Hanna: Po operacji złośliwego nowotworu żyję…

Tyle jest spraw, których sama nie rozwiążę bez Bożego błogosławieństwa
Przeczytaj

Agnieszka: Zaufajcie Bogu przez Najświętszą Panienkę – to najlepsze co można zrobić

Wszystko zaczęło się w 2013 roku ... Byłam chora na HCV , rozpoczęłam długo oczekiwane leczenie , całkowicie przestałam pracować bo po prostu nie byłam w stanie . Mieliśmy z mężem na utrzymaniu 4 dzieci - dwóch studentów i dwa maluchy ( 4 i 6 lat ) - tak nas hojnie Pan Bóg obdarował : ) i oczywiście długi . Mężowi nie starczało na spłatę zobowiązań a co dopiero na życie . Bywało , że miałam na dzienne zakupy 5 zł. i coś musiałam wykombinować dla nas na obiad ... A jednak nikt nie głodował ...
Przeczytaj

Justyna: Wielka przemiana

Witam, odmówiłam już w sumie kilka Nowenn Pompejańskich. Ja i moja rodzina otrzymaliśmy wiele łask.
Przeczytaj

Gabriela: nowenna życia

Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie, jedną przerwałam, w tej chwili odmawiam trzecią /kończę część błagalną/, łącząc ją z nowenną do Matki Bożej rozplątującej węzły. Pierwsza nowenna dotyczyła spraw finansowo-zawodowych i odprawiłam ją kilka lat temu. Spełniła się, lecz nie na moich warunkach, co dziś rozumiem.Przeczytaj Gabriela: nowenna życia
Przeczytaj

Emilia: praca dla męża

Dwa lata temu po raz pierwszy odmówiłam nowenne pompejańska, zaczęłam ja dokładnie 13 listopada, modliłam się o pracę dla mojego męża i wierząc nieustannie, mąż dostał prace spokojna i dobra i to nie z ogłoszenia, a wysłał mnóstwo CV.
Przeczytaj

Arleta: Uzdrowienie z nałogu palenia

Piszę po raz drugi, pomimo iż już pięć razy modliłam się nowenną pompejańską. Nie po każdej jednak napisałam świadectwo. Poprzednio napisałam, że otrzymałam łaski, o które się modliłam. Tak, wszystkich moich próśb wysłuchała Matka Najświętsza. Ostatnią odmówiłam w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił przez około 30 lat. Nie pomagały żadne prośby, tłumaczenia czy błagania. Powtarzanie, że „palenie jest niezdrowe”, czy wspominanie ludzi, którzy zmarli, między innymi przez nikotynę, nie robiło na moim małżonku wrażenia. Zresztą sam ojciec męża, który również był uzależniony od palenia papierosów, zmarł na miażdżycę żył, spowodowaną też nikotyną. Zarówno to bolesne wydarzenie, jak i diagnoza lekarza, że ma zapchane żyły kończyny dolnej prawej, nie zmieniły postawy męża. Zawsze powtarzał, że „jak wypalę, to rzucę papierosa”. Postanowiłam błagać Maryję o pomoc. W sobotę 19 września tego roku skończyłam nowennę i w tym dniu zorientowałam się, że nie ma na stole pełnej popielniczki. Pomyślałam wtedy: „Matko Boża, jaka Ty jesteś wielka”, ale jeszcze nie mogłam w to uwierzyć. Zapytałam męża: „Czy ty nie palisz?” Nerwowo mi odpowiedział: „A co, jakie to ma znaczenie? Nie palę od wtorku, a Ty dopiero teraz zauważyłaś?” I wtedy zrozumiałam, że Matka Najświętsza mnie wysłuchała. Mój mąż przecież sam by tego nie dokonał. Powiedział, że nie wie, czy mu się uda na zawsze rzucić palenie, ale ja wiem, że jest to możliwe, bo sprawiła to Matka Boża, która przemieniła jego sposób myślenia. Dziękuję Ci, Królowo Różańca Świętego, że mnie wysłuchałaś!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SunnyewaBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Witaj Arleto wielka zasługa Najświętszej Panienki i prawdziwy cud …Zmienić myślenie moze tylko Duch Święty za jej przyczyną .pozdrawiam:)

ewa
Gość
ewa

Och, jak byłabym szczęśliwa gdyby Matka Boża chciała zabrać ode mnie ten paskudny nałóg ! 🙁 Ciężko rzucić jak się jest nałogowym palaczem 🙁
Na razie jestem w części błagalnej w innej intencji.

Sunny
Gość
Sunny

Ewa, to rzeczywiscie paskudny nalog, nie mowiac juz o finansowym aspekcie!
Zapisz sie do Rozy Zadowolonej i pros o uzdrowienie. Wiele cudow dzieje sie w jej rozach. Mysle, ze i Tobie Matka Boza dopomoze.