AGNIESZKA: Różaniec moją modlitwą!

To już moje kolejne świadectwo związane z nowenną pompejańską. Od ponad dwóch lat źle się czułam, robiło mi się słabo, szumiało mi w uszach, miałam trudności w oddychaniu, odczuwałam lęki, szczególnie wieczorem, przed zaśnięciem. Ale też w ciągu dnia, w pracy. Przeczytaj AGNIESZKA: Różaniec moją modlitwą!
Read More

Małgorzata: Wierzę, że Matka Boża mnie nie opuści

Jest to moje pierwsze świadectwo. Właśnie kończę moją trzecią Nowennę Pompejańską. Pierwszą odmawiałam w intencji otrzymani dobrej pracy, którą ( po dwóch latach poszukiwań) w końcu otrzymałam mimo, że nie była to praca moich marzeń, nie spełniała moich oczekiwań a wręcz byłam przekonana, że wykonując ja robię coś niedobrego.
Read More

Jane: Wystarczy zaufać Maryi

Na cud ,który się wydarzył czekałam ponad dziesięć lat.Zostałam wysłuchana jeszcze przed zakończeniem odmawiania nowenny.Co powiedzieć i jak dziękować?Nie wiem.Wiem ,że wierzę w Boga i wierzę we wstawiennictwo Maryi.Królowo Różańca Świętego módl się za nami...
Read More

Marzanna: Bardzo trudne i ważne egzaminy

Odmawiając Nowennę Pompejańską prosiłam o to, aby moja córka zdała dwa bardzo trudne i ważne egzaminy na studiach. Był to drugi termin egzaminów, gdyż za pierwszym razem nie zdała. Egzaminy zdała pomyślnie a splot różnych zdarzeń udowodnił , że opiekowała się nią Matka Boska z Pompejów.
Read More

Joanna: Trzecią Nowennę Pompejańską ofiarowałam za brata

Moją trzecią Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji, aby mój brat znalazł dobrą i pobożną żonę. Nieważne w jakim czasie, bo wiedziałam, że będzie to najbardziej odpowiedni moment, kiedy staną na swojej drodze.Przeczytaj Joanna: Trzecią Nowennę Pompejańską ofiarowałam za brata
Read More

Basia: Praca

Nowenne pompejanska odmawiam juz kolejny raz. Ten nowenne skończyłam 10 kwietnia prosiłam pierwszy raz o wstawienictwo Najswietszej Maryji matki wszystkich dzieci o dobra prace. Nie wiem czy praca jest dobra ponieważ Pani kierownik jest wymagająca, a zastępca kierowniczki utrudnia mi szkolenie. Wnioskowała o moje zwolnienie.

Widząc to wszystko Maryja Królowa jakoś dziwnie mnie pokierowala ze 13 kwietnia zdecydowałam sie porozmawiać z Panią kierownik czego nigdy bym sama nie zrobiła ponieważ boje sie i zawsze jestem z boku. Co by nie było ufam ze jest ze mną przenajwietsza Panieka niech dzieje sie wola Boza. Chwała Panu i Maryji 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o