Pomoc w trudnej sytuacji życiowej

W całej tej trudnej dla mnie sytuacji tylko modlitwa trzymała mnie na nogach. Mąż odszedł a ja zostałam bez pracy i środków do życia. Mąż nie chciał dawać mi zysków z naszej wspólnej firmy.
Przeczytaj całość

Łukasz: Zdrowie

Chciałbym wobec wszystkich złożyć świadectwo, które świadczy o cudach, jakie działa Najświętsza Maryja Panna za pośrednictwem nowenny pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Izabela: Zrozumiałam, zobaczyłam, dostałam i pokochałam. O łasce miłości!

Witajcie moi drodzy, codziennie czytam tu świadectwa i dziś ja podzielę się swoim, chyba już trzecim. Będę pisać o miłości! Czy się o nią modliłam? A no...przeczytaj :)
Przeczytaj całość

Kaja: Maryja sprawiła że jestem lepszym człowiekiem

Na Nowennę Pompejańską natknęłam się przypodkowo kiedy moje życie bardzo mocno się skomplikowało. Przez własną głupotę wpakowałam się w kłopoty.Zaczęłam odmaniać Nowennę i moje sprawy pomyślnie sie ulożyły. A poza tym nauczylam się modlić, wyciszać, dokonywać bardziej rozsadnych wyborów. Maryja sprawiła że jestem lepszym człowiekiem.Modlitwa ma ogromną moc.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Matka Boża jest miłosierna

Witam wszystkich. Chcę się z wami podzielić łaską otrzymaną za wstawiennictwem Matki Bożej. Dwa tygodnie temu zakończyłam odmawianie nowenny i łaska o którą prosiłam Matkę Bożą została mi udzielona. Modliłam się o uzdrowienie z mojej choroby. Przyznam się, że podczas modlitwy straciłam nadzięję i wiarę w uzdrowienie, Przeczytaj Katarzyna: Matka...
Przeczytaj całość

Anna: zdany egzamin radcowski

Dziękuję Ci Matko Najświętsza za pomoc i otrzymaną łaskę. Zdałam egzamin radcowski, choć wydawało mi się to niemożliwe. Od pierwszych dni odmawiania nowenny zaczęłam odczuwać spokój i skupienie.

Minęły bóle głowy, które wcześniej utrudniały naukę i koncentrację. Pomimo olbrzymiego wysiłku umysłowego nie odczuwałam silnego zmęczenia, ale raczej motywację do dalszego trudu. I spokój taki iście niebiański spokój. Nawet jedno z zadań na egzaminie zostało „cudownie” wymienione na inne (dla mnie łatwiejsze :-)), bo podobno były jakieś nieprawidłowości. Tak więc to działa, to naprawdę działa. Módlmy się więc z wiarą i ufnością a reszta sama się ułoży.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: zdany egzamin radcowski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Aniu gratuluje z całego serca!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!