (pierwsza od kilkunastu lat szczera i prawdziwa) i Maryję, zaczynam nowennę pompejańską w intencji odzyskania straconej dziewczyny. Modlitwa ciężka i trudno wytrwać do końca, jednak Matka Boża dużo pomaga. Po skończeniu nowenny oczywiście nie byliśmy z tą dziewczyną zakochaną parą, to tak nie działa, ten kto odmawia nowennę głównie walczy o swoje życie i swoje zbawienie, więc zmiany były ogromne ale w mojej osobie, stałem się lepszym człowiekiem. Przed zaczęciem nowenny powiedziałem Sobie że odmówię w tej intencji, ale jeżeli nic się nie stanie, to znaczy że Pan Bóg tego nie chce. Jakże byłem zaskoczony myśląc jaką intencję wybrać następną gdy dostałem sms od koleżanki ze zdjęciem kapsla od tymbarku z napisem „zacznij od nowa”. Tak też zrobiłem i pod koniec drugiej nowenny moja była dziewczyna zostawiła tamtego chłopaka, a także odezwała się do Mnie i byliśmy umówieni na koleżeńską kawę. Następnie nowenna się skończyła, uznałem że już jest świetnie i cudownie, zaprzestałem nowenny. Dalej nic z tego nie wyszło, nawet nie doszło do spotkania.

A teraz najważniejsze, tylko i wyłącznie dlatego jednego zdania napisałem tą historię.
Módlcie się aż do skutku, Maryja słucha wszystkich, uwierzcie, to wszystko jest naprawdę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Damian: Zacząć od nowa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Angie
Gość

wiesz co? kiedyś była taka audycja dlaczego Bóg nam daje to o co się modlimy a potem zabiera to. Ja już wiem dlaczego, bo nie dziękujemy. Czekamy na coś, a gdy to się wydarzy zapominamy o modlitwie. Przecież tak dlugo się modliliśmy o to, a nie starcza nam sił żeby podziękować przez chwilę za otrzymaną łaskę. A potem się dziwimy i nie wiemy dlaczego. To prawda, trzeba się modlić, ale też trzeba dziękować 🙂

Henio27
Gość
Henio27
Piotr B.
Gość

I znowu kolejna para robi błąd.Nie pisz,ze większość.Dlaczego od razu pchacie się do łóżka ? To jest własnie działanie złego i potem niszczy ten związek Czy to jest zgodne z prawem Bożym ? Czy to się podoba Panu Bogu ? I potem się dziwisz,że dziewczyna odchodzi.I płaczesz.

Damian
Gość
Damian

Angie trafiasz w sedno tego świadectwa, natomiast Piotrze masz rację, byłem głupi i ślepy, jednak cały plan Pana Boga jest piękny, gdyby nie to wszystko pewnie bym tu teraz nie pisał. Chwała Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu.

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!