Anna: Nowe życie

Treść świadectwa: Szczęść Boże, chcę złożyć świadectwo o otrzymanej łasce życia dla mojej córki .Modląc się Nowenną Pompejańską prosiłam Matkę Bożą o życie dla córki chorej na nieuleczalną chorobę genetyczną .Szansą na życie dla córki był przeszczep płuc.Nowennę Pompejańską w intencji córki rozpoczęłam 09.12.2013 roku .

O tej Cudownej Modlitwie dowiedziałam się z czasopisma ,,Wypłyń na głębię ,, ,które ktoś dał mojemu mężowi . Po przeczytaniu artykułu od razu poczułam,że Ta Modlitwa to ratunek dla mojej rodziny i zaczęłam się modlić. Pomoc przyszła szybko.Nastąpił szereg zdarzeń ,w których wyraźnie widziałam ,,Rękę Bożą ,,.Nie będę opisywać szczegółów ale moja córka otrzymała nowe płuca . Operacja udała się .Dziś minęło 2 lata od operacji.Córka czuje się dobrze.
Obecnie odmawiam moją czternastą Nowennę Pompejańską / kończę jedną Nowennę i rozpoczynam następną /.Moje pozostałe intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale ufam Matce Najświętszej i z radością odmawiam kolejne Nowenny.Bardzo się cieszę ,że poznałam tę modlitwę.Czuję opiekę Matki Bożej w naszym życiu .Pokochałam modlitwę różańcową , pokładam ufność w Panu Bogu i wierzę ,że otrzymam pocieszenie.Dziękuję Matko Najświętsza.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Henio27Basia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Anno dziękuję za Twoje świadectwo. Dodałaś mi otuchy, bo kilka tygodni temu rozpoczęłam NP w intencji młodej dziewczyny chorej na mukowiscydozę.Niestety w części dziękczynnej przerwałam ją. Dotychczas odmówiłam kilka nowenn, ale żadnej nie przerwałam. Teraz wiem, że powrócę do tej intencji.Jeszcze raz rozpocznę tę nowennę, bo wierzę Matka Boża może wyprosić potrzebne łaski.Szczęść Boże!

Henio27
Gość
Henio27

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?