D.: W lekkim powiewie przychodzisz do mnie…

Obecnie odmawiam 5 i 6 nowenne. Piąta została po części wysłuchana.Piszę,że po części,dlatego,że modliłam się w niej o zdanie wszystkich moich poprawek i kolejnych egzaminów. Wszystkie poprawki zdałam,nie wiem jak Matko Boża to zrobiłaś,ale jest to dla mnie ogromny dar. Sama nigdy bym nie dała rady.Co do kolejnych egzaminów,to nie wiem jak się to wszystko potoczy,mam sesje ciągłą,więc egzaminy są przez cały semestr.

Mam nadzieje,że i teraz Matko Boża nie opuścisz mnie.Myśląc o przyszłych egzaminach czuję strach. Matko Tobie zawierzam moje obawy. Wiem,że moje ,,problemy” nie są najważniejsze,bo jest wiele ludzi,którzy walczą o życie,mają małe dzieci i muszą opuścić ten Świat.Jednak mimo moich niedoskonałości,wad,mojej marności Bóg wysłuchał mojej prośby,spojrzał na mnie swoim litościwym wzrokiem. Dziękuję Ci Boże,że przyszedłeś do mnie w lekkim powiewie,dziękuję Ci za to,że ja też jestem dla Ciebie ważna.;)

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Henio27K. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
K.
Gość
K.

Dzisiaj zaczęłam nowennę do Królowej Różańca własnie w tej samej intencji co Ty, droga D. Przeglądałam świadectwa ludzi, którzy borykali się z dużo większymi problemami niż sesja i egzaminy. Alkoholizm, trudna sytuacja rodzinna lub finansowa. Szukałam kogoś z kim mogę się utożsamić. Szukałam cały dzień i nie znalazlam, ale kiedy późnym wieczorem odmówiłam 3 części różańca postanowiłam zajrzeć tu jeszcze raz. I co widzę jako pierwsze? Twoje świadectwo. Dla mnie to już pierwszy znak od Cudownej Matki, że jest ona z nami zawsze i chce pomoc każdemu, niezależnie od wagi tego problemu. Dziękuję Ci, za ten wpis. Życzę powodzenia na… Czytaj więcej »

Henio27
Gość
Henio27

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką