Iwona: Odmawiając modlitwę pompejańską pokochałam różaniec

Modląc się nowenną pompejańską prosiłam o uwolnienie pewnej osoby od wpływu złej kultury, zwłaszcza w muzyce i w fotografii. Nowennę już odmówiłam. Osoba, za którą prosiłam wciąż zajmuje się złymi zdjęciami, ale w modlitwie przyszła mi wielka nadzieja, że będzie powoli otwierał oczy, tak, że pozna w kulturze to, co...
Przeczytaj całość

Edyta: Paraliż zniknął

Moja kilkumiesięczna Córunia miała bardzo ciężką operację serca. Kilka dni po, nastąpiła komplikacja przy zmianie wenflona, odpadł skrzep krwi w tętnicy, który spowodował wylew i całkowity paraliż prawej strony ciała oraz Malutka przestała widzieć. Odrazu gdy się to stało rozpoczęłam Nowennę pompejańską w intencji zniknięcia skutków zatoru.
Przeczytaj całość

Maria: Wiedz z niewzruszoną pewnością…, że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką

„Wiedz z niewzruszoną pewnością..., że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką, twoją i wszystkich ludzi..., którzy Mnie kochają, tych, którzy Mnie szukają, tych, którzy Mi ufają.
Przeczytaj całość

Magda: Uzdrowienie dziecka i inne łaski

Szczęść Boże Wszystkim, Chciałam złożyć spóźnione świadectwo otrzymanych łask od naszej ukochanej Królowej Różańca Świętego. Już kilka miesięcy zabieram się za napisanie świadectwa i myślę, że to kolejna łaska, że je w końcu zamieszczam przy okazji odmawiania kolejnej, piątej już Nowenny. Moja córeczka została dwukrotnie uzdrowiona! Za pierwszym razem z...
Przeczytaj całość

Michael: Dziekuje ci Przenajświetsza Panienko…

Moi drodzy, Pragnę się podzielić z wami swiadectwem a jednocześnie historią człowieka zniewolonego przez pornografie, grzech samogwałtu.Przeczytaj Michael: Dziekuje ci Przenajświetsza Panienko…
Przeczytaj całość

Asia: Otrzymane łaski

Chciałabym bardzo podziękować Matce Boskiej za zmiany, jakie za Jej pośrednictwem dokonały się w moim życiu.
Jako dziecko byłam ofiarą molestowania seksualnego, którego sprawcą był nasz sąsiad, człowiek mieszkający na sąsiedniej ulicy. Wydarzenie to wyrzuciłam z swojej pamięci, ale towarzyszyło mi uczucie wstydu i lęku. Bardzo trudno było mi zaufać nowo poznanym ludziom. Kilka lat temu wspomnienia zaczęły wracać, a wraz z nimi kolejne negatywne uczucia: gniew, smutek i depresja. Zaczęłam też popełniać grzech nieczystości, od którego nie mogłam się sama uwolnić. Wtedy to przez przypadek trafiłam na potrzebne informacje i praktycznie z marszu rozpoczęłam odmawianie nowenny z prośbą o spokój wewnętrzny i uwolnienie od nieczystości. Matka Boska właściwie od razu spełniła moje prośby. Nie mam już problemu z grzechem nieczystości, zniknęła depresja, rzadko unoszę się gniewem. Jestem pewna, że Bóg wziął na siebie ciężar, jaki niosłam w swoim sercu. Spełniły się także moje intencje z drugiej nowenny, w której prosiłam o łaski potrzebne mojej rodzinie. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i nawiązaliśmy kontakt z dawno niewidzianymi krewnymi. Teraz jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny z prośbą o znalezienie dobrego męża i muszę przyznać, że tą nowennę, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych, odmawiam z większym trudem i mam problemy z koncentracją. Jednak samo to, że taka intencja pojawiła się w moich modlitwach, pokazuje, jak wielki wpływ miało na mnie odmawianie poprzednich nowenn i jakie wielkie łaski zesłała mi Matka Boska.
Dziękuję autorom strony www.pompejanska.rosemaria.pl i wszystkim, którzy wcześniej zamieścili świadectwa. Były one dla mnie inspiracją i wsparciem. Dziękuję Marii i Jezusowi. Proszę wszystkich: odmawiajcie nowennę pompejańską, ponieważ ona naprawdę może zmienić Wasze życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Asia: Otrzymane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
amz
Gość

Chwała Matce Bożej 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!