Karolina: Trwajcie w modlitwie

Kochani, czuję się zobowiązana zamieścić tutaj swoje świadectwo. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 14 lipca, dzień po tym, jak mój chłopak stwierdził, że nie potrafi się zaangażować i mnie porzucił. Nigdy nikogo tak nie kochałam i nigdy nie miałam pewności, że jest to osoba, z którą chciałabym żyć. On bardzo długo...
Read More

Anna: Odważyłam się przystąpić do spowiedzi

Maryja pomogła. Pomimo tego, że była to najkonkretniejsza spowiedź w moim życiu, okazała się ona łatwiejsza, niż myślałam.
Read More

Danuta: praca dla synów

rosilam o prace dla synów i moja prosba zostala wysluchana za co dziekuje Bogu szukali pracy rok czasu a po tej nowennie otrzymywali po kolei chwała panu
Read More

Agnieszka: Intencja niewysłuchana – łaska otrzymana

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Nowennę odmówiłam kilka miesięcy temu. Mimo ze moja intencja nie została wysłuchała ponieważ taka była wola Boga to otrzymałam wiele łask. Nasza Mama bardzo pomaga mi w zyciu. Coraz więcej czasu spędzam na modlitwie nie tylko różańcowej. Staram sie zyc zgodnie z wola Boga. Na koniec namawiam was do modlitwy różańcowej. Powierzajcie wszyskie sprawy Bogu. Bog z nami to któż przeciwko nam?
Read More

Agnieszka: Zmiany dzięki nowennie

Moja główna intencja nie została wysłuchana od razu, jednak moje życie zmieniało się. Stałam się bardziej cierpliwa, łagodna i spokojna na to, co czeka każdego dnia.
Read More

Bożena: Myślałam, że Różaniec to modlitwa babć

Szczęść Boże wszystkim. Odmawiam piątą Nowennę a świadectwo składam pierwsze.Pragnę podziękować Matce Przenajświętszej za wszystkie łaski.Widzę jak wzrasta moja wiara i zaufanie. Wierząca zawsze byłam tak myślałam,ale jak dziś na to patrzę to wiara moja była letnia.Na różańcu się nie modliłam, myślałam, że to modlitwa babć,a ja go nie znałam i nie rozumiałam,przepraszam Cię Maryjo za to myślenie.

Zły mi również przeszkadzał,ale w pierwszej NP nie mogłam zasnąć nawet do 3-w nocy,zapominałam całkowicie słów Zdrowaś Maryjo wspomagałam się wodą święconą,kropiłam mieszkanie-pomagało-.
Czy moje intencje zostały wysłuchane?
-Pierwszą NPodmawiałam prosząc o pracę dla zięcia-otrzymał.
-Drugą i trzecią NPza swoje zdrowie chorą wątrobę przy wirusie C.i tu nie widzę narazie zmian.
-Czwartą NPzaciężarną córkę w trzeciej ciąży,po 2 cięciach cesarskich trzecia ciąża była zagrożeniem rozejścia się blizny,blizna przed porodem miała 1-milimetr,wierzę że uprosiłam u Matki Bożej opiekę dla niej i dziś mam zdrową wnuczkę i córkę.
-Piątą NP odmawiam za moje 3-wnuczki,żeby Matka Boża obtoczyła je swoją opieką.
A intencji mam dużo w głowie także to nie ostatnia NP,mierzę się również do odmówienia za dusze w czyśćcu cierpiące.
odmawiałam również Tajemnicę Szczęścia (to jest roczna modlitwa)ale nie udało mi się dotrwać do końca dwa razy odmówiłam po pół roku,ale wrócę do tego też.
ZA wszystko dziękuję CI Matko Boża za wyproszenie dla mojej rodziny i mnie wszelkich łask Bożych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o