Bożena: Jak Wielka i ukochana jest Nasza Matka Boska

Zaufajcie Matce Przenajświętszej, zanoście do niej wszystkie swoje problemy radości i smutki. Ona każdego słucha UFAJCIE- TA NOWENNA JEST NAPRAWDĘ NIE DO ODPARCIA.
Przeczytaj całość

Mena: Pomoc w znalezieniu pracy!

O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry, która zawsze się o mnie troszczy i wiele rzeczy podpowiada, jak żyć żeby było łatwiej. Mimo swoich problemów i braku czasu zawsze myśli o innych i jestem jej za to wdzięczna. Bałam się odmawiania tej modlitwy, ponieważ słyszałam, że nie jest łatwo wytrwać i do tego "zły" sprowadza dodatkowe problemy, których się po prostu bałam.
Przeczytaj całość

Zdana matura

Mariusz zdał maturę. Mój syn. Trzeci. Nowenna Pompejańska J E S T modlitwą nie do odparcia!!! Nic jej się nie oprze!!! To po ludzku było niemożliwe…………...... Błogosław Duszo moja Pana! Dziękuję Ci serdeczna i miłosierna Matko! Anna P.S. Szczegóły na żądanie a dowody beznadziejnej sytuacji przed maturą w dokumentacji szkolnej,...
Przeczytaj całość

Krzysztof: Otrzymałem wiele niesamowitych łask

Maryja postawiła na mojej drodze życia wiele wspaniałych osób dzięki którym wiem że żyje i dzięki którym wyprowadziło moją rodzinę z ogromnych kłopotów.
Przeczytaj całość

Patrycja: Matura i studia

Witam. Moja przygodę z Nowenną rozpoczęłam w marcu. Modliłam się razem z mamą w intencji zdania matury i dostania się na medycynę. Jest to kierunek na który potrzebne są wysokie wyniki. Uczyłam się dużo ale jednego byłam pewną sama nie dam rady. Zaczne od tego że dzięki nowennie pokochałam modlitwę...
Przeczytaj całość

Basia: żyłam w nieświadomości o swoich ciężkich grzechach

Odkąd usłyszałam o Nowennie Pompejskiej a było to ponad 5 lat temu, zaczęłam odmawiać nowennę za nowenną na palcach bez różańca.Miałam tyle próśb a za każdym razem prosiłam w nowennie o coś innego, modlitwa dawała mi nadzieję że moje prośby zostaną kiedyś wysłuchane, to była siła którą otrzymałam na początek.

Modliłam się i żyłam w nieświadomości o swoich ciężkich grzechach, aż pewnego dnia grzech dal mi o sobie przypomnieć, ogarnął mnie lęk, strach, gorycz z tego powodu i wtedy pierwszy raz włożyłam do kieszeni różaniec aby był moją obroną przeciwko złu.ZAUFAŁAM WTEDY TYLKO RÓŻAŃCOWI bo żaden człowiek nie mógł mi w tym pomóc.Kiedy nosiłam przy sobie różaniec w kieszeni, po dwóch tygodniach stał się cud, otrzymałam łaskę nawrócenia.Zaczęłam odmawiać nowenne, aby Matka Boża wyprosila dla mnie uzdrowienie duszy i ciała (od 3 lat codziennie meczył mnie kaszel)Moje oczyszczanie z grzechow z przeszłości trwało ponad 3 miesiace.To byl pierwszy cud nawrócenia i oczyszczenia duszy.Drugim cudem jaki otrzymalam zaraz po nawróceniu było moje uzdowienie z kaszlu w dniu 11 lutego, jest to dzień uzdrowienia chorych, oprócz tego wiele łask otrzymała moja rodzina. Siła RÓŻAŃCA jest tak ogromna że brakuje słów, dodam jeszcze że w maju wyjeżdżamy z mężem ktory pierwszy raz zacząl odmawiać nowennę ( zakończy 8 maja) do Pompei aby osobiście podziękować Maryi za otrzymane łaski a jest ich bardzo dużo.Niech moje świadectwo otrzymanych łask będzie motywacją dla tych którzy latami odmawiają nowennę pompejską aby nigdy nie ustawali w modlitwie różańcowej.Matka Boża zawsze da nam potrzebne łaski ONA wie jak ma nam pomóc i kiedy, tylko zaufajcie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Basia: żyłam w nieświadomości o swoich ciężkich grzechach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Piekne swiadectwo 🙂 Zycze wytwalosci w modlitwie i niech Matka Boska Panstwa prowadzi 🙂 Mam nadzieje ze Mateczka zaprosi mnie do Pompei. Prosze o modlitwe za moja przyszlosc. Z Panem Bogiem 🙂

wiesia
Gość
wiesia

Basiu, piękne świadectwo. Niech Matka Najświętsza błogosławi każdego dnia, niech tuli do Swojego serca, niech wszystko zanosi przed Tron Chrystusa. Wszystkiego dobrego. Z Panem Bogiem!

Karolina
Gość
Karolina

A czy odmawianie różańca na palcach to grzech? Nie zawsze mam przy sobie różaniec, a mam chwile spokoju to wtedy odmawiam na palcach…

Marek (adm.)
Admin

żaden grzech 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?