Marta: Zdany egzamin

Dziękuję za modlitwę! Egzamin zdany!
Przeczytaj całość

Elżbieta: Zostałam wysłuchana!

Nigdy nie myślałam, że zdołam odmówić 3 różańce w ciągu dnia, a jednak się udało. Miałam intencję o uzdrowienie relacji między członkami mojej rodziny, które były fatalne. Maryja mnie wysłuchała i uzdrowiła naszą rodzinę. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać ja, tato, siostra. Nic nie stało się od razu. Mam wrażenie, że sytuacja cały czas się rozwija.
Przeczytaj całość

Anna: Wysłuchane prośby

Chciałam się podzielić moimi wysłuchanymi prośbami, obiecałam to Matuchnie. O nowennie powiedziała mi moja siostra. Będąc w ciąży odmówiłam nowennę dwa razy, raz o szczęśliwy poród oraz o zdrowie mojego dzieciątka. Wszystkie moje modlitwy zostały wysłuchane. Poród odbył się bez komplikacji, chociaż przez cc. Bardzo szybko po operacji stanęłam na nogi i mogłam zająć się moim maleństwem.
Przeczytaj całość

Agnieszka: naprawa serca siostry

Traktuję to jako wielki cud!. Moja siostra żyje, to niesamowite po tym, co przeżyła i ile wycierpiała.
Przeczytaj całość

Krystyna: Było ciężko i niebezpiecznie

Maryjo za wszystkie nadzwyczajne łaski których mi udzieliłaś i wyprosiłaś u swojego syna Jezusa w moim wdowim ciężkim i grzesznym nie raz życiu dziękuję bardzo dziękuję
Przeczytaj całość

Beata: Z Matką Boską jest tak łatwo !

Gdy zaczynałam swoją pierwszą nowennę przeczytałam modlitwę z części dziękczynnej na koniec różańca ,uderzyły mnie słowa ,,Moje całe życie ofiaruje Tobie ” Czego ode mnie się oczekuje jestem w potrzebie ,ciekam się do Ciebie Matko Przenajświętsza ale zaraz całe życie mam Ci ofiarować .Przesada .

Teraz rozumie te słowa ,nowenna jest zawsze ze mną i jestem pewna że całe moje życie będę o niej mówić i dziękować Matce Boskiej za łaski jakie otrzymałam
Moją jedna z intencji była prośba o czystość mojego serca ,Byłam osoba wybuchową nie potrafiłam bez wulgaryzmów wyrazić swoich uwag w stosunku do dzieci , W pewnym momencie zauważyłam że gdy krzyczałam na syna ze go nie obrażam i nie wyzywałam ,nie przeklinam .Właśnie zauważyłam ze otrzymałam wspaniały dar potrafię powiedzieć , bez przeklinania że jest coś nie tak . Czego nie potrafiłam zmienić sama ,zmieniło się bez wysiłku z mojej strony z pomocą Matki Boskiej Otrzymałam też dar czystości ,jak poprzednio zorientowałam się ze zasypiam nie myśląc o tym ze już nie robię tego .Nadal odmawiam nowenny ,Bardzo dziękuje za te i inne łaski które otrzymałam i wiem ze to nie koniec ,

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Beata: Z Matką Boską jest tak łatwo !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aneta
Gość

Mam pytanie.Dlaczego te świadectwa się powtarzają ? Np.to świadectwo czytałam już wcześniej , a teraz pojawia się z dzisiejszą datą.Czemu to ma służyć??? Proszę o wyjaśnienie.

Maria W
Gość
Maria W

BO TU JEST BALAGAN A ADM TO NIERUSZA CZEMU TE SAME OSOBY SA POD TAKIMI SAMYMI NIKAMI I ZE MU ZROBILI KONKURENCYJNA STRONE I ZE TEKSTY JAKIE TU OSTATNIO PADAJA RZUCAJA ZLE SWIATLO NA TE STRONE JAKO KATOLICKA I ZLE STAWIA W ZLYM SWIETLE ADMINISTRATORA KTORY MOZE?BYC PRZEZTO ZLE ODBIERANY JAKO WLASCICIEL TEJ STRONY SKORO NIC W TEJ SPRAWIE OD 3 TYGODNI NIEZROBIL

Piotr B.
Gość

aneta – ja też tak miałem,bo wysłałem na inny mail..Zostało wysłane pewnie przed dwa maila :).Za dużo wysyłacie świadectw i się gubią.

aneta
Gość

Dziękuję Ci za odpowiedz.Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?