Bożenka: Zaniemówiłam…

Treść świadectwa: Witam. Od razu powiem, ze nie ukończyłam jeszcze odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zaczynałam już trzy razy lecz, niestety, albo zasnęłam, albo zaczęłam o zbyt późnej porze i „nie zmieściłam się” w danym dniu. Ponieważ nic nie miałam na swoje usprawiedliwienie (zwykłe lenistwo), uznałam że należy rozpocząć Nowennę na nowo. Niedługo skończę część błagalną.

Odmawiam Nowennę w intencji mojej wnuczki – właśnie urodziła się (5 kwietnia 2016 r.) – aby wychowywała się w wierze katolickiej.
Syn zawarł związek ze wspaniałą dziewczyną, wychowywaną wśród świadków Jechowy. Syn w okresie ostatnich ok. 10 lat odszedł dość daleko od Kościoła. Na msze św. uczęszczał tylko z okazji pogrzebów lub ślubów. Nawet w pewnym momencie powiedział, że jeśli będzie taka potrzeba, przejdzie do świadków Jechowy. Rozważał taką drogę w przypadku gdyby rodzice żony chcieli zerwać z córką kontakty.
Kiedy niedawno usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i prawie jednocześnie o mającej się urodzić wnuczce, dojrzewała we mnie myśl, aby odmówić ją w intencji mającego przyjść na świat dziecka.
Kochani! Mimo, że nie dokończyłam jeszcze modlitwy, już doświadczam łask Najświętszej Maryi Panny!
Wczoraj syn powiedział, że chcieliby z wziąć ślub kościelny! Zaniemówiłam…
Absolutnie tego się nie spodziewałam! Powiedział, że są w stałym kontakcie z księdzem z naszej parafii. Mój syn, który od dawna do kościoła nie chodził!
Nie ustaję w modlitwie.
Dziękuję, Najświętsza Maryjo Panno!
Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w modlitwie.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Bożenka: Zaniemówiłam…

  1. Wspaniale ja wlasnie odmawiam za wnuka ktory urodzil sie 11 kwietnia .Zycze blogoslawienstwa Bozego i Oplieki Matki Bozej dla calej rodziny.

  2. Moja ciocia ma podobny problem, syn z zona równiez przeszedl do swiadk ow Jechowy. Maja synów którzy powinni przystapic teraz do komunii, ciocia bardzo to przezywa. Byly w ich intencji odprawiane msze sw, równiez byla odmawians Nowenna Pompejanska.

  3. Chwała Panu! Też miałam swoje trudne doświadczenia z synem i również się dobrze skończyło, dzięki modlitwie i Łasce Bożej.

  4. Bożenka Matka Boża Twojego syna z rodziną wyrwała z rąk demona jechowych . Na spotkaniach u o.Daniela co sie robi z ludzmi co byli w jehowych , czy nawet mieli kontakt z takimi osobami , jakie wrzaski jak ten demon opuszcza te osoby . Świadkowie jechowi to sekta!!!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!