Beata: Modlitwa za dusze czyśćcowe i inne łaski

Treść świadectwa: W minionym roku odmówiłam już dwie nowenny. W pierwszej modliłam się o łaskę dla męża i widzę cały czas jak Matka Boska działa na niego i jestem wdzięczna Mateńce za wysłuchanie mojej modlitwy. Matka Boża bardzo nas kocha i chce nam pomagać i obdarowywać nas potrzebnymi łaskami, docenia również jeśli my pomagamy innym odmawiająć nowenne za innych.

Moją drugą nowenne zaczełam w momencie kiedy byłam zagrożona pewną sytuacją, zagrożone mogłobyć również moje życie i wtedy poprosiłam Mateńkę o pomoc a za otrzymaną pomoc zobowiązałam się odmówić nowenne za dusze w czyśccu cierpiące. Maryja mnie nie zawiodła bo pomoc przyszła nim zaczełam nowenne!
Nie wątpcie nigdy w modliwę i miłość Maryji bo kto nas będzie wspierał jak nie Matka nasza?! Każdego dnia powieżam Matce Bożej moją całą rodzinę i piękne jest to, że widzę jak Mateńka nas wspiera i pomaga. Tą pomoc Bożą widać !!! Czytając czasem świadectwa piszecie, że Wasze modlitwy nie zostały wysłuchane, pamiętajcie, że aby otrzymać pomoc Boża trzeba mieć otwarte serce na Boże łaski i o to też trzeba prosić w modlitwie. Jeśli w Waszych sercach jest żal i brak przebaczenia to możecie nie zauważyć działania Ducha Świętego, który Wam przyszedł z pomocą. A czasami po prostu Bóg ma wobec nas inne plany. Ale nigdy nie wątpie w miłość Bożą !
Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego na wszystkie łaski ! Chwała Panu !

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Beata: Modlitwa za dusze czyśćcowe i inne łaski"

Powiadom o
avatar
Ania
Gość
Zgadzam sie z Toba , ale wiem z doswiadczenia , ze coraz trudniej jest miec nadzieje w momencie jak prosisz kilka lat z wielka wiara i nadzieja ze Pan Bog pomoze a tu taka pomoc nie nadchodzi a wprost przeciwnie jest coraz wiekszy smutek ciagle lzy a nawet depresja spowodowana samotnoscia i rozczarowanie tym ze kiedys tak wierzylam , prosze o meza i rodzine to chyba nie jest jakas wygorowana prosba , ale skoro nic w tej kwestii sie nie zmienia to albo ze mna cos nie tak albo nie umiem juz prosic modlic sie z wiara bo coraz mniej… Czytaj więcej »
Beata
Gość

Aniu ja również myślałam ,że Bóg mnie nie wysłuchuje . Moje modlitwy były wciąż prośbami , kiedy zrozumiałam ,że Bogu muszę również dziękować już za to co mam . Przy każdej modlitwie również dziękuj i powtarzaj ,nie moja wola ale Twoja Panie -przy takiej modlitwie u mnie wiele się zmieniło .

Maria W
Gość
Maria W

Bog wszystkich wysluchuje z polgodz.opoznieniem ,ale zawsze w odpowiednim czasie i wlasciwej chwili

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij