Jolanta: Granice nadziei

Dokładnie cztery lata temu znalazłam nowennę pompejańską.Wtedy rozleciał się mój związek,w którym kładłam tyle nadziei.W bólu potrzebowałam ukojenia.Myślałam,że Maryja je przyniesie.Modliłam się na okrągło
Przeczytaj całość

Mario: Uzdrowienie z masturbacji i pornografii

O nowennie dowiedziałem się rok temu od koleżanki i po kilku tygodniach namysłu postanowiłem zacząć ją odmawiać. Na początku nowenna pompejańska wydawała mi się być trudna. Jak można odmawiać 4 części różańca dziennie przez 54 dni? Okazało się, że jak się chce to można. :)
Przeczytaj całość

Monika: Wysłuchana modlitwa o to, by mąż miał stałą pracę

Na wysłuchanie tej modlitwy Maryja nie kazała nam długo czekać
Przeczytaj całość

Zuzanna: W trakcie nowenny zaczęłam zdrowieć

Moja Najdroższa Przyjaciółka - Maryja sprawiła, że Bóg dał mi nie to czego chciałam, ale to czego najbardziej potrzebowałam.
Przeczytaj całość

Ilona: Modlitwa o zdrowie i uzdrowienie chorej mamy na raka

Chwała Tobie Najświętsza Maryjo Panno za opiekę Nad moją mamą, poprawę jej stanu. Królowo Różańca Świetego Módl się za nami.
Przeczytaj całość

Anonimowo: W podziękowaniu i z nadzieją

Nowenna Pompejańska to duże wyzwanie. Wielu pewnie myśli ze to jest bardzo trudne aby wytrwać. Też tak myślałam dopóki nie zaczęłam. Teraz odmawiam 4 nowenne i jestem pewna że na tym nie zaprzestane.

Moja pierwszą nowenna Maryja wysłuchała i juz po dwóch tygodniach od jej skończenia podarowała mi ta łaske o którą gorliwie prosiłam. Nastepną moja nowenne w połowie odmawiania wysłuchała. Byłam bardzo szczęśliwa, ale dokończyłam ja odmawiac. Jednak niestety po pewnym czasie ta łaska zostala mi zabrana. Straciłam ta miłość i szczęście o ktore modlilam sie wczesniej. Teraz odmawiam nowenne aby ona powrócila i wierze ze Matka mi znów podaruje miłość. Czwartą nowenne odmawiałam równocześnie z poprzednia i mam nadzieję ze Matka Boża dopomoże mi.
Królowo Różańca módl sie za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anonimowo: W podziękowaniu i z nadzieją"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata

To też jest cudem,że kto raz odmówi Nowennę, nie poprzestaje.Ta modlitwa uzależnia i kto ją pozna, to prędzej czy później powraca. Różaniec naszą siłą,obroną,pocieszeniem i gdy nie mamy znikąd pomocy,tu zawsze ją znajdziemy,zawsze.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!