Bożenka: Zaniemówiłam…

Treść świadectwa: Witam. Od razu powiem, ze nie ukończyłam jeszcze odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zaczynałam już trzy razy lecz, niestety, albo zasnęłam, albo zaczęłam o zbyt późnej porze i „nie zmieściłam się” w danym dniu. Ponieważ nic nie miałam na swoje usprawiedliwienie (zwykłe lenistwo), uznałam że należy rozpocząć Nowennę na nowo. Niedługo skończę część błagalną.

Odmawiam Nowennę w intencji mojej wnuczki – właśnie urodziła się (5 kwietnia 2016 r.) – aby wychowywała się w wierze katolickiej.
Syn zawarł związek ze wspaniałą dziewczyną, wychowywaną wśród świadków Jechowy. Syn w okresie ostatnich ok. 10 lat odszedł dość daleko od Kościoła. Na msze św. uczęszczał tylko z okazji pogrzebów lub ślubów. Nawet w pewnym momencie powiedział, że jeśli będzie taka potrzeba, przejdzie do świadków Jechowy. Rozważał taką drogę w przypadku gdyby rodzice żony chcieli zerwać z córką kontakty.
Kiedy niedawno usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i prawie jednocześnie o mającej się urodzić wnuczce, dojrzewała we mnie myśl, aby odmówić ją w intencji mającego przyjść na świat dziecka.
Kochani! Mimo, że nie dokończyłam jeszcze modlitwy, już doświadczam łask Najświętszej Maryi Panny!
Wczoraj syn powiedział, że chcieliby z wziąć ślub kościelny! Zaniemówiłam…
Absolutnie tego się nie spodziewałam! Powiedział, że są w stałym kontakcie z księdzem z naszej parafii. Mój syn, który od dawna do kościoła nie chodził!
Nie ustaję w modlitwie.
Dziękuję, Najświętsza Maryjo Panno!
Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w modlitwie.

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Teresa AGabriela (GJ)Elabarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale ja wlasnie odmawiam za wnuka ktory urodzil sie 11 kwietnia .Zycze blogoslawienstwa Bozego i Oplieki Matki Bozej dla calej rodziny.

Ela
Gość
Ela

Moja ciocia ma podobny problem, syn z zona równiez przeszedl do swiadk ow Jechowy. Maja synów którzy powinni przystapic teraz do komunii, ciocia bardzo to przezywa. Byly w ich intencji odprawiane msze sw, równiez byla odmawians Nowenna Pompejanska.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Chwała Panu! Też miałam swoje trudne doświadczenia z synem i również się dobrze skończyło, dzięki modlitwie i Łasce Bożej.

Teresa A
Gość
Teresa A

Bożenka Matka Boża Twojego syna z rodziną wyrwała z rąk demona jechowych . Na spotkaniach u o.Daniela co sie robi z ludzmi co byli w jehowych , czy nawet mieli kontakt z takimi osobami , jakie wrzaski jak ten demon opuszcza te osoby . Świadkowie jechowi to sekta!!!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące