Agata: złośliwy nowotwór płuca, całkowite wyleczenie

W lutym 2013 u mojej mamy - Anny wykryto złośliwy guz w lewym płucu (guz miał średnicę 7 cm). Nowennę zaczęłam odmawiać w maju 2013 roku. Prosiłam Matkę Bożą o miłosierdzie i siłę dla mamy i całej rodziny. Po chemioterapii (czerwiec-październik, 2013) guz zmniejszył się, miał średnicę ok. 3 cm. Po radioterapii (listopad, 2013 - styczeń, 2014) znikł całkowicie. Już od roku (piszę to świadectwo w grudniu, 2014) nie ma śladu po nowotworze, wyniki są zadowalające, lekarze nie kryją zdziwienia. Mama jest słaba, ale żyje i wierzy, że jej wyzdrowienie to nie jest tylko i wyłączenie zasługa medycyny. Dziękuję Matce Bożej za pomoc.
Przeczytaj całość

Magdalena: Zaufać jeszcz raz

Nawet to, że nie umiera w nas nadzieja, jest już ogromnym darem płynącym z tej modlitwy. Pamiętajmy o tym.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nawrócenie syna

Szczęść Boże! Dziś mija 37 dzień mojej pierwszej nowenny, którą odmawiam za syna, z prośbą o łaskę mądrości dla niego. Mimo że całe swoje życie starałam się dawać dobry przykład swojemu dziecku, to ono wkraczając w dorosłość, odwróciło się ode mnie i Boga. Szkoła, pasja i rodzina odeszły na bok.Przeczytaj Magdalena: Nawrócenie syna
Przeczytaj całość

Renia: Odmówiłam już 3 nowenny

Właśnie skończyłam 3 nowennę. Sama nie wierzę, że udało mi się dotrwać do tego momentu. To ponad 160 dni odmawiania różańca, niemal pół roku. Przeczytaj Renia: Odmówiłam już 3 nowenny
Przeczytaj całość

Renata: Praca w ulubionym zawodzie

Zanim opowiem o Moim Cudzie, chciała bym prosić aby wszyscy którzy nie mają intencji razem ze mną zaczęli od dziś odmawiać Nowennę Pompejańską o pokój na świecie. Witam. Chciała bym się podzielić moim świadectwem które dało mojemu mężowi upragnioną prace.
Przeczytaj całość

Beata: jak kropla wody drąży tunel

Witam wszystkich czcicieli Matenki Jezusa.Chce zlozyc swiadectwo.To byla moja kolejna nowenna i po ludzku na pierwszy rzut oka nie otrzymalam tych lask,o ktore prosilam,ale zaczelam glebiej myslec czy aby na pewno?Wiem,ze Maryja mnie „ujarzmila”,pokazuje mi coraz bardziej gdzie tkwi problem.Uczy mnie dziekowac Panu za wszystko, nie tylko za dobro,ktore tez jest.Dziekowac Panu za brak pracy?,za slabosci?Tak!To Bog dopuscil tyle spraw aby sie opamietac,nawrocic i wlasnie po to dal tyle problemow..

–Ale,On nie zostawia nas samych z tymi problemami,o nie,jak kropla wody drazy tunel w zatwardzialym sercu do pelni zycia.Chce nadmienic,ze przy jednej.z nowenn ryczalam,jak nie wiem co,przy innej ktos nagle rozerwal mi ze zloscia tak to czulam rozaniec,przy innej myslalam,ze na „finiszu”umre.Wiem, ze nasza Pani przyjdzie z pomoca w odpowiednim,najlepszym dla nas czasie.Ona sama powiedziala,ze jest nasza Mama,a czy kochana Mamcia opuszcza swe dzieci?O nie,cierpliwie czekam,ufam i kochamJa bardzo.Wszystko sie da.Nie zalamujcie sie, gdy natychmiast nie otrzymacie tego o co prosicie,te zlozone perly dostaniemy w najlepszym dla nas czasie,jesli sa zgodne z wola Ojca.Pozdrawiam wszystkich.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Beata: jak kropla wody drąży tunel"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
natalia
Gość

Pan Bog dlaczego daje cierpienia i bul na osobe ktora modli sie za nawrocenie drugiej bliskiej osoby. Wiem ,ze trzeba przetrzymac i ufac. Ale ile mozna ,od 5 miesiecy modle sie to 2 moja np i nic . Cios za ciosem . Co mam przez to rozumiec . A osoba za ktora sie modle jest szczesliwa. A kiedy moje problemy sie z koncza?

Maria W
Gość
Maria W

moj wpis powyrzej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!