RENATA: udana operacja

Pragnę złożyć świadectwo dotyczące udanej operacji w obrębie narządów płciowych. Wspomnę, że ufam iż dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej trafiliśmy z mężem do lekarza, który daje nam nadzieję na naturalne poczęcie dziecka (naprotechnolog), a nie tak jak poprzedni kieruje do procedury in vitro.Przeczytaj RENATA: udana operacja
Read More

Karolina: Paraliżował mnie strach, że mnie zdradzi i zostawi

Cały czas kręciły się koło niego jakieś kobiety.I właśnie mąż przyszedł któregoś dnia mówiąc mi że miał niemiłą sytuację z koleżanką z pracy, która go prowokowała i namawiała do grzechu,aż musiał użyć siły aby się opamiętała.
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie serca

Zakończyłam moją pierwszą w życiu nowennę w intencji uzdrowienia mojego serca. Nim rozpoczęłam modlitwę podobnie jak Wy teraz, czytałam o niej, czytałam świadectwa i można by powiedzieć to nie była modlitwa dla mnie. Wszyscy tak pięknie pisali, Matko... Mateczko... Mateczko Kochana..., potrafiłam zaledwie powiedzieć Maryjo. Nie byłam nigdy blisko Niej, nie znałam Jej, była mi obca, nie potrafiłam z pamięci odmówić różańca świętego bo nie znałam tajemnic nawet, ale pomimo wszystko chciałam.
Read More

Bogna: Łaski

O NP dowiedziałam się przez internet. Postanowiłam ja odmawiać w intencji o uzdrowienie z nerwicy lękowej. Moja intencja jeszcze nie została wysłuchana ale otrzymałam wiele łask od Najświętrzej Marii Panny.
Read More

Asia: Czuję że jest Ktoś kto czuwa nad moim życiem

Chociaż nie spełniła się żadna z moich intencji nie ustaję w modlitwie i wierzę, że jeżeli przyjdzie pora to Maryja pomoże.
Read More

Arleta: Moja wiara jest mocniejsza

Nowennę do Matki Bożej z Pompejów odmawiam od stycznia tego roku, długo zbierałam się, aby napisać choć pare słów, by dać świadectwo opieki Matki Najświętszej nade mną i moimi dziećmi. Od października mam kłopoty ze zdrowiem i właśnie tej intencji poświęcam moje modlitwy. Samotnie wychowuje dwójkę fajnych dzieciaków i bardzo chciałabym patrzeć, jak dorośleją i jak najdłużej się nimi zajmować.

Od czasu pierwszej Nowenny czuje bliskość i opiekę Matki Bożej, stałam się spokojniejsza i mam wiarę, ze oddając się Jej, wszystko jakoś się poukłada. Powoli znikają moje problemy z żołądkiem i zgaga, mogę więcej zjeść. A i wynik gastroskopii był zadowalający, bo polipy, które mi usunięto mogłyby być równie dobrze złośliwe. Zwalczylam infekcje gardła bez pomocy jakichkolwiek leków, gdyż mam przykaz od lekarza, by chronić żołądek. Wierze, ze stało się to z pomocą Najświętszej Panny. Na każdym kroku czuje obecność Boga w swoim życiu. Czasem jeszcze mam depresyjne myśli, ale nie zdarza się już to tak często, zasypiam spokojniej, a dawniej miałam z tym wielki kłopot. Nauczyłam się jednego, ze Bóg jest dobry i kocha wszystkich bez wyjątku, wcześniej miewałam myśli, ze nie zasłużyłam ani na Jego miłosierdzie, ani na to, by być kochana. Różaniec mam przy sobie zawsze, czuje się wtedy bezpiecznie, modlę się w autobusie, na spacerze, w pracy. W trudnej sutyacji powtarzam sobie za ks. Twardowskim, ze „gdy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno” i wierze, ze On nie pozwoli mnie skrzywdzić.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Arleta: Moja wiara jest mocniejsza"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Obrazki z nowenną pompejańską?