Danuta: Cudowna moc modlitwy

Wiem, że tak będzie tylko muszę być cierpliwa
Read More

Ewa: Doświadczyłam wielkiej bliskości Jezusa i Matki Bożej

Niedawno skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską.Modliłam się o dar zdrowia dla pewnej osoby . Bałam się rozpocząć tą modlitwę , ponieważ podczas wcześniejszych nowenn działo się dużo złego , szatan dręczył mnie duchowo i za pośrednictwem innych osób.Tym razem miała to być modlitwa za kapłana , więc jakiś głos wewnątrz mówił mi , że nie będzie lekko.
Read More

magdalena: Chwała Panu za tę idealną kobietę, którą jest Maryja

O Nowennie Pompejańskiej jak większość osób dowiedziałam się z internetu. Trudno było się za nią wziąć, bo to się wydaje długa modlitwa i nie wiedziałam czy sprostam, a jak już coś robię to chcę być pewna, że zrobię to dobrze. Ponieważ miałam problemy w życiu, a już nie wiedziałam jak...
Read More

Małgorzata: nawrócenie

Chciałam się podzielić radością jaką otrzymałam od Matki Bożej, łaską nawrócenia syna. Wierzyłam głęboko, że ta łaska kiedyś na nas spłynie, ale nie sądziłam że po 2 tyg. odmawiania nowenny syn przystąpi do sakramentu pokuty i powróci do kościoła. Jest to wielki cud! Równocześnie chciałam dodać, że od chwili kiedy...
Read More

Bartek: Moje świadectwo

Nowenna pompejańska była i jest dla mnie jednym z najpiękniejszych modlitewnych doświadczeń
Read More

Asia: Otrzymane łaski

Chciałabym bardzo podziękować Matce Boskiej za zmiany, jakie za Jej pośrednictwem dokonały się w moim życiu.
Jako dziecko byłam ofiarą molestowania seksualnego, którego sprawcą był nasz sąsiad, człowiek mieszkający na sąsiedniej ulicy. Wydarzenie to wyrzuciłam z swojej pamięci, ale towarzyszyło mi uczucie wstydu i lęku. Bardzo trudno było mi zaufać nowo poznanym ludziom. Kilka lat temu wspomnienia zaczęły wracać, a wraz z nimi kolejne negatywne uczucia: gniew, smutek i depresja. Zaczęłam też popełniać grzech nieczystości, od którego nie mogłam się sama uwolnić. Wtedy to przez przypadek trafiłam na potrzebne informacje i praktycznie z marszu rozpoczęłam odmawianie nowenny z prośbą o spokój wewnętrzny i uwolnienie od nieczystości. Matka Boska właściwie od razu spełniła moje prośby. Nie mam już problemu z grzechem nieczystości, zniknęła depresja, rzadko unoszę się gniewem. Jestem pewna, że Bóg wziął na siebie ciężar, jaki niosłam w swoim sercu. Spełniły się także moje intencje z drugiej nowenny, w której prosiłam o łaski potrzebne mojej rodzinie. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i nawiązaliśmy kontakt z dawno niewidzianymi krewnymi. Teraz jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny z prośbą o znalezienie dobrego męża i muszę przyznać, że tą nowennę, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych, odmawiam z większym trudem i mam problemy z koncentracją. Jednak samo to, że taka intencja pojawiła się w moich modlitwach, pokazuje, jak wielki wpływ miało na mnie odmawianie poprzednich nowenn i jakie wielkie łaski zesłała mi Matka Boska.
Dziękuję autorom strony www.pompejanska.rosemaria.pl i wszystkim, którzy wcześniej zamieścili świadectwa. Były one dla mnie inspiracją i wsparciem. Dziękuję Marii i Jezusowi. Proszę wszystkich: odmawiajcie nowennę pompejańską, ponieważ ona naprawdę może zmienić Wasze życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
amz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
amz
Gość
amz

Chwała Matce Bożej 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!