Dorota: Intencja wysłuchana

Witam serdecznie. Pierwszą nowennę odmówiłam na początku 2015r. w intencji mojej siostry. Przechodziła wtedy trudne chwile w życiu osobistym. W którymś momencie sytuacja stała się już na tyle trudna, że pomyślałam, że trzeba te trudności oddać w ręce Pana Boga, żeby On sam je rozwiązał, bo zrobi to najlepiej. Kto...
Read More

Bernadeta: czasami wydawało mi się, że widzę ,,samego szatana „

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Na początku chciałam napisać kilka słów o sobie:Mam 38 lat i dwoje dzieci. Jestem osobą wierzącą i praktykującą.
Read More

Małgorzata: modliłam sie o to samo o miłość

Jednak uczuje ze Maryja ma dla mnie przygotowany plan który od razu się nie spełni.
Read More

Karolina: miłość

Będę dalej sie modlić i wierzyć , że Maryja i sam Jezus Chrystus pomogą znaleźć mi kogoś dla mnie oraz w pełni zrealizować moje wielkie powołanie do życia w małżeństwie i bycia matką.
Read More

Aleksandra: Modlę się, bo tylko to może mnie ocalić

To moja czwarta nowenna. Dwie doprowadziłam do końca, pierwsza mnie przerosła. Za każdym razem modliłam się za kogoś - o dar wiary albo uzdrowienia fizycznego. Dziś jestem w końcówce części błagalnej za samą siebie. Mam 22 lata. Grzech, którego zalążek narodził się już w dzieciństwie, omamił mnie całkowicie.
Read More

Ania: Raz lepiej, raz gorzej

Pokój i dobro 🙂 O NP usłyszałam prawie 2 lata temu, ale modlić się zaczęłam dopiero w zeszłym roku w marcu. Od tego czasu zmówiłam klika nowenn i nie złożyłam żadnych świadectw. A przecież obiecałam Maryi, że to zrobię. Czyżby działał Zły? Modliłam się w różnych intencjach, o zdrowie dla siebie, o napisanie pracy magisterskiej i jej obronę, o pogodzenie się moich rodziców, o konkretnego chłopaka, który mi się podobał. Nie zostałam wysłucha w tamtych sprawach w 100%. W niektórych z nich coś zaczęło iść w dobrym kierunku, to znowu się psuło. Czekam, ufam i nie tracę wiary.

Jak u większości osób tutaj piszących, czuję spokój odmawiając NP, ale jest też mi ciężko ponieważ często odmawiam ją idąc do pracy i nie jestem skupiona na modlitwie.
Dzięki modlitwie uświadamiam sobie, że Bóg jest wielki. Na każdym kroku daje mi łaski, o które nie prosiłam a które są mi potrzebne. Dziękuję Ci Panie 🙂 Nie zrażają mnie kłody i kuszenia złego, wiem, że Bóg jest silniejszy i za każdym razem sobie to powtarzam.
P.S. Obecnie modlę się o dobrego męża. Jak już pisałam, czekam, ufam i nie tracę wiary.
Szczęść Boże wszystkim 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ania: Raz lepiej, raz gorzej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Obrazki z nowenną pompejańską?