Ania: Maryja wykorzystala tę złą sytuację

Chciala zlozyc swiadectwo wysluchania przez Matke Najswietsza mojej pierwszej Nowenny, ktora dokonczylam z opoznieniem kilku tygodniowym. Modlilam sie o to, by moj ukochany zmienil prace gdyz firma w ktorej pracowal dotychczas wprowadzala bardzo niezdrowa atmosfere przez co widzialam u niego niekorzystne zmiany w tym koszmarne sny itp.

Matka Boza pokazala ze chce jemu przyjsc z pomoca i mimo ze nowenna nie zostala od razu dokonczona pomoc przyszla bardzo szybko. Poza tym spotkalo nas cos jeszcze mianiwicie Maryja wykorzystala ta zla sytuacje i uzrowila i nadal uzdrawia nasze finanse ktore byly w oplakanym stanie. Poza tym oczywiscie doswiadczam jak inni spokoju, bywalo ze klocilismy sie bardzo jednak widze ze to uleglo znacznej poprawie. Poza tym czuje dzialanie Matki Bozej caly czas i chociaz jestem ostrozna i staram sie podejmowac madre decyzje Ona mnie czasem zaskakuje swoja pomoca i jestem za to wszystko bardzo, bardzo wdzieczna. Dziekuje Matko kochana dopomoz mi w podjeciu kolejnej decyzji zyciowej i dokonczeniu dwoch nowenn ktore rozpoczelam.
Wszystkich wirzacych prosze o chocby jedna zrowaske za mojego ukochanego ktory pogubil sie juz jako dziecko i nie umie znalezc drogi do Boga.
Bog zaplac

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?