Krystyna: Najpiękniejszy prezent na Dzień Babci

Witam wszystkich czytająch! Dzisiaj poczułam nieodpartą potrzebę podzielenia się z wami moimi doświadczeniami związanymi z mocą Nowenny Pompejńskiej. Nowennę odmawiam od ok. 2-ch lat z małymi przerwami w różnych intencjach. Jest to moje drugie świadectwo wstawiennictwa Matki Przenajświętszej do Jezusa w moich ziemskich sprawach. Otóż jedną z Nowenn odmówiłam w intencji poczęcia dzieciątka u córki i zięcia, którzy już wychowują dwoje swoich dzieci w wieku 6 i 8 lat, ale bardzo chcieli mieć jeszcze jedno dziecko.
Read More

R: Dzisiaj byłam na wizycie u lekarza – jest lepiej! zmiany się zmniejszyły!

Walczę ze straszna choroba jaka jest rak. jestem 34 letnia matka dwójki małych dzieci. lekarze nie dają mi szansy na wyleczenie. długi czas włączyłam z Bogiem-dlaczego?za jaką karę? obwinialam Boga,że jest niesprawiedliwy. przez przypadek trafiłam na Nowenne. długo zwlekalam. ale pewnego dnia kiedy było już bardzo źle zaczęłam ja odmawiać.
Read More

Barbara: Pomoc dla zięcia i córki

Czuje ze Maryja zawsze jest przy mnie zachęcam do tej nowenny i nie traccie nadziei bo ta nowenna udziela wiele łask dziękuję że mogłam podzielić się tym świadectwem Barbara
Read More

Teresa: cud narodzenia!

Chciałabym podzielić się swoja radością z codziennej opieki Matki Bożej. Nowenna Pompejańska czyni cuda Wszystko zawierzyłam Matce Bożej. Chcę wszystkim opowiedzieć o "cudach" jakie dzieją się w moim życiu za pośrednictwem naszej kochanej Niebieskiej Matki. Obecnie odmawiam nowennę pompejańską w intencji szczęśliwego rozwiązania ciąży mojej córki. Wiem, że Królowa Różańca...
Read More

Ewa: Zmiany we mnie

Nowennę Pompejańską odmawiam z przerwami od roku. To już 5, albo 6 intencji. Wiem, że wszystkie zostały wysłuchane, chociaż spektakularnych efektów nie widać. Ale zmiany są przede wszystkim we mnie. Wiem, że głównie ode mnie zależy, czy to o co proszę się spełni. To ja muszę działać i dążyć do realizacji tych próśb. A modlitwa mi w tym pomaga. Daje spokój i siłę.
Read More

Beata: Modlitwa za dusze czyśćcowe i inne łaski

Treść świadectwa: W minionym roku odmówiłam już dwie nowenny. W pierwszej modliłam się o łaskę dla męża i widzę cały czas jak Matka Boska działa na niego i jestem wdzięczna Mateńce za wysłuchanie mojej modlitwy. Matka Boża bardzo nas kocha i chce nam pomagać i obdarowywać nas potrzebnymi łaskami, docenia również jeśli my pomagamy innym odmawiająć nowenne za innych.

Moją drugą nowenne zaczełam w momencie kiedy byłam zagrożona pewną sytuacją, zagrożone mogłobyć również moje życie i wtedy poprosiłam Mateńkę o pomoc a za otrzymaną pomoc zobowiązałam się odmówić nowenne za dusze w czyśccu cierpiące. Maryja mnie nie zawiodła bo pomoc przyszła nim zaczełam nowenne!
Nie wątpcie nigdy w modliwę i miłość Maryji bo kto nas będzie wspierał jak nie Matka nasza?! Każdego dnia powieżam Matce Bożej moją całą rodzinę i piękne jest to, że widzę jak Mateńka nas wspiera i pomaga. Tą pomoc Bożą widać !!! Czytając czasem świadectwa piszecie, że Wasze modlitwy nie zostały wysłuchane, pamiętajcie, że aby otrzymać pomoc Boża trzeba mieć otwarte serce na Boże łaski i o to też trzeba prosić w modlitwie. Jeśli w Waszych sercach jest żal i brak przebaczenia to możecie nie zauważyć działania Ducha Świętego, który Wam przyszedł z pomocą. A czasami po prostu Bóg ma wobec nas inne plany. Ale nigdy nie wątpie w miłość Bożą !
Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego na wszystkie łaski ! Chwała Panu !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Beata: Modlitwa za dusze czyśćcowe i inne łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość
Zgadzam sie z Toba , ale wiem z doswiadczenia , ze coraz trudniej jest miec nadzieje w momencie jak prosisz kilka lat z wielka wiara i nadzieja ze Pan Bog pomoze a tu taka pomoc nie nadchodzi a wprost przeciwnie jest coraz wiekszy smutek ciagle lzy a nawet depresja spowodowana samotnoscia i rozczarowanie tym ze kiedys tak wierzylam , prosze o meza i rodzine to chyba nie jest jakas wygorowana prosba , ale skoro nic w tej kwestii sie nie zmienia to albo ze mna cos nie tak albo nie umiem juz prosic modlic sie z wiara bo coraz mniej… Czytaj więcej »
Beata
Gość

Aniu ja również myślałam ,że Bóg mnie nie wysłuchuje . Moje modlitwy były wciąż prośbami , kiedy zrozumiałam ,że Bogu muszę również dziękować już za to co mam . Przy każdej modlitwie również dziękuj i powtarzaj ,nie moja wola ale Twoja Panie -przy takiej modlitwie u mnie wiele się zmieniło .

Maria W
Gość
Maria W

Bog wszystkich wysluchuje z polgodz.opoznieniem ,ale zawsze w odpowiednim czasie i wlasciwej chwili

Obrazki z nowenną pompejańską?