Magdalena: Matka Boża uzdrowiła mnie również z czegoś dziwnego …

Jestem pewna że to Matka Boża pomogła mi w tej sprawie, jak również w pozostałych. Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej za pomoc i wszystkie łaski, których mi udzieliła
Read More

Maria: Maria-Dziękuję Matko za wsparcie o pracę dla męża

Witam,chcę złożyć świadectwo łask którymi obdarza mnie Najświętsza Matka. Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 11 maja 2015r w intencji żeby mój mąż znalazł pracę i już po tygodniu odmawiania Nowenny, mąż otrzymał propozycję pracy którą przyjął. Przeczytaj Maria: Maria-Dziękuję Matko za wsparcie o pracę dla męża
Read More

Anna: Pierwsza spowiedź

Jest to moja kolejna nowenna. Nie wszystkie udało mi się skończyć, więc zaczynałam od nowa, modląc się w tej samej intencji. Może nie są to nowenny odmawiane dokładnie tak, jak powinny być – czasami modlę się, ale jednocześnie myślę o stu innych sprawach. Moje prośby nie zostały całkiem spełnione, ale...
Read More

Marianna: Pomyślna adaptacja w przedszkolu córeczki

Jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej nowenny w intencji zaadaptowania się mojego dziecka do przedszkola. Jestem matką bardzo wrażliwej i przywiązanej do mnie trzylatki. Gdy przyszła pora wysłać dziecko do przedszkola, byłam przerażona. Córka jest jedynaczką, trudno nawiązuje kontakty z dziećmi, często było tak, że gdy widziała w piaskownicy dzieci, nie chciała do niej wejść.
Read More

Arleta: Przyjmij dzięki, Matko moja, bo wielka dobroć Twa…

Matka Boża czuwa nad tobą, przestań się bać i uwierz w Jej moc
Read More

Bożenka: Zaniemówiłam…

Treść świadectwa: Witam. Od razu powiem, ze nie ukończyłam jeszcze odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zaczynałam już trzy razy lecz, niestety, albo zasnęłam, albo zaczęłam o zbyt późnej porze i „nie zmieściłam się” w danym dniu. Ponieważ nic nie miałam na swoje usprawiedliwienie (zwykłe lenistwo), uznałam że należy rozpocząć Nowennę na nowo. Niedługo skończę część błagalną.

Odmawiam Nowennę w intencji mojej wnuczki – właśnie urodziła się (5 kwietnia 2016 r.) – aby wychowywała się w wierze katolickiej.
Syn zawarł związek ze wspaniałą dziewczyną, wychowywaną wśród świadków Jechowy. Syn w okresie ostatnich ok. 10 lat odszedł dość daleko od Kościoła. Na msze św. uczęszczał tylko z okazji pogrzebów lub ślubów. Nawet w pewnym momencie powiedział, że jeśli będzie taka potrzeba, przejdzie do świadków Jechowy. Rozważał taką drogę w przypadku gdyby rodzice żony chcieli zerwać z córką kontakty.
Kiedy niedawno usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i prawie jednocześnie o mającej się urodzić wnuczce, dojrzewała we mnie myśl, aby odmówić ją w intencji mającego przyjść na świat dziecka.
Kochani! Mimo, że nie dokończyłam jeszcze modlitwy, już doświadczam łask Najświętszej Maryi Panny!
Wczoraj syn powiedział, że chcieliby z wziąć ślub kościelny! Zaniemówiłam…
Absolutnie tego się nie spodziewałam! Powiedział, że są w stałym kontakcie z księdzem z naszej parafii. Mój syn, który od dawna do kościoła nie chodził!
Nie ustaję w modlitwie.
Dziękuję, Najświętsza Maryjo Panno!
Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w modlitwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Bożenka: Zaniemówiłam…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale ja wlasnie odmawiam za wnuka ktory urodzil sie 11 kwietnia .Zycze blogoslawienstwa Bozego i Oplieki Matki Bozej dla calej rodziny.

Ela
Gość

Moja ciocia ma podobny problem, syn z zona równiez przeszedl do swiadk ow Jechowy. Maja synów którzy powinni przystapic teraz do komunii, ciocia bardzo to przezywa. Byly w ich intencji odprawiane msze sw, równiez byla odmawians Nowenna Pompejanska.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Chwała Panu! Też miałam swoje trudne doświadczenia z synem i również się dobrze skończyło, dzięki modlitwie i Łasce Bożej.

Teresa A
Gość
Teresa A

Bożenka Matka Boża Twojego syna z rodziną wyrwała z rąk demona jechowych . Na spotkaniach u o.Daniela co sie robi z ludzmi co byli w jehowych , czy nawet mieli kontakt z takimi osobami , jakie wrzaski jak ten demon opuszcza te osoby . Świadkowie jechowi to sekta!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?