Anna: Myślałam już że nie dam rady… a jednak!

Witam! To już moje kolejne świadectwo. Tym razem modliłam się o nawrócenie dla siebie, o pójście do spowiedzi i czasem też wspominałam o zadośćuczynieniu. 05.12.17r. w końcu poszła do spowiedzi po 7 miesiącach przerwy, jest to wielka łaska od Maryji i Boga. Myślałam już , że nie dam rady, a jednak! Zauważyłam też ,że nie dręczą mnie tak czesto już grzeszne myśli ani nie skupiałam się na grzechach tak jak wcześniej ( było to bardzo męczące). Dziękuję Ci Maryjo za tak wspaniałe łaski otrzymane od Ciebie i Boga. Amen.
Read More

gosia: sesja

Kilka lat temu odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji zdanych egzaminów moich dzieci. Wtedy po raz pierwszy oboje wspaniale zaliczyli sesję w pierwszym terminie. Było to bardzo budujące, bo dotychczas bywało różnie, zawsze któreś z nich miało coś 'do tyłu'. Mając w pamięci tamtą intencję i efekty, od kilku miesięcy usiłuję...
Read More

Anna: Po Nowennę Pompejańską sięgnęłam kiedy runął mi prawie cały świat.

Rok temu zaczęłam się modlić tą piękną modlitwą i przepraszam Cię Matko Boża że dopiero teraz składam świadectwo ale chyba sama nie wiem od czego zacząć. Dowiedziałam się od znajomej o Nowennie Pompejańskiej opowiadała wtedy że nasza wspólna koleżanka wymodliła tą Nowenną uzdrowienie synka z alergii.
Read More

Beata: Maryja dała mi pracę.

Jestem osobą samotnie wychowującą syna, więc bardzo potrzebowałam pracy. Bardzo pomogli mi w tym trudnym okresie rodzice. W listopadzie usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej
Read More

Aneta: niespodziewana łaska

Witam wszystkich czytajacych.Chce zlozyc swiadectwo o otrzymanej lasce,otoz moja rodzina przezywala straszne chwile,problemy nastepowaly jeden po drugim a kazdy kolejny nie do opisania trudny mozna powiedziec ze rodzina byla rozsypana i przygnieciona zlem z pod ktorego niebylo wyjscia.To trwalo kilka lat zostalo wylanych wiele lez.O nowennie wiedzialam juz dawno ale...
Read More

Beata: moja nadzieja

Witam serdecznie wszystkich odmawiających nowennę .Moje pierwsze świadectwo ukazało się jakiś czas temu a teraz czas na kolejne ponieważ w międzyczasie odnowiłam dwie nowenny we własnej intencji o zdrowa skórę.Cóż mogę napisać nowenna daje mi niesamowitą siłę i nadzieję na lepsze jutro wyszłam z tej beznadzieji w której trwałam już jakiś czas i nie wiedziałam co dalej.

Moje życie duchowe powoli rozkwita codzienna eucharystia dwie spowiedzi generalne słuchanie księdza Glasa ojca Daniela to tylko niektóre laski których.doswiadczam.Od czasu kiedy trwam w nowennie jest mi lepiej czuje opiekę Maryi poza tym odmawiamy wspólny różaniec ja mój mąż i nasze dzieci co dla mnie jest niezwykle ważną sprawą .Nie plączę teraz ze smutku ale jezeli już to wzruszam się gdy myślę o Jezusie i o tym jak bardzo mnie kocha.Lubię ten czas z nowenną przy natłoku spraw z bożą pomocą znajduję czas na cztery różańce i dodatkowe modlitwy których jest nawet sporo ale są mi bardzo potrzebne utrzymują mnie w pionie.Czy intencja spełniła się raczej nie piszę raczej bo są dni kiedy moja skora wygląda lepiej a za chwilę następuje pogorszenie i właśnie wtedy jest mi zwyczajnie smutno ale nie ustaje w modlitwie wierzę i ufam ze kiedyś Maryja wyprosi dla mnie te łaskę jezeli oczywiście jest zgodna z wolą bożą.Za kilka dni a dokładnie w niedzielę miłosierdzia kończę czwartą nowennę również w tej samej intencji mam tylko cicha nadzieję że nie obrażam ani Jezusa ani Maryii tym iż dalej trwam przy tej swojej intencji ale czy sam Jezus nie powiedział nam proście a będzie wam dane .Wiec proszę i czekam.Jezeli ktoś nie wie co z sobą począć i tak po ludzku brak mu nadziei niech chwyci za różaniec i ufa to lek na całe zło.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.