Janusz: Wymarzona praca

nasz wspólny szturm do nieba
Przeczytaj całość

Anonim: Znalezienie dziewczyny

Odmówiłem 2 nowenny w tej samej intencji o dobrą mądrą dziewczynę, bardzo długo byłem sam, mocno zrażony poprzednimi znajomościami zrezygnowany tym co się dzieje na dyskotekach zażenowany postawą dziewczyn na uczelni postanowiłem poprosić Matkę Bożą o pomoc, w międzyczasie przez wiele lat codziennie odmawiałem krótka modlitwę do sw.Jozefa o dobrą żonę.
Przeczytaj całość

Marcin: Praca czyli wierzchołek góry lodowej

To świadectwo dedykuję osobom, które modląc się Nowenną Pompejańską przezywają zniechęcenie, nie widzą jeszcze efektów i powątpiewają w sens uporczywej modlitwy. Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy odmawiałem już ponad kilka miesięcy temu. Uprzednio podejmowałem kilka Nowenn Pompejańskich z których w pełni zakończyłem tylko jedną. Przez większość czasu ubiegłego roku...
Przeczytaj całość

Anna: łaska macierzyństwa

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać po raz pierwszy trzy tygodnie po stracie dziecka (poroniłam ciążę). Natknęłam się na nią, wydawałoby się przypadkowo, w gazecie, którą dał mi znajomy ksiądz (ksiądz, za pośrednictwem którego wiele cudów się stało w moim życiu). Wczoraj odmawiałam 52 dzień nowennę...i dowiedziałam się, że jestem w 6...
Przeczytaj całość

ANNA: Tylko Bóg wie co dla nas jest lepsze

Szczęść Boże. W końcu postanowiłam napisać swoje drugie świadectwo w cztery miesiące od otrzymania łaski, o którą prosiłam w Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się o łaskę znalezienia pracy. W 2012 roku w firmie, której pracowałam przez 14 lat zrobiono restrukturyzację.

Straciłam pracę. Rozpoczęłam wtedy pierwszą nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy. A pracy nie było…Dopiero 11 miesięcy później otrzymałam ją . Wcześniej cały czas odmawiałam pompejankę, ale już w innych intencjach. Byłam bardzo szczęśliwa,że wreszcie pracuję. A co najważniejsze byłam pewna ,że jeśli Maryja postawiła mnie w tym miejscu to znaczy ,że Ona chce abym tam pracowała. Aż tu nagle po 1,5 roku moje stanowisko ku mojemu zaskoczeniu uległo likwidacji. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba. Byłam załamana. Nie mogłam pojąć dlaczego znów ……Tak bardzo ufałam Maryi, a tu takie zaskoczenie. Pomyślałam w końcu , przecież Bóg ma dla mnie jakiś plan, skoro mam nie pracować w tej firmie to znaczy,że tak dla mnie będzie lepiej. Zaczęłam ponowny szturm do nieba. Modliłam się nowenną do Rity, do św. Josemaríi Escrivy, w dalszym ciągu nowenna pompejańską. Modliła się razem ze mną moja mama. W międzyczasie pojawiały się jakieś rozmowy rekrutacyjne, ale pracy dalej nie było. Dopiero 9 miesięcy później pojawiła się oferta pracy dokładnie na takie samo stanowisko jak w poprzedniej firmie. Pomyślałam sobie ,że spróbuje. I udało się . Pracuję już 4 miesiące. Jest ciężko, ale mam pracę i to lepiej płatną. I co najważniejsze jeszcze bardziej ufam Maryi. Tłumaczę sobie to tym,że w tamtej firmie musiałam zdobyć doświadczenie, abym dostała tą nową pracę. Poprzez łzy do radości. Nie poddawajcie się. Czasem wydaję się nam, że Bóg nad nami nie czuwa, ale jest zupełnie odwrotnie. Nasze myśli nie są myślami Bożymi, a nasze drogi nie są Jego drogami. Dlatego bez względu na wszystko ufajmy Mu, On chce abyśmy żyli w obfitości i radości, nawet jeśli czasem będzie to boleć i nie będziemy widzieli sensu pewnych wydarzeń. Dziękuję Ci Maryjo moja Królowo.
Bóg zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "ANNA: Tylko Bóg wie co dla nas jest lepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Dziekuję Ci za Twoje świadectwo. Niech Bog Ci błogoslawi przez cale Twe zycie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!