Dominika: Dziękuje Matce Bożej za uleczenie mnie z choroby

Zaczęłam odmawiać nowennę jakoś w lipcu . Najpierw nie wierzyłam że dotrwam do końca bo zazwyczaj odmawianie zostawiałam na wieczór. Byłam chora na nerwice i depresje .
Read More

Anonim: Różaniec stał się moim „nałogiem”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalanie Poczęta. Zawsze byłam osobą wierzącą i praktykującą, a mimo to w pewnym momencie życia oddaliłam się od Boga "współpracując z Nim" na własnych warunkach. Jednak Bóg znalazł mnie i dał mi znać, że muszę zmienić swoje życie. Zbieg pewnych życiowych niepowodzeń i ogólne wewnętrzne przekonanie, że coś jednak nie jest tak jak powinno sprawił, że zaczęłam szukać prawdziwej, "żywej wiary". Na Nowennę Pompejańską natrafiłam przypadkowo w internecie, kiedy szukałam rozwiązania pewnego problemu związanego ze zdrowiem mojego dziecka.
Read More

Dorota: potworne bóle głowy

Przez 2 miesiace cierpałam na potworne bole głowy ,nigdy wczesniej nie mialam takich problemow .Co 3-4 godziny w dzien i w nocy bylam na srodkach przeciwbolowych.Ponad tydzien spedzilam w szpitalu na szczegolowych badaniach ,ktore  nie wykazaly przyczyny bolu.Po wyjsciu ze szpitala nic sie nie zmienilo.Zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanską.Gdy konczylam czesc...
Read More

Paulina: Zaufanie

Po zakończeniu nowenny owoce są niesamowite! Potrafię skoncentrować się na modlitwie i kończyć ją słowami 'niech nie moja wola, lecz Twoja się dzieje". I kiedy moja modlitwa nie zostaje wysłuchana w sposób taki jaki o to prosiłam to wychodzi koniec końców lepiej niż sama tego chciałam.
Read More

Halina: Uświadomiłam sobie moje grzechy

Wiele z tych próśb się spełniło inne czekają na spełnienie, ale głęboko wierzę, że Matka Boga i ludzi nie opuści mnie i tych za których się modlę.
Read More

Anna: Bilet w jedną stronę

Szczęść Boże, witam wszystkich serdecznie czytających moje świadectwo. Chcę podzielić się z wami moją historią. Mam nadzieję, że pomoże może ona chodź jednej osobie która czuje,że jest nieszczęśliwa w swoim życiu, która czuje że chce coś zmienić a nie wie jak ma się do tego zabrać.
Na moim ślubie cywilnym, zostałam zaproszona na wyjazd do Częstochowy na modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Tudzież z mężem zgodziliśmy się na tą propozycję. Już 2 tyg po naszym ślubie nasze życie kompletnie się zmieniło. Jezu dziękuję Ci za to zaproszenie.

Tak naprawdę nie pamiętam jak długo wtedy nie byłam u spowiedzi, ok 5 lat. Grzechów nazbierało się tyle,że śmiało książkę mogłabym napisać.
W jednej chwili, został wylany na mnie Duch Święty, później poszłam na modlitwę wstawienniczą, przepraszałam za wszystkie grzechy( tu jeszcze nie byłam w łasce uświęcającej) i Pan Jezus zabrał to wszystko ode mnie w jednej chwili, bez zawahania wybaczył mi wszystko. Ksiądz który modlił się za mnie zaraz zaprosił mnie na spowiedź później mogłam przyjąć Pana Jezusa. Radość która odczuwałam jest nie do opisania, a najlepsze jest to ,że ona wciąż trwa.
Mam teraz szczęśliwa rodzinę, jestem wolna od nałogów ,zniewoleń.
Jeśli czujesz ,że zły duch podpowiada ci,że jesteś do niczego, że i tak w życiu nic nie osiągniesz,że lepiej się poddać i płakać. chciałbyś receptę na uwolnienie: jest wspaniała modlitwa na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=kDerohrK9Uo. Przez ostatni miesiąc byłam nękana przez złego ducha . Było już naprawdę bardzo źle. Myślałam nawet o wizycie u psychoterapeuty. A wystarczyło 10 minut modlitwy , by Jezus znów mnie uwolnił. Proście Pana Jezusa o pomoc , On nigdy nie przejdzie obok was obojętnie.
Chwała Ci Jezu za twoje miłosierdzie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Anna: Bilet w jedną stronę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Jesteś po ślubie cywilnym i rostałaś rozgrzeszenie ?

Teresa A
Gość
Teresa A

Zaproszenie dostała na ślubie cywilnym , to nie znaczy że nie ma koscielnego
Anna macie slub kościelny ?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Można dostać rozgrzeszenie będąc tylko po ślubie cywilnym jeśli zadeklaruje się przed proboszczem w swojej parafii życie jako tzw. „białe małżeństwo”.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Tam jest na ogół (w mniej „anonimowych” miejscach) jeszcze jeden wymóg: żeby nie przystępować do Sakramentów w swojej parafii, aby nie budzić zgorszenia.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

To tak na marginesie wpisu Zadowolonej, bo ze świadectwa nie wynika, ze był tylko ślub cywilny, ale że po nim para pojechała do Częstochowy.

anna
Gość

witam, na ślubie cywilnym przez moją kuzynkę zostaliśmy zaproszeni do częstochowy. I wtedy , na tej mszy nawróciliśmy się z męzem. po 5 miesiącach wzieliśmy ślub kościelny.

Angie
Gość

Piękne świadectwo 😉 Cuda zdarzają się na naszych oczach 😉 a gdy ujrzysz taki cud to widzisz Bożą łaskę i Jego wielką moc…i wtedy i ty się nawracasz 😉

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!