Anna: Bilet w jedną stronę

Szczęść Boże, witam wszystkich serdecznie czytających moje świadectwo. Chcę podzielić się z wami moją historią. Mam nadzieję, że pomoże może ona chodź jednej osobie która czuje,że jest nieszczęśliwa w swoim życiu, która czuje że chce coś zmienić a nie wie jak ma się do tego zabrać.
Na moim ślubie cywilnym, zostałam zaproszona na wyjazd do Częstochowy na modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Tudzież z mężem zgodziliśmy się na tą propozycję. Już 2 tyg po naszym ślubie nasze życie kompletnie się zmieniło. Jezu dziękuję Ci za to zaproszenie.

Tak naprawdę nie pamiętam jak długo wtedy nie byłam u spowiedzi, ok 5 lat. Grzechów nazbierało się tyle,że śmiało książkę mogłabym napisać.
W jednej chwili, został wylany na mnie Duch Święty, później poszłam na modlitwę wstawienniczą, przepraszałam za wszystkie grzechy( tu jeszcze nie byłam w łasce uświęcającej) i Pan Jezus zabrał to wszystko ode mnie w jednej chwili, bez zawahania wybaczył mi wszystko. Ksiądz który modlił się za mnie zaraz zaprosił mnie na spowiedź później mogłam przyjąć Pana Jezusa. Radość która odczuwałam jest nie do opisania, a najlepsze jest to ,że ona wciąż trwa.
Mam teraz szczęśliwa rodzinę, jestem wolna od nałogów ,zniewoleń.
Jeśli czujesz ,że zły duch podpowiada ci,że jesteś do niczego, że i tak w życiu nic nie osiągniesz,że lepiej się poddać i płakać. chciałbyś receptę na uwolnienie: jest wspaniała modlitwa na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=kDerohrK9Uo. Przez ostatni miesiąc byłam nękana przez złego ducha . Było już naprawdę bardzo źle. Myślałam nawet o wizycie u psychoterapeuty. A wystarczyło 10 minut modlitwy , by Jezus znów mnie uwolnił. Proście Pana Jezusa o pomoc , On nigdy nie przejdzie obok was obojętnie.
Chwała Ci Jezu za twoje miłosierdzie.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AngieannaGabriela (GJ)ZadowolonaTeresa A Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Jesteś po ślubie cywilnym i rostałaś rozgrzeszenie ?

Teresa A
Gość
Teresa A

Zaproszenie dostała na ślubie cywilnym , to nie znaczy że nie ma koscielnego
Anna macie slub kościelny ?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Można dostać rozgrzeszenie będąc tylko po ślubie cywilnym jeśli zadeklaruje się przed proboszczem w swojej parafii życie jako tzw. „białe małżeństwo”.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Tam jest na ogół (w mniej „anonimowych” miejscach) jeszcze jeden wymóg: żeby nie przystępować do Sakramentów w swojej parafii, aby nie budzić zgorszenia.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

To tak na marginesie wpisu Zadowolonej, bo ze świadectwa nie wynika, ze był tylko ślub cywilny, ale że po nim para pojechała do Częstochowy.

anna
Gość
anna

witam, na ślubie cywilnym przez moją kuzynkę zostaliśmy zaproszeni do częstochowy. I wtedy , na tej mszy nawróciliśmy się z męzem. po 5 miesiącach wzieliśmy ślub kościelny.

Angie
Gość
Angie

Piękne świadectwo 😉 Cuda zdarzają się na naszych oczach 😉 a gdy ujrzysz taki cud to widzisz Bożą łaskę i Jego wielką moc…i wtedy i ty się nawracasz 😉

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________