Michalina: Zdrowie synka

odmawiałam niedawno moją drugą nowennę pompejańską w intencji o łaskę zdrowia dla mojego synka Przemka. Ma on już co prawda 7 lat ale gdy tylko zaczyna się jesień to ciągle miesiąc w miesiąc jest chory aż do maja.
Read More

Agnieszka: jednak wierze że Matka Boża czuwa nad nami.

Plany czy inicjatywy za które się zabiorę nie mogę zrealizować ciągle jakieś przeszkody i do tego czuję się wyczerpana psychicznie, jednak wierze że Matka Boża czuwa nad nami.
Read More

M: Potraktowałam to wręcz jako głos z Nieba…

Szczęść Boże. Dokładnie wczoraj zakończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Już mi jej brakuje... Na pewno będę odmawiać kolejne. W dość trudnym momencie swojego życia, w tzw. rzucie choroby znalazłam stronę, na której udzielana była pomoc duchowa. Rozmawiałam z pewnym człowiekiem, który powiedział mi, że w intencji swojego uzdrowienia wraz z...
Read More

Anonim: Przez życie z Maryją

Nowenna Pompejanska była już mi znana..... Trzy lata temu, kiedy to znajdowałam się w beznadziejnej sytuacji Maryja ruszyła mi z pomocą. Dlatego też teraz zwróciłam się do Niej o pomoc w bardzo ważnej, a trudnej dla mnie sprawie - Mateczka i tym razem nie zawiodła mnie.
Read More

Monika: Pokonanie nieśmiałości

Witam. Kilka dni temu skonczylam odmawiać nowennę pompejanska w intencji pokonania nieśmiałości. Może nie jest idealnie, ale wiem że czeka mnie dużo pracy. Mimo wszystko jest dużo lepiej. W trakcie odmawiania spotkalo mnie wiele łask, w ktore sama nie moge do końca uwierzyć. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy, bo warto! Dziękuje za wszystko.
Read More

Anna: Nowe życie

Treść świadectwa: Szczęść Boże, chcę złożyć świadectwo o otrzymanej łasce życia dla mojej córki .Modląc się Nowenną Pompejańską prosiłam Matkę Bożą o życie dla córki chorej na nieuleczalną chorobę genetyczną .Szansą na życie dla córki był przeszczep płuc.Nowennę Pompejańską w intencji córki rozpoczęłam 09.12.2013 roku .

O tej Cudownej Modlitwie dowiedziałam się z czasopisma ,,Wypłyń na głębię ,, ,które ktoś dał mojemu mężowi . Po przeczytaniu artykułu od razu poczułam,że Ta Modlitwa to ratunek dla mojej rodziny i zaczęłam się modlić. Pomoc przyszła szybko.Nastąpił szereg zdarzeń ,w których wyraźnie widziałam ,,Rękę Bożą ,,.Nie będę opisywać szczegółów ale moja córka otrzymała nowe płuca . Operacja udała się .Dziś minęło 2 lata od operacji.Córka czuje się dobrze.
Obecnie odmawiam moją czternastą Nowennę Pompejańską / kończę jedną Nowennę i rozpoczynam następną /.Moje pozostałe intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale ufam Matce Najświętszej i z radością odmawiam kolejne Nowenny.Bardzo się cieszę ,że poznałam tę modlitwę.Czuję opiekę Matki Bożej w naszym życiu .Pokochałam modlitwę różańcową , pokładam ufność w Panu Bogu i wierzę ,że otrzymam pocieszenie.Dziękuję Matko Najświętsza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Henio27Basia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Anno dziękuję za Twoje świadectwo. Dodałaś mi otuchy, bo kilka tygodni temu rozpoczęłam NP w intencji młodej dziewczyny chorej na mukowiscydozę.Niestety w części dziękczynnej przerwałam ją. Dotychczas odmówiłam kilka nowenn, ale żadnej nie przerwałam. Teraz wiem, że powrócę do tej intencji.Jeszcze raz rozpocznę tę nowennę, bo wierzę Matka Boża może wyprosić potrzebne łaski.Szczęść Boże!

Henio27
Gość
Henio27