Barbara: Dziękuję Mateńko

Zdawalam wielokr.otnie egzamin na prawo jazdy,juz bylam bardzo zniechecona ,chciałam zrezygnować. Przegladajac w internecie modlitwy i nowenny natrafiłam na Nowenne Pompejanska. Przeczytalam wiele swiadectw i pomyslalam, może i mnie spotka laska Matki .W dniu 38 odmawiania Nowenny miałam egzamin i Zdalam . Dziekuje Matenko
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Boska nie daje ryby, Ona daje wędkę :)

Czułam się strasznie patrzyłam na moją rodzinę i zastanawiałam się co ja tu robię, czy aby na pewno to jest moje powołanie matka i żona ? Jako mama byłam straszna wszystko mnie męczyło nic nie cieszyło czułam się jak w więzieniu
Przeczytaj całość

Aleksandra: Pomoc w nerwicy

Za to wszystko niech będzie cześć i chwała Najświętszej Maryi Pannie!
Przeczytaj całość

T: Wiem, że to dzięki Najświętszej Panience

To moja czwarta nowenna. Pragne zlozyc swiadectwo z cudow i opieki Matki Bozej. W kazdej nowennie ,ktora.odmawialam modlilam sie o osoby mi najblizsze, o mame, meza, ojczyma. Ale Najswietsza Panienka dziala rowniez w codziennym zyciu, o czym sie przekonalam....Przeczytaj T: Wiem, że to dzięki Najświętszej Panience
Przeczytaj całość

Ł: Po kilkunastu dniach od rozpoczęcia nowenny moja modlitwa została wysłuchana

Po kilkunastu dniach od rozpoczęcia nowenny moja modlitwa została wysłuchana w każdym szczególe! Dziś stara się on być blisko Boga i choć nieraz widzę walki, które toczy to wiem, że Bóg przez ręce Maryi o Niego zadba i będzie miał w swoich rękach.
Przeczytaj całość

D.: W lekkim powiewie przychodzisz do mnie…

Obecnie odmawiam 5 i 6 nowenne. Piąta została po części wysłuchana.Piszę,że po części,dlatego,że modliłam się w niej o zdanie wszystkich moich poprawek i kolejnych egzaminów. Wszystkie poprawki zdałam,nie wiem jak Matko Boża to zrobiłaś,ale jest to dla mnie ogromny dar. Sama nigdy bym nie dała rady.Co do kolejnych egzaminów,to nie wiem jak się to wszystko potoczy,mam sesje ciągłą,więc egzaminy są przez cały semestr.

Mam nadzieje,że i teraz Matko Boża nie opuścisz mnie.Myśląc o przyszłych egzaminach czuję strach. Matko Tobie zawierzam moje obawy. Wiem,że moje ,,problemy” nie są najważniejsze,bo jest wiele ludzi,którzy walczą o życie,mają małe dzieci i muszą opuścić ten Świat.Jednak mimo moich niedoskonałości,wad,mojej marności Bóg wysłuchał mojej prośby,spojrzał na mnie swoim litościwym wzrokiem. Dziękuję Ci Boże,że przyszedłeś do mnie w lekkim powiewie,dziękuję Ci za to,że ja też jestem dla Ciebie ważna.;)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "D.: W lekkim powiewie przychodzisz do mnie…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
K.
Gość
Dzisiaj zaczęłam nowennę do Królowej Różańca własnie w tej samej intencji co Ty, droga D. Przeglądałam świadectwa ludzi, którzy borykali się z dużo większymi problemami niż sesja i egzaminy. Alkoholizm, trudna sytuacja rodzinna lub finansowa. Szukałam kogoś z kim mogę się utożsamić. Szukałam cały dzień i nie znalazlam, ale kiedy późnym wieczorem odmówiłam 3 części różańca postanowiłam zajrzeć tu jeszcze raz. I co widzę jako pierwsze? Twoje świadectwo. Dla mnie to już pierwszy znak od Cudownej Matki, że jest ona z nami zawsze i chce pomoc każdemu, niezależnie od wagi tego problemu. Dziękuję Ci, za ten wpis. Życzę powodzenia na… Czytaj więcej »
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!