Anonimowo: Dzięki i Chwała Ci Trójco Przenajświętsza oraz Maryjo Matko Boża !

Treść świadectwa: Szczęść Boże ! Bądź pochwalona Trójco Przenajświętsza ! Moją pierwszą nowennę w życiu(za drugim podejściem – rok temu miałem pierwsze podejście, ale nie dałem rady kontynuować) odmówiłem w intencji uzdrowienia pewnej osoby z mojej rodziny(wraz z pierwszą diagnozą).

Modliłem się wraz z pewną inną osobą z mojej rodziny za tego chorego człowieka. Już po pierwszym dniu(dniach) modlitwy poczuliśmy zaufanie do tego, że wszystko będzie dobrze i że Maryja wraz z Jezusem w Trójcy Przenajświętszej poukładają wszelkie sprawy(prośby) tak jak chce tego Pan. Smutek i płacz odeszły po pierwszym dniu(dniach) informacji o chorobie – pojawiło się zaufanie, którego nie straciłem do końca(przynajmniej tak mi się wydaje). Przypadłość nie została do końca uleczona póki co(połowa choroby odeszła, wyniki i rokowania są dobre), ale wierze i wiem, że wszystko będzie dobrze – wszystko będzie tak jak chce tego Pan Bóg… Staram się mocno wierzyć i często proszę o to w myślach… Czasami wyobrażam sobie, że Jezus stoi koło mnie, że wspiera mnie – wszystko po to żeby nie zatracić wiary w jego obecność w każdej sytuacji. Proszę o przebaczenie i miłosierdzie mój Jezu dla mnie i dla całego świata, dla nas tak niegodnych, których ukochałeś mimo grzeszności… Błagam Cię wskaż mi moją drogę życia, moje powołanie jakie dla mnie przygotowałeś. Drogę życia w której najbardziej się spełnię… Kocham Cię i chcę być z Tobą Jezu na zawsze ! Wybacz mi moje grzechy, cały czas staram się walczyć ze złym, który „przyczepił się” do mnie w pewnej grzesznej sprawie o której Ty wiesz. Wiem, że mi pomożesz bo ja: KOCHAM CIĘ !!!

Zaufajmy Matce Bożej oraz Trójcy Przenajświętszej ! Wierzę Boże, że stanie się Twoja wola w sprawie chorej osoby z mojej rodziny… „Niech się stanie nie to co ja chcę, a to co Ty chcesz niech się stanie… BĄDŹ WOLA TWOJA, JAKO W NIEBIE, TAK I NA ZIEMI !” – Tak zaczynałem każdą dzienną modlitwę nowenny pompejańskiej, tak i kończę to świadectwo ! Szczęść Nam Boże ! 🙂
P.S Proszę jeżeli ktoś z czytających może o westchnienie w myślach z prośbą do Jezusa w moich sprawach, które przedstawiłem pokrótce wyżej. Bóg zapłać !

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anonimowo: Dzięki i Chwała Ci Trójco Przenajświętsza oraz Maryjo Matko Boża !"

Powiadom o
avatar
Maria
Gość

Ja już poprosiłam Boga w intencji, o którą się modlisz. Niech Bóg wysłucha Twojej prośby.

barbara
Gość
barbara

Dziekuje za swiadectwo !, pomodlilam sie w twojej intencji .Badz Wola Twoja .

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij