Monika: Dzisiaj też nie obyło się bez płaczu

Tak naprawdę jedyny i prawdziwy ratunek jest właśnie w modlitwie i w wierze. Czuję ogromną opiekę z góry, wiem to bo inaczej nie byłabym wstanie choćby napisać tego świadectwa.
Read More

Wiesława: Ślub córki

Córka spotykała się z chłopakiem od 3 lat i chciała ślubu kościelnego ale on wciąż się zastanawiał zwlekał a miał już 37. Zaczęłam odmawiać nowennę na wiosnę a jesienią się oświadczył. Dziś są małżeństwem mają synka. Trudność podjęcia jakiejkolwiek decyzji ma do dziś.
Read More

Agneta: Rozstanie z mężem

Po długiej walce o rozwiązanie kłopotów małżeńskich zdecydowałam się na rozwód, jednak z każdym dniem p rozwodzie czułam się tylko coraz gorzej, zdecydowałam ze nie mogę tłumić uczuć do męża, zdecydowałam się powiedzieć mu, ze nadal go kocham i proszę o wybaczenie. O nowennie dowiedziałam się przypadkiem, dziś jest 46 dzień.
Read More

Joanna: Różaniec to lekarstwo na wszystko

Obiecalam napisac swoje swiadectwo o mocy Nowenny Pompejanskiej wiec to czynie.W kwietniu mój mąż upadł na rękę,bolała go i spuchła wiec poszedł do lekarza.RTG wykazało guza kosci podejrzenie nowotworu złosliwego.Natychmiastowe skierowanie na szpital onkologiczny celem dalszego leczenia.Szok,ogromny strach,rozpacz -nie mogłam uwierzyć w to wszystko co nas spotkało.
Read More

Aneta: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!

Witam,chciałabym przedstawić swoje swiadectwo. Mam na imię Aneta,mam 40ci lat i ...rozpoczęłam nowe zycie dzięki Nowennie Pompejanskiej ,sw Ekspedytowi i sw Jozefowi do których również zawracałam swoje prośby i błagania. Po krotce-moje zycie nie było usłane rozami.Dwa lata temu w zasadzie umarłam za zycia i myślałam,ze już nie wstanę nigdy...Przeczytaj...
Read More

Beata: Ciocia, alkoholiczka-zglosila się na odwyk

Nowennę zaczęłam odmawiac 1 lutego 2016r.Prosiłam Matkę Boską o uzdrowienie,uleczenie całej mojej rodziny z chorób na tle gizycznym i psychicznym.Już po kilku dniach zauważyłam,że powoli stopniowo moja prośba zostaje wysłuchana.Ciocia,alkoholiczka-zglosila się na odwyk.

poddawala się,ale wracała tam spowrotem,od kilku dni jest trzeźwa,modlilam się tez o abstynencje mojego partnera,nie udalo się ale ciagle wierzę.Wiem że podczas tej nowenny,mimo ze wcale o to nie prosiłam,Matka Boża zaczęła zmieniac moje życie.Rozstalam sie z partnerem,na co nie miałam odwagi przez kilka lat,teraz mam cichy,spokojny dom,bez awantur i alkoholu.mam powazne problemy ze zdrowiem,moi szefowie bardzo mi w tym pomagaja,takze finansowo.Dziękuję Ci za to Panie Boże!Za to że postawiles na mojej drodze takich ludzi.Malo tego,spiewam w zespole koscielnym,zawsze brakowalo mi pewnosci siebie,w trakcie nowenny nabrałam wiary w siebie i spiew wychodzi mi bardzo dobrze.Jestem zupnie innym człowiekiem,dziękuję Ci Panie Jezu i ukochana Matko Boża.Nowenne przerwalam w 50 dniu,byl to okres przedswiateczny,nie moge sobie tego darowac,poprostu w trakcie odmawiamia usunęła m ze zmeczenia,przez caly tydzień pracowalam po 15 godzin,zmeczenie nie pozwolilo mi jej dokonczyc,wiem że to było dzialanie szatana,obiecalam jednak ,że wrócę do tej modlitwy…i tak sie stanie…módlcie się noweinną ona zmieni wasze zycie…Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: Ciocia, alkoholiczka-zglosila się na odwyk"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Beato, mi też zabrakło bardzo nie wiele bo az 3 dni do skonczenia. Więcej nowenn nie dokończyłam i mam zamiar wszystkie dokończyć, bo już przeszło pól roku mnie to męczy i przewijają się myśli o dokończeniu. Więc tak zrobie:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!