Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące otrzymania łaski uzdrowienia. Odmawiam już po raz czwarty Nowennę Pompejańską, aktualnie ta dotyczy zdrowia mojego męża, a zmagamy się z ciężką chorobą.Przeczytaj Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski
Przeczytaj całość

Lidia: Przemiana wewnętrzna i praca nad sobą

Witajcie moi drodzy. Niejednokrotnie już składałam świadectwo na tej stronie. I powiem szczerze, że trochę nie wiem o czym pisać. Nie chcę po raz kolejny opowiadać tych samych historii. Dlatego dziś postanowiłam złożyć inne świadectwo. Nie będzie ono dotyczyło jednej konkretnej sprawy, nie będzie o czymś tak bardzo namacalnym jak uzdrowienie z choroby czy znalezienie pracy. Będzie to świadectwo wewnętrznej przemiany i doświadczenia cudu bliskości Boga. Myślę, że tak można to w skrócie opisać. Nowennę Pompejańską odmawiam już od prawie 3 lat. Od dwóch i pół nie robię ani dnia przerwy między jedną a drugą.
Przeczytaj całość

Sylwia: Cudowne uzdrowienie z nerwicy

Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem i dodać wiary tym, którzy stracili już całkowitą nadzieje na uzdrowienie. Mam 20 lat i z natury jestem osobą wrażliwą, mam tendencje do wpadania w różne depresje, nerwice i natręctwa. Jednak ostatnia nerwica była tak silna, iż sparaliżowała mnie całkowicie i zniszczyła mi życie. Gdy dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej, pomyślałam, że warto spróbować, gdyż gorzej być już nie może. Miałam jednak wątpliwości, czy Maryja potrafi coś zdziałać w chorobie psychicznej. Na początku miałam ogromne problemy z odmawianiem Nowenny.
Przeczytaj całość

Anna: wyjście z depresji

W roku 2014 odmawiałam nowennę pompejańską w intencji odnowienia relacji między mną,moją Mamą i moją siostrą.Mama chorowała bardzo długo na depresję i bardzo trudno było nam żyć razem.Po przeczytaniu wielu świadectw wysłuchania prósb zanoszonych do Maryji uwierzyłam mocno że również ja będę wysłuchana.Tak też się stało choć nie od razu...
Przeczytaj całość

Marlena: spełniona nowenna

Już kiedyś dałam swoje świadectwo na tej stronie. Dziś chciałam dopisać kolejne - modliłam się za pracę dla siebie w swoim zawodzie. Po ok 2 tyg. szukania dostałam taką pracę. Zachęcam wszystkich do modlitwy
Przeczytaj całość

Arleta: Uzdrowienie z nałogu palenia

Piszę po raz drugi, pomimo iż już pięć razy modliłam się nowenną pompejańską. Nie po każdej jednak napisałam świadectwo. Poprzednio napisałam, że otrzymałam łaski, o które się modliłam. Tak, wszystkich moich próśb wysłuchała Matka Najświętsza. Ostatnią odmówiłam w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił przez około 30 lat. Nie pomagały żadne prośby, tłumaczenia czy błagania. Powtarzanie, że „palenie jest niezdrowe”, czy wspominanie ludzi, którzy zmarli, między innymi przez nikotynę, nie robiło na moim małżonku wrażenia. Zresztą sam ojciec męża, który również był uzależniony od palenia papierosów, zmarł na miażdżycę żył, spowodowaną też nikotyną. Zarówno to bolesne wydarzenie, jak i diagnoza lekarza, że ma zapchane żyły kończyny dolnej prawej, nie zmieniły postawy męża. Zawsze powtarzał, że „jak wypalę, to rzucę papierosa”. Postanowiłam błagać Maryję o pomoc. W sobotę 19 września tego roku skończyłam nowennę i w tym dniu zorientowałam się, że nie ma na stole pełnej popielniczki. Pomyślałam wtedy: „Matko Boża, jaka Ty jesteś wielka”, ale jeszcze nie mogłam w to uwierzyć. Zapytałam męża: „Czy ty nie palisz?” Nerwowo mi odpowiedział: „A co, jakie to ma znaczenie? Nie palę od wtorku, a Ty dopiero teraz zauważyłaś?” I wtedy zrozumiałam, że Matka Najświętsza mnie wysłuchała. Mój mąż przecież sam by tego nie dokonał. Powiedział, że nie wie, czy mu się uda na zawsze rzucić palenie, ale ja wiem, że jest to możliwe, bo sprawiła to Matka Boża, która przemieniła jego sposób myślenia. Dziękuję Ci, Królowo Różańca Świętego, że mnie wysłuchałaś!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Arleta: Uzdrowienie z nałogu palenia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Witaj Arleto wielka zasługa Najświętszej Panienki i prawdziwy cud …Zmienić myślenie moze tylko Duch Święty za jej przyczyną .pozdrawiam:)

ewa
Gość

Och, jak byłabym szczęśliwa gdyby Matka Boża chciała zabrać ode mnie ten paskudny nałóg ! 🙁 Ciężko rzucić jak się jest nałogowym palaczem 🙁
Na razie jestem w części błagalnej w innej intencji.

Sunny
Gość

Ewa, to rzeczywiscie paskudny nalog, nie mowiac juz o finansowym aspekcie!
Zapisz sie do Rozy Zadowolonej i pros o uzdrowienie. Wiele cudow dzieje sie w jej rozach. Mysle, ze i Tobie Matka Boza dopomoze.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!