Maria: Praca i miłość

Treść modlitwy znalazłam "przypadkiem". Ktoś zostawił ksero z Nowenną Pompejańską w ławce kościelnej. Tego dnia byłam zrozpaczona. Wydawało mi się, że wszystkie nieszczęścia tego świata spadły właśnie na mnie. Nie mogłam znaleźć pracy, byłam samotna i zdiagnozowano u mnie ogromnie nieprzyjemne dla 20-latki łysienie. Byłam ogromnie przejęta wszystkim co mnie...
Read More

Ewa: Obiecałam Matce Bożej – świadectwo

Witaj! Matko Boża Królowo Różańca Świętego dziękuję Ci za okazaną łaskę. Nowennę pompejańską otrzymałam od mojej znajomej. Wspólnie z mężem postanowiliśmy odmawiać nowennę pompejańską w sprawie , która po ludzku wydawała się niemożliwa. Nasz problem dotyczył spraw zawodowych, byliśmy dręczeni psychicznie przez naszego inwestora. Nowennę odmawialiśmy 1.5 roku. Matka Boża...
Read More

Kinga: Matko Boża moja mama jest całym moim światem

Nie została do końca wysłuchana tak jak chciałam, ale wtedy kiedy prosiłam o pracę to nigdzie nie pracowałam i po zmówieniu Nowenny pojawiła się pomoc ze strony mojej mamy. Dzięki niej przetrwałam trudny okres.
Read More

Monika: Maryja najlepszą opiekunką i pomocą!

Najpierw wszystko zaczęło się od wizyty u wróżki,romansu z żonatym starszym mężczyzną.Potem połknięcie nieodpowiednich tabletek(antykoncepcyjne i 2 po poronne) co zaszkodziło mi na zdrowiu(dyskopatia kręgosłupa).Potem wizyta u tzw.specjalisty od wszystkiego,bez operacji,uzdrowiciela,bioenergoterapeuty co dalej poważnie zaszkodziło mi na zdrowiu i jest to bardzo niebezpieczne dla ciała.Przez wizytę u wróżki,bioenergoterapeuty,grzech ciężki (cudzołóstwo,masturbacja,pornografia),...
Read More

Emilia: To było olśnienie!

W czasie modlitwy, po wielu dniach "przyszło" do mnie pocieszenie- "jeśli moja córka wyzdrowieje z choroby kolan (rzepki) - to tylko dzięki mojej litości nad Wami." I już wiedziałam, że będzie dobrze. Do dziś córka czasem czuje kolana, ale generalnie może ćwiczyć w szkole ( a rok była zwolniona w wf), biega, chodzi i idzie ku dobremu. Więcej- przeżyła rekolekcje ewangelizacyjne, które chyba odmieniły jej życie, ją samą.
Read More

Asia: Kłopoty finansowe Rodziców

Jestem po odmówieniu pierwszej Nowenny w intencji moich Rodziców. Rodzice prowadzą działalność gospodarczą. Przez lata pomagali innym, dziś znaleźli się w niezwykle trudnej, wręcz dramatycznej sytuacji. Wielu nie zdaje sobie sprawy, z jakim bólem codziennie się zmagają.

Gdybym tylko miała jak – spłaciłabym ich kredyty, ulżyłabym im w cierpieniu. Trudno jednak po ludzku im pomóc, nie mam takich funduszy, dlatego jedyną drogą wyjścia z tego stanu jest moim zdaniem modlitwa. I w Ich intencji, w intencji Ich wyjścia z długów odmówiłam Nowennę Pompejańską. Nie prosiłam im o bogactwo, tylko o wyjście z kryzysu, o dawanie rady w spłacaniu zadłużenia.

Boże, tak bardzo chciałabym wygrać duże pieniądze. Nie dla siebie !!! Spłaciłabym długi Rodziców, podzieliłabym się z wieloma osobami, pomogłabym chorym i cierpiącym. Ja mam dach nad głową, mam zdrowie, pracę-dam radę w życiu, ale wielu ma kłopoty, niezaradność życiową … Mój Partner zawsze powtarza, że nie mogę wygrać, bo bym rozdała te pieniądze-tak, bo mi starcza, czasem ciężko, ale starcza….A pomoc innym wraca z podwójną siłą !!!

Pracuję na pełny etat, często zdarza mi się po nocach nadrabiać zaległości biurowe, mam 2-letnie dziecko,ale dałam radę. Poleciłam Matce Bożej Pompejańskiej moich Rodziców. I cieszę się, bo choć końca długów nie widać, to czuję opiekę Matki Bożej, spokój. Małymi kroczkami widać też postępy w pracy Rodziców.

Ufam, że sytuacja się odmieni i w końcu po spłacie długów będą mogli w swoim domu odpocząć ii cieszyć się życiem. Będę dalej w Ich intencji się modlić.

Ufajcie i módlcie się, bo Nowenna pomaga

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Asia: Kłopoty finansowe Rodziców"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Obrazki z nowenną pompejańską?