Joanna: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Modlitwę do Matki Boskiej Pompejańskiej znalazłam w internecie przez przypadek, wpisując w google "choroba psychiczna synowej" i i pokazała się modlitwa innej teściowej, właśnie Nowenna, a także świadectwo tej kobiety, że jej synowa wyzdrowiała i podjęła dalszą naukę. Moja synowa była wtedy już drugi miesiąc w szpitalu, w domu dwójka...
Przeczytaj całość

Julia: gdy pierwsze emocje opadły, postanowilam porozmawiać z Bogiem…

Z nowenną spotkałam się jako gimnazjalistka , odmawiałam ją kilkakrotnie , zawsze na początku było ciężko, ale nigdy się nie poddawałam i odmawiałam nowennę do końca, bo wiedziałam, że warto
Przeczytaj całość

Aneta: Mam przy sobie Największych Sprzymierzeńców

Musze to napisać. jestem po operacji radykalnej wyciecia narzadów rodnych...rak jajnika. Jeden z guzów zlosliwy stad zapadla decyzja o chemii. Dzis skonczylam druga chemię, dzis onkolog powiedziala ze markery wrociły do normy i dzis zaczynam drugą czesc nowenny...dziekczynną. Uwierzcie, ja czesto modlilam sie w chaosie, myliło mi sie, czasem nie chcialo sie ale modlilam sie. Nawet myslalam ze duzo wody uplynie zanim dotknie mnie moc Matki.
Przeczytaj całość

Świadectwo nowenny w intencji znalezienia pracy

Witam. Przed Wigilią skończyłam odmawiać NP w intencji stałej pracy dla męża. No i właśnie mój mąż podpisał umowę o pracę. Na razie, ma okres próbny, ale wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Dziękuję Ci Mamo z całego serca. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 2 NP. Wszystko zostawiam Maryi....
Przeczytaj całość

Monika: Uzdrowienie z dolegliwości

Witam, odmawiałam nowennę pompejańską już trzeci raz i dziękuję Matce Najświętszej za wysłuchanie moich próśb o uzdrowienie z dolegliwości spływania wydzieliny po tylnej ścianie gardła, z którą żaden lekarz nie mógł sobie poradzić.
Przeczytaj całość

Anna: Bilet w jedną stronę

Szczęść Boże, witam wszystkich serdecznie czytających moje świadectwo. Chcę podzielić się z wami moją historią. Mam nadzieję, że pomoże może ona chodź jednej osobie która czuje,że jest nieszczęśliwa w swoim życiu, która czuje że chce coś zmienić a nie wie jak ma się do tego zabrać.
Na moim ślubie cywilnym, zostałam zaproszona na wyjazd do Częstochowy na modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Tudzież z mężem zgodziliśmy się na tą propozycję. Już 2 tyg po naszym ślubie nasze życie kompletnie się zmieniło. Jezu dziękuję Ci za to zaproszenie.

Tak naprawdę nie pamiętam jak długo wtedy nie byłam u spowiedzi, ok 5 lat. Grzechów nazbierało się tyle,że śmiało książkę mogłabym napisać.
W jednej chwili, został wylany na mnie Duch Święty, później poszłam na modlitwę wstawienniczą, przepraszałam za wszystkie grzechy( tu jeszcze nie byłam w łasce uświęcającej) i Pan Jezus zabrał to wszystko ode mnie w jednej chwili, bez zawahania wybaczył mi wszystko. Ksiądz który modlił się za mnie zaraz zaprosił mnie na spowiedź później mogłam przyjąć Pana Jezusa. Radość która odczuwałam jest nie do opisania, a najlepsze jest to ,że ona wciąż trwa.
Mam teraz szczęśliwa rodzinę, jestem wolna od nałogów ,zniewoleń.
Jeśli czujesz ,że zły duch podpowiada ci,że jesteś do niczego, że i tak w życiu nic nie osiągniesz,że lepiej się poddać i płakać. chciałbyś receptę na uwolnienie: jest wspaniała modlitwa na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=kDerohrK9Uo. Przez ostatni miesiąc byłam nękana przez złego ducha . Było już naprawdę bardzo źle. Myślałam nawet o wizycie u psychoterapeuty. A wystarczyło 10 minut modlitwy , by Jezus znów mnie uwolnił. Proście Pana Jezusa o pomoc , On nigdy nie przejdzie obok was obojętnie.
Chwała Ci Jezu za twoje miłosierdzie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Anna: Bilet w jedną stronę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Jesteś po ślubie cywilnym i rostałaś rozgrzeszenie ?

Teresa A
Gość
Teresa A

Zaproszenie dostała na ślubie cywilnym , to nie znaczy że nie ma koscielnego
Anna macie slub kościelny ?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Można dostać rozgrzeszenie będąc tylko po ślubie cywilnym jeśli zadeklaruje się przed proboszczem w swojej parafii życie jako tzw. „białe małżeństwo”.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Tam jest na ogół (w mniej „anonimowych” miejscach) jeszcze jeden wymóg: żeby nie przystępować do Sakramentów w swojej parafii, aby nie budzić zgorszenia.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

To tak na marginesie wpisu Zadowolonej, bo ze świadectwa nie wynika, ze był tylko ślub cywilny, ale że po nim para pojechała do Częstochowy.

anna
Gość

witam, na ślubie cywilnym przez moją kuzynkę zostaliśmy zaproszeni do częstochowy. I wtedy , na tej mszy nawróciliśmy się z męzem. po 5 miesiącach wzieliśmy ślub kościelny.

Angie
Gość

Piękne świadectwo 😉 Cuda zdarzają się na naszych oczach 😉 a gdy ujrzysz taki cud to widzisz Bożą łaskę i Jego wielką moc…i wtedy i ty się nawracasz 😉

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!