Tomasz: Odnalazłem spokój

Na nowennę pompejańską natrafiłem przypadkiem. Szukałem pokoju w sercu i dlatego zdecydowałem się na te 54 dni intensywniejszego życia duchowego. Mogę śmiało stwierdzić, że nowenna mi pomogła. Wystarczy trochę cierpliwości i wiary i Maryja naprawdę przychodzi z pomocą. Oczywiście, były gorsze dni, kiedy nużyło mnie odmawianie tylu dziesiątek różańca.
Read More

Elżbieta: Rodzina znowu razem

Nasza rodzina przeżywała ogromny kryzys .mieliśmy się rozstać z mężem a dzieci odeszły od Boga.
Read More

Eliza: Cud częściowego uzdrowienia

Chciałabym zgodnie z obietnicą złożoną podczas modlitwy podzielić się z Państwem swoim świadectwem - poswiadczyc o mocy jaką ma modlitwa do Kochanej Maryi Nowenną Pompejańską. W marcu przeżyliśmy z mężem ciężkie chwile. Dowiedzielismy się o tym, że nasze drugie dziecko, które noszę pod sercem ma wady w budowie mózgu - brak ciała modzelowatego oraz niedorozwinięty robak móżdżku.
Read More

Marcelina: Modlitwa o kontakt z osobą mieszkającą daleko

Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask.
Read More

Anna: Modlitwa o ratowanie małżeństwa

wierzę, że te doświadczenia są częścią Bożego planu wobec mnie
Read More

Anna: Powrót do normalnego życia

Witam, Do nowenny podchodziłam 3 razy. Natrafiłam na nią niechcący, nigdy wcześniej o tej modlitwie nie słyszałam. A stało się to w okropnym okresie mojego życia. Najpierw nagle zmarła moja najukochańsza babcia, ze śmiercią której nie potrafiłam długo się pogodzić.

Parę miesięcy później urodziłam mojego kochanego synka. Nagle strasznie zaczęłam przejmować się tym co słyszałam w radiu czy telewizji, że gdzieś dziecko zmarło po szczepieniu, że sepsa itp. Przeraźliwie zaczęłam myśleć, że to samo może się stać mojemu dziecku. Tak samo jeśli chodziło o mnie samą, przyczynę każdego najmniejszego bólu itp zaczynałam szukać w internecie i natrafiałam oczywiście na najgorsze. Te straszne myśli o mnie i moich najbliższych nie dawały mi żyć. W końcu dostałam ataku paniki. Na pogotowiu dostałam leki i przeszło, jednak dalej od środka mnie męczyło, po kilku miesiącach atak pojawił się ponownie. Wiedziałam, że jest coś nie tak. Wszystko wskazywało na to, że mam jakąś nerwicę lękową czy coś w tym stylu. Najgorzej było w szare, deszczowe dni. Ale stwierdziłam, że jakoś sama się z tym uporam. W międzyczasie 2 razy podchodziłam do nowenny, ale zły skutecznie mnie od niej odciągał. W lutym tego roku znowu przyszły jakieś złe dni, obyło się bez ataku ale cały czas czułam okropny niepokój. I wtedy stwierdziłam koniec tego. Mam kochanego synka, męża i planuje jeszcze dzieci, moje życie nie może tak wyglądać już zawsze. Zapisałam się na wizytę do psychologa w nadziei, że mi pomoże ale znowu do głowy przyszła mi nowenna pompejańska. Zaufałam Maryi. Odwołałam wizytę. Wiedziałam, że Ona mi pomoże. Tym razem się udało, nie odpuściłam. I co? Czuję się jak nowo narodzona! Wszystkie złe myśli zniknęły, cieszę się każdym dniem, nawet tym szarym i deszczowym! Wróciło moje stare życie! Pełne szczęścia i optymizmu bez jakichkolwiek oznak złych myśli. Pokochałam modlitwę na różańcu, która działa naprawdę cuda! Święta Panienko dziękuję za wszystko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Powrót do normalnego życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Maryja jest najlepszą naszą przyjaciółką i powierniczką. Twoje doświadczenie pokazuje, że jeśli zawierzymy jej siebie, nie potrzeba psychologa 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?