Basia: żyłam w nieświadomości o swoich ciężkich grzechach

Odkąd usłyszałam o Nowennie Pompejskiej a było to ponad 5 lat temu, zaczęłam odmawiać nowennę za nowenną na palcach bez różańca.Miałam tyle próśb a za każdym razem prosiłam w nowennie o coś innego, modlitwa dawała mi nadzieję że moje prośby zostaną kiedyś wysłuchane, to była siła którą otrzymałam na początek.

Modliłam się i żyłam w nieświadomości o swoich ciężkich grzechach, aż pewnego dnia grzech dal mi o sobie przypomnieć, ogarnął mnie lęk, strach, gorycz z tego powodu i wtedy pierwszy raz włożyłam do kieszeni różaniec aby był moją obroną przeciwko złu.ZAUFAŁAM WTEDY TYLKO RÓŻAŃCOWI bo żaden człowiek nie mógł mi w tym pomóc.Kiedy nosiłam przy sobie różaniec w kieszeni, po dwóch tygodniach stał się cud, otrzymałam łaskę nawrócenia.Zaczęłam odmawiać nowenne, aby Matka Boża wyprosila dla mnie uzdrowienie duszy i ciała (od 3 lat codziennie meczył mnie kaszel)Moje oczyszczanie z grzechow z przeszłości trwało ponad 3 miesiace.To byl pierwszy cud nawrócenia i oczyszczenia duszy.Drugim cudem jaki otrzymalam zaraz po nawróceniu było moje uzdowienie z kaszlu w dniu 11 lutego, jest to dzień uzdrowienia chorych, oprócz tego wiele łask otrzymała moja rodzina. Siła RÓŻAŃCA jest tak ogromna że brakuje słów, dodam jeszcze że w maju wyjeżdżamy z mężem ktory pierwszy raz zacząl odmawiać nowennę ( zakończy 8 maja) do Pompei aby osobiście podziękować Maryi za otrzymane łaski a jest ich bardzo dużo.Niech moje świadectwo otrzymanych łask będzie motywacją dla tych którzy latami odmawiają nowennę pompejską aby nigdy nie ustawali w modlitwie różańcowej.Matka Boża zawsze da nam potrzebne łaski ONA wie jak ma nam pomóc i kiedy, tylko zaufajcie.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Marek (adm.)KarolinawiesiaHonorata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Piekne swiadectwo 🙂 Zycze wytwalosci w modlitwie i niech Matka Boska Panstwa prowadzi 🙂 Mam nadzieje ze Mateczka zaprosi mnie do Pompei. Prosze o modlitwe za moja przyszlosc. Z Panem Bogiem 🙂

wiesia
Gość
wiesia

Basiu, piękne świadectwo. Niech Matka Najświętsza błogosławi każdego dnia, niech tuli do Swojego serca, niech wszystko zanosi przed Tron Chrystusa. Wszystkiego dobrego. Z Panem Bogiem!

Karolina
Gość
Karolina

A czy odmawianie różańca na palcach to grzech? Nie zawsze mam przy sobie różaniec, a mam chwile spokoju to wtedy odmawiam na palcach…

Marek (adm.)
Admin
Zaangażowany
Marek (adm.)

żaden grzech 🙂

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące