Joanna: Nie wykryto nowotworu

Moje świadectwo dotyczy mojej mamy i mnie samej. To niewiarygodne, co się stało w trakcie odmawiania mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Zarówno u mnie, jak u mojej mamy podejrzewano nowotwór jajników i to w tym samym czasie. Od razu rozpoczęłam różaniec. W trakcie części błagalnej moja mama przeszła zabieg i otrzymała wyniki. Już sam zabieg był ryzykiem ze względu na poważne problemy z sercem.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nie ustawać w modlitwie

w trakcie odmawiania NP doświadczylam wiele łask Bożych zachęcam wszystkich do odmawiania tej Nowenny
Przeczytaj całość

Anna: O powrót chłopaka

Zrozumiałam skąd wzięła się ta chorobliwa zazdrość i podejrzenia. Sam nie znosił kiedy nosiłam sukienki, nie znosił kiedy gdziekolwiek pojawiał się motyw zdrady, mówił, że brdzydzi się dziewczynami skąpo ubranymi
Przeczytaj całość

Wojtek: Od jakichś już dwóch lat upijałem się

Czuję opiekę Matki Bożej nad sobą, wszystkie bieżące problemy traktuję dużo swobodniej, a nie ogromnie nerwowo i wulgarnie jak wcześniej. Mimo iż moja intencja nie została jeszcze spełniona to uważam ze naprawdę dużo otrzymałem, chociaż bywało ciężko to wiem, że nowennę skończę i ufam w dobroć i obietnice Królowej Różańca Świętego, że i ta prośba zostanie wysłuchana.
Przeczytaj całość

Monika 28: o dobrego męża i spokoj wewnetrzny

Witam :) odmowilam juz 2 nowenny. Pierwsza po tym jak moj byly chlopak zerwal ze mna po prawie 7 latach. W moim zwiazku z nim niby ukladalo sie dobrze, ale jednak cos nie gralo.
Przeczytaj całość

Anna: Nowe życie

Treść świadectwa: Szczęść Boże, chcę złożyć świadectwo o otrzymanej łasce życia dla mojej córki .Modląc się Nowenną Pompejańską prosiłam Matkę Bożą o życie dla córki chorej na nieuleczalną chorobę genetyczną .Szansą na życie dla córki był przeszczep płuc.Nowennę Pompejańską w intencji córki rozpoczęłam 09.12.2013 roku .

O tej Cudownej Modlitwie dowiedziałam się z czasopisma ,,Wypłyń na głębię ,, ,które ktoś dał mojemu mężowi . Po przeczytaniu artykułu od razu poczułam,że Ta Modlitwa to ratunek dla mojej rodziny i zaczęłam się modlić. Pomoc przyszła szybko.Nastąpił szereg zdarzeń ,w których wyraźnie widziałam ,,Rękę Bożą ,,.Nie będę opisywać szczegółów ale moja córka otrzymała nowe płuca . Operacja udała się .Dziś minęło 2 lata od operacji.Córka czuje się dobrze.
Obecnie odmawiam moją czternastą Nowennę Pompejańską / kończę jedną Nowennę i rozpoczynam następną /.Moje pozostałe intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale ufam Matce Najświętszej i z radością odmawiam kolejne Nowenny.Bardzo się cieszę ,że poznałam tę modlitwę.Czuję opiekę Matki Bożej w naszym życiu .Pokochałam modlitwę różańcową , pokładam ufność w Panu Bogu i wierzę ,że otrzymam pocieszenie.Dziękuję Matko Najświętsza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Nowe życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Basia
Gość

Anno dziękuję za Twoje świadectwo. Dodałaś mi otuchy, bo kilka tygodni temu rozpoczęłam NP w intencji młodej dziewczyny chorej na mukowiscydozę.Niestety w części dziękczynnej przerwałam ją. Dotychczas odmówiłam kilka nowenn, ale żadnej nie przerwałam. Teraz wiem, że powrócę do tej intencji.Jeszcze raz rozpocznę tę nowennę, bo wierzę Matka Boża może wyprosić potrzebne łaski.Szczęść Boże!

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!