Barbara: Odkrycie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem

Treść świadectwa: Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji o dobrego męża. Początkowe dni modlitwy wiązały się z dużą niepewnością czy wytrwam na modlitwie tak długi czas mimo codziennych obowiązków. Teraz kiedy ukończyłam nowennę jestem przekonana, że mając szczere pragnienie wytrwania na modlitwie 54 dni otrzymuje się siłę od Ducha Św, ja czułam że o własnych siłach byłoby to niezmiernie trudne. To pierwsza łaska, którą odczytuję- dary Ducha Świętego. Kolejną łaską, o której chciałabym powiedzieć jest odkrycie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

Wcześniej uważałam taką modlitwę za bardzo trudną. W czasie nowenny chodziłam do kościoła na adoracje Najświętszego Sakramentu aby tam odmawiać różaniec. Wiedziałam że w kościele będę mogła lepiej się skupić. I tu doświadczyłam ogromnej łaski odkrycia że to Bóg jest pierwszą i największą miłością i Jemu obecnemu w Najświętszym Sakramencie zawierzyłam pragnienia mojego serca. Uzyskałam przekonanie, że to On daje miłość od siebie, miłość której tak bardzo pragniemy i którą dopiero w dalszej kolejności my możemy kochać innych. Ostatniego dnia nowenny otrzymałam pracę. Nie była to moja intencja, aktualnie studiuję i była to dla mnie wiadomość nieco niespodziewana i zaskakująca. Odczytałam, że w takim razie jest to część planu Bożego w moim życiu. Oczekuję na spełnienie właściwej intencji mojej nowenny.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
Henio27AlicjaMaria WMariaWSunny Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
TERESA
Gość
TERESA

Pani Basiu jak widać Bóg nas zaskakuje i wie co jest dla nas najlepsze w danym czasie .

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Droga Basiu myślę, że Bóg buduje w tej chwili dobry fundament pod zawarcie przez Ciebie udanego związku małżeńskiego. Po pierwsze uświadamia Ci czym jest JEGO miłość, i że to ON zawsze powinien być na pierwszym miejscu w Twoim życiu, po drugie przez modlitwę uczy Cię wytrwałości i cierpliwości a po trzecie daje podwaliny niezależności materialnej, która jest niezbędna aby myśleć o założeniu szczęśliwej rodziny.

MariaW
Gość
MariaW

Zadowolona dopisz mnie do róży

Zadowolona
Gość
Zadowolona

RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »

Sunny
Gość
Sunny

Odkrycie, ze w Najswietszym Skramencie jest Zywy Chrystus, ten sam, ktory przeszlo dwa tysiace lat chodzil po ziemi, jest olbrzymia laska!
Zadna modlitwa nie zastapi uczucia doznanego podczas godzinnego wpatrywania sie w „Bialy Oplatek” i rozmowy sercem z samym Bogiem.

MariaW
Gość
MariaW

Zadowolona dopisz do rozy

Maria W
Gość
Maria W

Zadowolona dopisz mnie do rozy

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Mario, to odmawiaj proszę od 12 kwietnia tajemnicę „Ukrzyżowania”. Gdybyś miała jakieś dodatkowe, własne intencje do omodlenia to wyślij mi na maila.

MariaW
Gość
MariaW

Dzięki super ułożyłam róże byś mogła w przyszłości ułożyć róże za osoby zniewolone alkoholizmem nikotynizmem itd Ja nie umie układać róż ale ty robisz to super Dzięki tak trzymaj Pozdrawiam

Alicja
Gość
Alicja

Szczesc Boze Zadowolona 🙂 Prosze o dolaczenie mnie do Rozy…

Henio27
Gość
Henio27

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!