Urszula: Powrót do zdrowia

Dzisiaj pragnę podziękować Matce Najświętszej za łaskę zdrowia ofiarowaną mojej znajomej, która w wieku 90 lat zaniemogła i z powodu bólów w kręgosłupie nie mogła chodzić, była przykuta do łóżka. Lekarze nie dawali juz żadnej nadziei ze względu na sędziwy wiek. Przeczytaj Urszula: Powrót do zdrowia
Read More

Monika: Moje świadectwo z dwóch nowenn

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić swoim świadectwem, które powinnam zamieścić już dawno bo kilka miesięcy temu. Ostrzegam - będzie długie ze względu na skomplikowanie spraw. Otóż w czerwcu zmarł mój dziadek ( po chorobie i długim pobycie w szpitalu), i kilka dni później zaczęłam nowennę w intencji tego aby jak najszybciej oglądał niebo. Nie spodziewałam się żadnych znaków wysłuchania modlitwy, myślałam że po prostu muszę zawierzyć że dopiero po drugiej stronie dowiem się na ile moja modlitwa pomogła.
Read More

Adrianna: Matka Najświętsza obdarowała łaskami moją rodzinę

Tym razem ciąża przebiega bez powikłań i najprawdopodobniej będą mieć córeczkę. Dziękuję ci Najświętsza Panienko za wysłuchanie modlitwy.
Read More

Katarzyna: Lęk przed porodem – Matka Najświętsza mnie wysłuchała

Dzięki Ci Matuchno kochana za wysłuchanie mojej prośby.Długo zwlekałam ,żeby napisać to świadectwo.Wdzieczna będę Ci Matko do końca moich dni,Ty nigdy nie zostawiasz swoich dzieci bez opieki gdy Cię proszą.Panicznie bałam sie porodu ,który mnie czekał po 9 latach od ostatniego razu,bo jedną córkę już miałam.przyznać muszę ,że na poczatku...
Read More

Teresa: uleczenie

Matko Najświętsza Pompejańska ,Jesteś Wielka ,Mądra i Dobra.UFAM TOBIE I KOCHAM CIE .
Read More

Barbara: Szatan często przeszkadza i rozprasza myśli

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus . Nowennę Pompejańską odmawiam prawie cztery lata , nie robiąc przerwy . Obiecałam Matce Bożej, że będę modlić się NP do końca swojego życia jeżeli na to pozwoli moje zdrowie .Zawierzyłam swoje intencje Królowej Różańca Świętego,nie wszystkie zostały spełnione , widać że plany Boże są inne Część intencji powoli spełnia się po pewnym czasie. Przez modlitwę Różańcową nauczyłam się cierpliwości i pokory daje mi siłę do pokonywania codziennych trudności .

Czasami przychodzą chwile zwątpienia , upadam , brakuje siły , szatan często przeszkadza i rozprasza myśli .Ale też wiem na pewno że Matka Boża nikogo nie opuści , ale wysłucha dobrotliwie w odpowiednim czasie . Wśród znajomych opowiadam o NP i zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy Różańcowej .Dużo osób zaczęło się modlić Nowenną Pompejańską .Kochani nie bójcie się tej modlitwy zawsze znajdziecie czas i siłę a Matka Boża przemieni Wasze życie .Ogromną siłę i nadzieję dają mi Wasze świadectwa , które czytam ze łzami w oczach i za które bardzo dziękuję . Chwała Panu .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara: Szatan często przeszkadza i rozprasza myśli"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iza
Gość

Witaj, ja też zaczęłam powoli, ale bardziej „wstydliwie” dzielić się NP zostawiając tak na początek wydrukowane w małych formatach informacje o NP i modlitwy w swojej parafii. Wierzę w to, że wkrótce będę się dzielić osobiście z wieloma osobami dobrocią i miłosierdziem Maryi nie tylko wsród znajomych ale równiez wsrod obcych osob.
pozdrawiam cieplo! Zyczę Tobie i sobie wytrwałosci w modlitwie!

Obrazki z nowenną pompejańską?