Czesiek: Bog dziala na rozne sposoby

wtedy zabralem sie za te leki i negatywne uczucia ktore niszczyly nie od srodka, postanowilem ze odmowie Nowenne Pompejanska o uzdrowienie wewnetrzne i wszystko sie ulozy, ta nowenna byla wspaniala, zaczolem odczuwac skutki i uwolnienie juz w polowie tej NP. po skonczeniu jednak zrozumialem ze ta NP nie zalatwila sprawy kompletnie, lecz sprawila we mnie przekonanie aby modlic sie dalej o To uzdrowienie zawezajac za kazdym razem dziedzine ktora chcialbym uzdrowic i tak wlasnie robilem.
Read More

Beata: Wiem, że zawdzięczamy to Matce Bożej

Szczęść Boże! Jest to moje trzecie świadectwo. W dniu 8 września skończyłam odmawiać swoją siódmą nowennę, tym  razem w intencji szczęścia osobistego mojej córki. Już na początku nowenny córka znalazła pracę, z której jest zadowolona.Przeczytaj Beata: Wiem, że zawdzięczamy to Matce Bożej
Read More

Monika: Łaski

Po kolejnych dwóch nowennach, postanowiłam dać następne świadectwo. Poprzednie wstawiałam kilka miesięcy temu. W intencji, w której modlę się już prawie rok, nadal nic się nie dzieje. No moze nie zupełnie nic, bo co jakiś czas dostaję od Mateńki znaki, które dodaja mi wiary i nadzieji, ze moja intencja zostanie...
Read More

Wojtek: działa w 100%

Nowennę odmawiałem, kiedy żona była w ciąży (zacząłem jakoś od 6. czy 7. tygodnia). Prosiłem o zdrowe dziecko i bezproblemowy przebieg ciąży. Tak też było. Synek urodził się zdrowy, żona ciążę miała wymarzoną. Rodziła w sierpniu i bała się upałów, a tak się złożyło, że było to najzimniejsze lato od...
Read More

Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata

Dzięki Tej Cudownej Nowenny Pompejańskiej wewnętrznie jestem już spokojna .Nawał problemów ,które kiedyś mnie przerastał pomału rozwiązują się.Nowenna dodaje mi sił i wytrwałości w trudnych chwilach.O Nowennie dowiedziałam się od mojej koleżanki,którą zapoznałam w autobusie dojeżdzając do ptacy jest bardzo religijna.Przeczytaj Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata
Read More

Anna: Nigdy nie byłam tak spokojna

Witajcie, o tej pięknej modlitwie wyczytałam, gdy z mężem staraliśmy się o dziecko, które wciąż się nie pojawiało. Mieliśmy za sobą już poronienie dziecka, o które staraliśmy się bardzo długo, była radość, a potem wielki ból. Bardzo pragnęłam zajść w ciążę. Postanowiłam więc odmówić w tej intencji Nowennę. Wytrwałam, modliłam się gorliwie, ale potraktowałam ją jak koncert życzeń: „odmówię, to zajdę w ciążę”. Oczywiście tak się nie stało,a ja poczułam ból, rozczarowanie i zwątpienie. Poczułam się oszukana. Dziś wiem, że bardzo dobrze się wtedy stało. Dałam Matce konkretny termin, moja modlitwa była roszczeniowa, a ja tak szybko zwątpiłam w jej moc.

wylałam morze łez, ale doszłam to pięknych wniosków. Matka wie najlepiej, kiedy nam pomóc. Trzeba się modlić, ale zaufać jej bezgranicznie. W końcu w dzieciństwie nasze mamy też nie pozwalały nam na pewne rzeczy, dla naszego dobra, mimo, że bardzo czegoś pragnęliśmy. Trzeba jej po prostu zaufać, oddać swoje życie w te matczyne ręce.

Po jakimś czasie odmówiłam drugą nowennę, w zupełnie innej intencji i muszę przyznać, że jeszcze zanim skończyłam modlitwę zaczęły dziać się cuda o jakie nie śmiałam nawet prosić. Matka otoczyła mnie opieką, a moja modlitwa została wysłuchana nawet z nawiązką.

Dziś skończyłam odmawiać trzecią nowennę, znów w intencji poczęcia dziecka. Ale tym razem moja modlitwa jest inna,a ja jestem spokojna, że w końcu się uda, po prostu tym razem czuję obecność Maryi w moim sercu. Jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa, ból odczuwam już inaczej, wiem, że to wszystko ma jakiś sens. Zbliżyliśmy się z mężem niesamowicie, otaczają nas wspaniali ludzie, a ja modląc się o cud poczęcia, oddaję się Matce bezgranicznie.

Zawierzcie Maryi bezgranicznie. Nowenna jest przepiękną modlitwą i to nieprawda,że nie ma na nią czasu w ciągu dnia. Czas się znajdzie. Wystarczy tylko zacząć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Nigdy nie byłam tak spokojna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Piękne świadectwo. Ja odmawiam nowennę właściwie nie przerwanie. Teraz mówię 11. Matka Boska otoczyła mnie i moją rodzinę opieką, jestem spokojna i szczęśliwa, bo wiem , że moja kochana Mateńka jest i będzie zawsze przy mnie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!