Asia: Dzięki Nowennie uwierzyłam w swoje siły

Nowennę odmawiałam w swoim imieniu. w czasie jej odmawiania myślałam że nic się nie zmienia. Ale teraz mogę napisać Maryja prowadzi modlących się, dodaje sił, pomaga odbudować poczucie własnej wartości, pokazuje co jest ważne w życiu. Dzięki Nowennie uwierzyłam w swoje siły i ma prace o którą się modliłam. Chwała...
Read More

Beata: Poczułam potrzebę wyspowiadania się z grzechów które ukryłam

I jeszcze jedno odkąd odmawiam nowenne ja mój mąż i moje dzieci codziennie odmawiamy wspólny różaniec to także zasługa Maryji.
Read More

Iza: Dziękuje Ci Maryjo za umocnienie!

Chciałabym się podzielić łaskami którymi obdarzyła mnie Matka Boża. Rok temu zaczęłam się modlić nowenną pompejańską o chłopaka którego darzyłam wielkim uczuciem ale to była miłość nieodwzajemniona. Niestety po dwóch próbach odmawiania nowenny nie udało mi się ich dokończyć. Ale pomimo tego Matka Boża dała mi wiarę w siebie oraz...
Read More

janusz: ja i modlitwa pompejańska

szczęść Boże wszystkim chciałem ku wsparciu złożyć wam moje świadectwo.Różaniec Pompejański odmawiam już bez przerwy 3 lata i ciągle mi mało co mi to daje ? zdarza się że widzę boże działanie w obrębie składanej intencji Przeczytaj janusz: ja i modlitwa pompejańska
Read More

Barbara: otrzymałam pokój serca

Skończyłam pierwszy raz Nowennę, po części błagalnej, otrzymałam pokój serca, potem w miarę upływu czasu zaczęły pogarszać się moje relacje z mężem. Dziś po ukończeniu jestem szczęśliwa, że podołałam,nasze relacje wracają do normy,a odprawiałam Nowennę w int.spowiedzi mojej córki.Nie wiem jak jest aktualnie,ale myślę, ze powierzyłam ją w dobre ręce...
Read More

B.M.K.: swiadectwo

Trzy lata temu, po urodzeniu drugiego dziecka okazało sie ze mam raka piersi.Była to dla mnie ciężka wiadomosc, zupełnie straciłam nadzieję na przyszłosc.Czułam, że nikt nie ma mocy aby mi pomóc. I wtedy, pamietam, przyszła do mnie siostra i przypomniała mi o obietnicach Matki Bożej zawartych w ksiazce Sw.Ludwika Maria Grignion de Montfort .

Dzieło to niesamowicie pogłębia wiarę w moc modlitwy różańcowej, sama niejednokrotnie przekonałam się jak Matka Boża pomaga gdy się do niej zwraca poprzez modlitwę różancową.
I na koncu tej ksiazki są zawarte różne obietnice za odmawiania różanca a także nabozenstwo 9 pierwszych sobót miesiąca( nie 5 jak MB prosiła w Fatimie).
Dodatkowo siostra dała mi małą książeczkę po babci modlitwy podyktowane przez Pana Jezusa Sw. Brygidzie do odmawiania codziennie przez rok.Rozważanie jego męki.
Jedną z obietnic jest przedłuzenie zycia gdyby ktos miał umrzec przedwczesnie.

I to wszystko na nowo przywróciło mi nadzieję, przypomniało gdzie powinnam szukac pomocy.Od tego czasu nie miałam już tego dołującego uczucia beznadzieji, jasne, bałam sie ale to nie była juz rozpacz.
Dodatkowo trafiłam w internecie na stronę nowenny pompejanskie, zaczęłam ją odmawiac, razem z siostrą. Choc tego nie planowałam skończyła sie ona w swięto Matki Bożej Częstochowskiej.
Zaczęłysmy z siostrą jeżdzic na pierwsze soboty miesiąca i niemal od początku miałam wrazenie, ze czytania, czy jakies słowa, w czasie tych Mszy ale nie tylko tych, są wprost do mnie kierowane.
Siostrze przysnił sie ojciec Bashobora ewangelista odwiedzajacy wtedy Polskę i powiedział jej że nam wystarczy tylko różaniec ( bo rozmawiałysmy ze chciałybysmy pojechac ale nic z tego nie wyszło)
Od początku czułam opiekę Matki Bozej, otrzymałam od niej wiele pomocy. Np. miałam długi termin do chemioterapii, radzono mi ze moze powinnam isc do lekarza prywatnie, jakos przyspieszyc tę wizyte, ale postanowiłam oddac to wszystko Matce Najswietrzej i lekarz chirurg, gdy dowiedział sie mimochodem o moim terminie chemii, wyszedł ze swojego gabinetu do onkologa, choc miał masę ludzi na korytarzu i bez problemu przyspieszył mi termin, bez zadnej aluzji z mojej strony.
Chemie zniosłam dobrze a wiekszosc badan kontrolnych wypada mi albo w swieta Maryjne, albo o godz.15 ( polecam tez codzien moje sprawy i nie tylko Panu Jezusowi w koronce do Bozego Miłosiedzia), a nawet w ostatni dzien nowenny pompejanskiej odmawianej przez mame w mojej intencji .
Gdy ostatnio jechałam na jeden tomograf i odebrac wyniki z wczesniejszego,W swieto MB Gromnicznej, i nie mogłam sobie poradzic ze stresem, otworzyłam Pismo Swiete i trafiłam na słowa . Bardzo uderzyły mnie te słowa i dodały wiary.
Piszę to swiadectwo bo obiecałam Matce Bożej że wkoncu to zrobie jesli dobrze wyjdą mi badania, takze chce podniesc wszystkich w trudnej sytuacji na duchu aby sie nie załamywali ale oddali siebie i swoje problemy Matce Bozej. Ona naprawde nigdy nikogo nie zostawi w potrzebie.
Dla mnie choc choroba jest trudnym doswiadczeniem, i ciezko zyc z tą swiadomoscia ze jest, to jednak otrzymałam więcej niz starciłam, nigdy nie czułam takiej bliskosci i realnej obecnosci MB i Pana Jezusa. Nie chciałabym juz nigdy tego utracic.
Zachęcam tez do słuchania audycji DOTYK BOGA oraz zapraszam na stronę MIMJ, są tam modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "B.M.K.: swiadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, ja też odmawiam Nowennę i uważam, że siła modlitwy różańcowej jest ogromna sama doświadczam opieki i łask od naszej kochanej Matki.

Ela
Gość

Dziekuje za slowa nadziei w tak trudnych dla pani momentach i zycze duzo sily i wiary w to ze wyzdrowieje pani.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!