Magdalena: Znalazłam drogę do domu

Dlaczego świadectwo ''znalazłam drogę do domu a nie ''mam pracę''?
Przeczytaj całość

Piotr: Świadectwo całkowitego wyzdrowienia z zawału serca spowodowanego wirusem prostaty

Chciałem się z wami podzielić tym świadectwem ponieważ wiem że wielu z was nie do końca wierzy w prawdziwość Nowenny Pompejańskiej, mianowicie zacząłem swoją nowennę we własnej intencji uzdrowienia się z problemu związanego z nałogiem masturbacji i pornografii i odmawiałem już Nowennę bardzo blisko części dziękczynnej gdy w listopadzie zeszłego...
Przeczytaj całość

Magdalena: Łaska uzdrowienia

Po trwającej jak czas terapii nowotwór praktycznie zniknął. O pomyślnych wynikach badań dowiedzieliśmy w trakcie odmawiania przeze mnie części dziękczynnej Nowenny.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Zmienia się cała rodzina

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji swoich synów. Jednak owoce dotykają całej rodziny. Zmieniamy się wszyscy, wiele odkryliśmy w tym czasie i wiele trudności pokonaliśmy. Widzę nadzieję na uwolnienie się syna z uzależnienia od narkotyków. Czuję obecność Maryji w naszym życiu i wiem, że wszystko co nas spotyka dzieje się z jakiegoś powodu. Najważniejsze, że zmieniają się serca nasze. Ufam i oddaję siebie i swoją rodzinę w najlepsze ręce. Jezu ufam Tobie.
Przeczytaj całość

Joanna: Moje świadectwo.

Dwie pierwsze Nowenny odmówiłam w tamtym roku w tej samej intencji. Wierzę że zostanie ona wysłuchana.
Przeczytaj całość

Beata: wewnętrzna przemiana

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. O NP dowiedziałam się z Internetu jakieś 3 lata temu. Zaczęłam ja odmawiać w momencie szukania pracy i zostałam wysluchana. Zapomniałam jednak w tamtym momencie podziękować Matce Najświętszej za otrzymane laski. Powiedziałam paru osobom o nowennie, ale nie napisałam swiadectwa a przecież obiecałam to Maryi.

Pochlona mnie wie pracy, codzienne życie i obowiązki przez co przestałam się modlić. Niby chodziłam do kosciola, ale byłam raczej tam obecna fizycznie a nie duchowo. Przez te trzy lata moja praca stała się nie do zniesienia. Wszystko mnie w niej irytowalo i denerwowalo. Nie mogłam tam wytrzymać i oodeszlam. Szukalam nowej pracy, ale bez skutecznie. Wtedy przypomniałam sobie o NP i o tym, ze Matka Boża mi kiedys pomogla to i teraz też mi pomoże. Bo przeciez, ” jak trwoga, to do Boga”.Odmowilam dwie nowenny w intencji znalezienia pracy. Pracy nie znalazlam do tej pory, ale otrzymałam inne łaski. Przede wszystkim łaskę spokoju i wiary w siebie. Uświadomiłam sobie, ze modlitwa to nie koncert życzeń i ze tylko Bóg wie, czego potrzebujemy i mam to zsyla. Mi potrzebne było uzdrowienie wewnętrzne, który jeszcze sie dokonuje na mojej osobie. Obecnie zaczęłam odmawiać kolejną nowenne, ale już nie w intencji otrzymania pracy, tylko o uzdrowienie duchowe i poukładane zycia. Jeśli chodzi o pracę, to potrzebuje jej bardzo i myślę, ze Matka Boża mnie wysłuchała a praca pojawi się w odpowiednim momencie. Jestem wdzięczna Maryji, ze otoczyla mnie swoją opieką. Bylam tak bardzo zagubiona i poraniona zyciem. Matka Boza zatroszczyla sie o mnie i powoli przemienia moje serce, codziennie uswiadamia mi, ze najwazniejsze to zaufac Bogu a on obdarzy nas prawdziwym szczesciem, o ktorym nawet nie marzylismy. Obecnie czuję jak dokonuje sie moja moją wewnętrzną przemiana. Mam wiecej wiary w siebie i wiem, ze wsystko zmierza ku dobremu.Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wszystko, co dla mnie uczynilas i nadal czynisz. Kochani z calego serca zachecam do odmawiania NP, bo to jest najcudowniejsza modlitwa i przynosi obfite plony. Niech Matka Boża mam wszystkim błogosławi i wyprosza i Miłosiernego Boga potrzebne łaski. Szczęść Boże ☺.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?