Barbara: Szatan często przeszkadza i rozprasza myśli

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus . Nowennę Pompejańską odmawiam prawie cztery lata , nie robiąc przerwy . Obiecałam Matce Bożej, że będę modlić się NP do końca swojego życia jeżeli na to pozwoli moje zdrowie .Zawierzyłam swoje intencje Królowej Różańca Świętego,nie wszystkie zostały spełnione , widać że plany Boże są inne Część intencji powoli spełnia się po pewnym czasie. Przez modlitwę Różańcową nauczyłam się cierpliwości i pokory daje mi siłę do pokonywania codziennych trudności .

Czasami przychodzą chwile zwątpienia , upadam , brakuje siły , szatan często przeszkadza i rozprasza myśli .Ale też wiem na pewno że Matka Boża nikogo nie opuści , ale wysłucha dobrotliwie w odpowiednim czasie . Wśród znajomych opowiadam o NP i zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy Różańcowej .Dużo osób zaczęło się modlić Nowenną Pompejańską .Kochani nie bójcie się tej modlitwy zawsze znajdziecie czas i siłę a Matka Boża przemieni Wasze życie .Ogromną siłę i nadzieję dają mi Wasze świadectwa , które czytam ze łzami w oczach i za które bardzo dziękuję . Chwała Panu .

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Iza Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Iza
Gość
Iza

Witaj, ja też zaczęłam powoli, ale bardziej „wstydliwie” dzielić się NP zostawiając tak na początek wydrukowane w małych formatach informacje o NP i modlitwy w swojej parafii. Wierzę w to, że wkrótce będę się dzielić osobiście z wieloma osobami dobrocią i miłosierdziem Maryi nie tylko wsród znajomych ale równiez wsrod obcych osob.
pozdrawiam cieplo! Zyczę Tobie i sobie wytrwałosci w modlitwie!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…