SYLWIA: Nowenny w intencji ratowania zdrowia, rodziny i małżeństwa

Witam wszystkich odwiedzających tę stronę !!! Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji mojego całkowitego uzdrowienia na duszy i ciele. Przez długie lata zmagam się z trądzikiem i śladami po nim. Po tych nowennach przyśniła mi się Maryja. Jej twarz jaśniała blaskiem. Posmutniałam, bo moja twarz to zupełne przeciwieństwo i zaprzestałam...
Read More

Dawid: Czas,pokora i wiara

Cieszę się, że i ja mogłem dostąpić tego zaszczytu napisania świadectwa o wysłuchanej modlitwie, uzupełnieniu pustki, szczęściu.
Read More

Sylwia: Dziękuję Ci Maryjo ,że czuwasz nade mną i moją rodziną

Obecnie jestem tak szczęśliwa ,że mogę funkcjonować normalnie ,mam taki spokój w sercu ,że nie da się tego opisać słowami . Bardzo dziękuję Kochana Mateczko za to ,że tak nam pomagasz w każdej życiowej sytuacji !!!
Read More

Katarzyna: podwójny cud poczęcia

W styczniu 2014 usłyszeliśmy wyrok :invitro- jedyną metodą posiadania dziecka.Nie mogliśmy się na to zgodzić.Mój świat sie zawalił.Wszystko przestało mieć sens.Niedługo potem przeczytałam w internecie świadectwo o cudzie poczecia dziecka,kilka dni póżniej zaczęłam odmawiać nowennę w intencji łaski macierzyństwa.Ta modlitwa dała mi nadzieję,spokój,ukojenie w cierpieniu i ogromne zawierzenie.Przybliżyła mnie do...
Read More

Ufajaca: Egzamin ukończyłam z wynikiem pozytywnym!

Pamiętajcie, wystarczy zaufać, ze wszystko co się dzieje jest wolą Bożą - najlepszą dla nas, mimo ze sama wiem, że to bardzo trudne.
Read More

ANNA: Tylko Bóg wie co dla nas jest lepsze

Szczęść Boże. W końcu postanowiłam napisać swoje drugie świadectwo w cztery miesiące od otrzymania łaski, o którą prosiłam w Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się o łaskę znalezienia pracy. W 2012 roku w firmie, której pracowałam przez 14 lat zrobiono restrukturyzację.

Straciłam pracę. Rozpoczęłam wtedy pierwszą nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy. A pracy nie było…Dopiero 11 miesięcy później otrzymałam ją . Wcześniej cały czas odmawiałam pompejankę, ale już w innych intencjach. Byłam bardzo szczęśliwa,że wreszcie pracuję. A co najważniejsze byłam pewna ,że jeśli Maryja postawiła mnie w tym miejscu to znaczy ,że Ona chce abym tam pracowała. Aż tu nagle po 1,5 roku moje stanowisko ku mojemu zaskoczeniu uległo likwidacji. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba. Byłam załamana. Nie mogłam pojąć dlaczego znów ……Tak bardzo ufałam Maryi, a tu takie zaskoczenie. Pomyślałam w końcu , przecież Bóg ma dla mnie jakiś plan, skoro mam nie pracować w tej firmie to znaczy,że tak dla mnie będzie lepiej. Zaczęłam ponowny szturm do nieba. Modliłam się nowenną do Rity, do św. Josemaríi Escrivy, w dalszym ciągu nowenna pompejańską. Modliła się razem ze mną moja mama. W międzyczasie pojawiały się jakieś rozmowy rekrutacyjne, ale pracy dalej nie było. Dopiero 9 miesięcy później pojawiła się oferta pracy dokładnie na takie samo stanowisko jak w poprzedniej firmie. Pomyślałam sobie ,że spróbuje. I udało się . Pracuję już 4 miesiące. Jest ciężko, ale mam pracę i to lepiej płatną. I co najważniejsze jeszcze bardziej ufam Maryi. Tłumaczę sobie to tym,że w tamtej firmie musiałam zdobyć doświadczenie, abym dostała tą nową pracę. Poprzez łzy do radości. Nie poddawajcie się. Czasem wydaję się nam, że Bóg nad nami nie czuwa, ale jest zupełnie odwrotnie. Nasze myśli nie są myślami Bożymi, a nasze drogi nie są Jego drogami. Dlatego bez względu na wszystko ufajmy Mu, On chce abyśmy żyli w obfitości i radości, nawet jeśli czasem będzie to boleć i nie będziemy widzieli sensu pewnych wydarzeń. Dziękuję Ci Maryjo moja Królowo.
Bóg zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "ANNA: Tylko Bóg wie co dla nas jest lepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Dziekuję Ci za Twoje świadectwo. Niech Bog Ci błogoslawi przez cale Twe zycie.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?