Maria: Królowa Różańca Świętego jest ratunkiem w bardzo trudnych sytuacjach.

Bez wahania zaczęłam się modlić. Nie sądziłam wówczas, że potrafię odmówić Ją aż cztery razy. Jednocześnie moje córki również odmawiały nowennę.
Przeczytaj całość

Małgosia: Od trzech miesięcy prawie nie spałam…

Na początku grudnia odczuwałam silne bóle kręgosłupa. Po wielu wizytach lekarskich okazało się, że cierpię na podłamanie kręgu lędźwiowego. Najgorsze było to, że od trzech miesięcy prawie nie spałam, a w dodatku musiałam szukać pracy. Wszystko to spowodowało, że załamałam się psychiczne.
Przeczytaj całość

Małgosia: zobaczycie cuda wokół siebie

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie stwierdziłam,że nie dam rady,zbyt trunda, zbyt wymagająca.Ale kiedy pojawiła się ważna intencja, bez wahania zaczęłam nowennę 17 lutego.Przeczytaj Małgosia: zobaczycie cuda wokół siebie
Przeczytaj całość

Agnieszka: Czekałam na macierzyństwo, a Maryja nawróciła mnie !

Szczęść Boże ! Mam na imię Agnieszka, mam 22 lata. W kwietniu 2014 r. zaszłam w swoją pierwszą ciąże , bardzo się ucieszyłam że zostanę mamusią, dziekowałam Bogu za ten dar. Jednak Bóg zdecydował inaczej, 10.07.2014 r podczas badania usg, lekarz uświadomił mi że mojemu maleństwu przestało bić serduszko.
Przeczytaj całość

MAŁGORZATA: nowenna

Modlitwa różańcowa sprawiła że postanowiłam modlić się nie tylko w swoich intencjach, ale również za obce mi osoby, często postawione na mojej drodze. Dziękuję Matce Najświętszej za łaski.
Przeczytaj całość

Anna: Praca od Matki przez Matkę dla córki.

O Nowennie Pompejańskiej powiedziałam mojej mamie w zeszłym roku. Kiedy sama byłam po odmówieniu 3 Nowenn ( ale to będzie inne świadectwo) chciałam aby mama pomodliła się tą modlitwą za mojego tatę i brata. Mama długo zwlekała, mimo, że z różańcem była „zaprzyjaźniona” to nie mogła się zdecydować na rozpoczęcie Nowenny. Od dłuższego czasu nie mogłam znaleźć pracy a jak już znalazłam to mnie z niej zwalniano z nie wiadomo jakiego powodu.

Pod koniec zeszłego roku kończyłam Policealną szkołę Opiekuna Medycznego ale z racji, że obronę dyplomu miałam w styczniu to w żadnym szpitalu zatrudnić mnie nikt nie chciał. Bardzo się zdziwiłam kiedy 28.12.2015 zadzwoniła do mnie p. oddziałowa pielęgniarek z propozycją pracy w szpitalu na oddziale paliatywnym. Na rozmowie dowiedziałam się, że mam zacząć pracę jako opiekun od 15.01.2016 ale póki co mam czekać na tel. z działu kadr. Minął grudzień i 15 stycznia a do mnie nikt się nie odezwał. Pomyślałam, cóż widocznie mają innych kandydatów (do szpitala dostać się do pracy można tylko po konekcjach). 16.01.2016 miałam egzamin zawodowy teoretyczny a 26.01.2016 egzamin zawodowy praktyczny (oba zdane ale tak jak by ktoś był obok mnie i mówił co mam pisać i robić). 27.01.2016 dostałam telefon z kadr abym przyszła podpisać umowę na miejscu pani poprosiła mnie o dyplom zawodowy którego fizycznie nie miałam (odbiór dyplomu 30.03.2016).Kiedy pani w kadrach dowiedziała się, że nie mam stwierdziła, że nie mogę podjąć pracy w szpitalu. Kiedy przyjęłam z pokorą ten fakt zadzwoniła do mnie oddziałowa, że ona chce abym rozpoczęła pracę od 01.02.2016 a dyplom doniosę później. Rozmawiając z moją mamą powiedziałam, że strasznie się boję tej pracy, że strach jest tak duży wręcz irracjonalny. Na co moja kochana mama powiedziała ” nie masz się czego bać tą pracę załatwiła ci Matka Boża więc będzie dobrze”. Zrobiłam oczy jak pięciozłotówki bo nie zrozumiałam. I wtedy moja mama powiedziała, że ona Nowenne zaczęła odmawiać za mnie w intencji znalezienia pracy, skończyła odmawiać Nowenne 30.01.2016 a ja 01.02.2016 rozpoczynałam pierwszy dzień w pracy. Okazało się, że jest to najlepsza praca jaką mogłam otrzymać dzięki konekcjom Matki Bożej.
Matka Boża NIGDY nie odmówi niczego żadnej matce dla swojego dziecka.
Maryjo ukochana moja Mateczko dziękuję Ci za moją ziemską mamę która wymodliła mi pracę mojego życia.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Praca od Matki przez Matkę dla córki."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiga
Gość

Ja też modliłam się o pracę dla mojego syna i wierzę, że Matuchna odpowie na moje prośby w przyszłym tygodniu. Sprawa pracy zaczyna się konkretyzować. Pan Bóg niczego nie odmawia Matce Bożej.

Henio27
Gość
Henio27

Obrazki z nowenną pompejańską?