Barbara: uzdrowienie na 3 płaszczyznach: fizycznej, psychicznej oraz duchowej

Świadectwo: odmawiając nowennę w intencji mojego uzdrowienia psycho – fizycznego i duchowego otrzymałam wiele łask. Trochę zajęło mi napisanie niniejszego świadectwa, lecz stwierdziłam, iż Matka Boża w pełni zasługuje na to, bym podzieliła się z innymi i opowiedziała o łaskach jakie od Niej otrzymałam. Wynika to chociażby z fragmentu modlitwy, jaką...
Przeczytaj całość

Weronika: Zdrowie i wiele łask

Mój mąż zachorował. wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. W sumie odmówiłam 3 nowenny w intencji jego uzdrowienia. Nowenna dała mi jednak nie tylko uzdrowienie mojego męża ale też wiele innych, niezliczonych łask i cudów, których doświadczałam podczas odmawiania jej. Nowenna pomogła w walce duchowej.
Przeczytaj całość

Iza: Nowenna Pompejańska- ogromna pomoc!

Na początku Nowenny bardzo ciężko było mi znaleźć czas na 4 części różańca.
Przeczytaj całość

Bożena: Zagmatwane życie córki – ciąg dalszy… po 2,5 roku…

Świadectwo opublikowane w dn. 2.04.2015...ciąg dalszy po 2,5 roku Córka wplątała się w toksyczny związek z chłopakiem z przeszłością kryminalną. Zawarła związek cywilny ,urodził się chłopczyk( teraz ma 6 lat). Trwała w tym związku właśnie przez 6 lat.
Przeczytaj całość

Marta: Praca licencjacka + wyczekane macierzyństwo

Kochani, dwa dni temu ukończyłam nowennę pompejańską i pragnę złożyć świadectwo. Modliłam się o napisanie pracy licencjackiej w terminie o dary Ducha Świętego. Zaczynając nowennę nie miałam napisanej ani jednej strony pracy, pozawalane terminy, byłam chodzącym kłębkiem nerwów.Wczoraj mijał termin na oddanie całej pracy, Maryja nasza ukochana Matka wie, co...
Przeczytaj całość

Anonimowo: Dzięki i Chwała Ci Trójco Przenajświętsza oraz Maryjo Matko Boża !

Treść świadectwa: Szczęść Boże ! Bądź pochwalona Trójco Przenajświętsza ! Moją pierwszą nowennę w życiu(za drugim podejściem – rok temu miałem pierwsze podejście, ale nie dałem rady kontynuować) odmówiłem w intencji uzdrowienia pewnej osoby z mojej rodziny(wraz z pierwszą diagnozą).

Modliłem się wraz z pewną inną osobą z mojej rodziny za tego chorego człowieka. Już po pierwszym dniu(dniach) modlitwy poczuliśmy zaufanie do tego, że wszystko będzie dobrze i że Maryja wraz z Jezusem w Trójcy Przenajświętszej poukładają wszelkie sprawy(prośby) tak jak chce tego Pan. Smutek i płacz odeszły po pierwszym dniu(dniach) informacji o chorobie – pojawiło się zaufanie, którego nie straciłem do końca(przynajmniej tak mi się wydaje). Przypadłość nie została do końca uleczona póki co(połowa choroby odeszła, wyniki i rokowania są dobre), ale wierze i wiem, że wszystko będzie dobrze – wszystko będzie tak jak chce tego Pan Bóg… Staram się mocno wierzyć i często proszę o to w myślach… Czasami wyobrażam sobie, że Jezus stoi koło mnie, że wspiera mnie – wszystko po to żeby nie zatracić wiary w jego obecność w każdej sytuacji. Proszę o przebaczenie i miłosierdzie mój Jezu dla mnie i dla całego świata, dla nas tak niegodnych, których ukochałeś mimo grzeszności… Błagam Cię wskaż mi moją drogę życia, moje powołanie jakie dla mnie przygotowałeś. Drogę życia w której najbardziej się spełnię… Kocham Cię i chcę być z Tobą Jezu na zawsze ! Wybacz mi moje grzechy, cały czas staram się walczyć ze złym, który „przyczepił się” do mnie w pewnej grzesznej sprawie o której Ty wiesz. Wiem, że mi pomożesz bo ja: KOCHAM CIĘ !!!

Zaufajmy Matce Bożej oraz Trójcy Przenajświętszej ! Wierzę Boże, że stanie się Twoja wola w sprawie chorej osoby z mojej rodziny… „Niech się stanie nie to co ja chcę, a to co Ty chcesz niech się stanie… BĄDŹ WOLA TWOJA, JAKO W NIEBIE, TAK I NA ZIEMI !” – Tak zaczynałem każdą dzienną modlitwę nowenny pompejańskiej, tak i kończę to świadectwo ! Szczęść Nam Boże ! 🙂
P.S Proszę jeżeli ktoś z czytających może o westchnienie w myślach z prośbą do Jezusa w moich sprawach, które przedstawiłem pokrótce wyżej. Bóg zapłać !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anonimowo: Dzięki i Chwała Ci Trójco Przenajświętsza oraz Maryjo Matko Boża !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Ja już poprosiłam Boga w intencji, o którą się modlisz. Niech Bóg wysłucha Twojej prośby.

barbara
Gość
barbara

Dziekuje za swiadectwo !, pomodlilam sie w twojej intencji .Badz Wola Twoja .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!