A: Znalezienie miłości

Okazało się, że Pan Bóg nie jest takim "księgowym" i mimo odmówienia 1 nowenny obie intencje zostały spełnione.
Przeczytaj całość

Marta: Pamietaj co obiecujesz Matce Bożej i dotrzymuj słowa

Ciągle zaczynałam i ciągle przerywałam. Były widoczne znaki działania modlitwy ale to było wciąż za mało aby móc powiedzieć że intencja się spełniła. Zły nie odpuszczał ani na chwilę.
Przeczytaj całość

Andrzej: świadectwo

Ukończyłem pierwszą Nowennę pompejańską, z intencją chyba dość popularną - czyli sercową. Jak na razie niestety nie została wysłuchana, ale i bez niej zawdzięczam Maryi wiele: przemianę mojego życia. Z "letniego" stałem się człowiekiem skierowanym bardziej ku Bogu. Teraz rozumiem, że może to nie ta osoba, której szukam :) Więc...
Przeczytaj całość

Aleksandra: łaska przebaczenia

Nazywam się Aleksandra. Jestem matką 6 latka i 2,5 latka. W styczniu tego roku dowiedziałam się o zdradzie męża i chęci odejścia. W momencie kiedy usłyszałam prawdę świat mi się zawalił a serce zaczęło strasznie krwawić! Chociaż ciało żyło serce i dusza były w agonii! Doznałam takiej rozpaczy, że nie...
Przeczytaj całość

Sylwia: Mamy śliczną córeczkę!!!

Witam i błogosławię wszystkich rozmodlonych! Pragnę z całego serca podziękować Maryi za cud macierzyństwa, za opiekę nad nami, za to, że córeczka urodziła się żywa i zdrowa i że uzyskałyśmy ubezpieczenie na okoliczność ciąży i porodu. Poród miałam bardzo ciężki, trwał szesnaście godzin (od momentu przekłucia pęcherza). Skurcze postępowały a...
Przeczytaj całość

Anna: otrzymałam łaskę spokoju

Jestem w trakcie odmawiania mojej drugiej nowenny. Miałam trudności by wytrwać. Głównie w pierwszej z nich zły ciągle próbował mi przeszkadzać. Zdarzało mi się czuć taką słabość, że miałam uczucie, że zemdleje; czasem wydawało mi się ze ktoś za mną stoi i bałam się odwrócić; zły mącił i kusił by przestać modlić się.

Ale nie poddawałam się i nawet jak mi coś mówiło, że takie mamrotanie (trudno mówić o innym sposobie modlenia się w chwili słabości) to nic nie da, to nie jest ważny różaniec, to jednak modliłam się dalej.
Teraz jestem w końcu drugiej nowenny. Obie w intencji innych osób. Wypełniły się częściowo, ale Pan Bóg lepiej niż my wie czego komu potrzeba.
Od czasu kiedy zaczęłam odmawiać nowennę jestem dużo spokojniejsza, bardziej otwarta na ludzi, nie boję się prowadzić samochodu (wcześniej paraliżował mnie taki lęk, że nie byłam w stanie wyjechać autem poza wiejski teren), uwolniłam się z nałogu… Wiele łask na mnie spłynęło. Czuję ciągłą obecność Matki Bożej obok siebie.
Planuję dalej odmawiać nowennę, kolejną i kolejną. Mam tyle intencji, że trudno wybrać. Mam zamiar modlić się za innych, bo łaski, które Matka Boża zesłała mi do tej pory są ogromne. Więcej mi nie potrzeba.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: otrzymałam łaskę spokoju"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sunny
Gość
NOWENNA POMPEJANSKA POD PATRONATEM JANA PAWLA II Nowenne zaczelismy 26 kwietnia, a konczymy 18 maja (urodziny Jana Pawla 2). Odmawiamy modlitwy w dowolnej porze. Dzisiaj, 21 kwietnia konczymy czesc blagalna, czesc dziekczynna zaczynamy jutro, 22 kwietnia. Dziekuje wszystkim uczestnikom za wsparcie. Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie… Wierząc, że przez Twoją… Czytaj więcej »
apostoł różańca
Gość
apostoł różańca

dziękuję za tą modlitwę

Obrazki z nowenną pompejańską?