Ewa: pomoc w chorobie psychicznej

Gdy usłyszałam o nowennie zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego uzdrowienia, bo wiedziałam, że to jest ostatnia deska ratunku.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Nie wierzyłam, że dam rade bo ja niestety nie lubiłam modlić się na różańcu

Kiedy modliłam czułam szczęście i spokój jakby Matka Najświętsza była przy mnie w pokoju w który odmawiałam modlitwę. Czasami wydawało mi się, że czuję zapach kadzidła.To było cudowne.
Przeczytaj całość

Paulina: Zdana matura

Pragne z calego serca podziekowac Matce Bozej za pomoc i opieke w czasie matury jak i przed poprzez odmawianie nowenny. Nie bylo latwo gdyz nowenne odmawialam przed sama matura a ukonczylam ja 3 maja w przeddzien rozpoczecia egzaminow. Jestem wdzieczna gdyz mature zdalam z satysfakcjonujacym wynikiem.Przeczytaj Paulina: Zdana matura
Przeczytaj całość

Grażyna: Świadectwo- wszystko co nas dotyczy jest po coś

Pisałam wcześniej jak bardzo zły przeszkadzał na różne sposoby
Przeczytaj całość

Magdalena: Chcę prawdziwie żyć

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica! Kolejna ukończona nowenna, tym razem w intencji daru rodzicielstwa, o co bezskutecznie staramy się z mężem od wielu miesięcy (w 2016 po roku starań zaszłam w ciążę, ale straciłam ją i od tego momentu nic się nie dzieje). Postanowiłam, że będzie to ostatnia nowenna w tej intencji (odmówiłam już 2) i należy całkiem zawierzyć Matce Bożej, lepiej będzie modlić się za innych.
Przeczytaj całość

Bożena: Myślałam, że Różaniec to modlitwa babć

Szczęść Boże wszystkim. Odmawiam piątą Nowennę a świadectwo składam pierwsze.Pragnę podziękować Matce Przenajświętszej za wszystkie łaski.Widzę jak wzrasta moja wiara i zaufanie. Wierząca zawsze byłam tak myślałam,ale jak dziś na to patrzę to wiara moja była letnia.Na różańcu się nie modliłam, myślałam, że to modlitwa babć,a ja go nie znałam i nie rozumiałam,przepraszam Cię Maryjo za to myślenie.

Zły mi również przeszkadzał,ale w pierwszej NP nie mogłam zasnąć nawet do 3-w nocy,zapominałam całkowicie słów Zdrowaś Maryjo wspomagałam się wodą święconą,kropiłam mieszkanie-pomagało-.
Czy moje intencje zostały wysłuchane?
-Pierwszą NPodmawiałam prosząc o pracę dla zięcia-otrzymał.
-Drugą i trzecią NPza swoje zdrowie chorą wątrobę przy wirusie C.i tu nie widzę narazie zmian.
-Czwartą NPzaciężarną córkę w trzeciej ciąży,po 2 cięciach cesarskich trzecia ciąża była zagrożeniem rozejścia się blizny,blizna przed porodem miała 1-milimetr,wierzę że uprosiłam u Matki Bożej opiekę dla niej i dziś mam zdrową wnuczkę i córkę.
-Piątą NP odmawiam za moje 3-wnuczki,żeby Matka Boża obtoczyła je swoją opieką.
A intencji mam dużo w głowie także to nie ostatnia NP,mierzę się również do odmówienia za dusze w czyśćcu cierpiące.
odmawiałam również Tajemnicę Szczęścia (to jest roczna modlitwa)ale nie udało mi się dotrwać do końca dwa razy odmówiłam po pół roku,ale wrócę do tego też.
ZA wszystko dziękuję CI Matko Boża za wyproszenie dla mojej rodziny i mnie wszelkich łask Bożych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!