Dorota: Dziękuję Matko Boża !

Przepraszam, że przez tyle lat myślałam, że to co mam, mam i osiągnęłam dzięki sobie. Przepraszam Cię za mój egoizm i brak dziękczynienia.
Read More

Ewa: powrót do pracy

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać  zachęcona obietnicą Matki Bożej i świadectwami otrzymanych łask. Pamiętam, że byłam zrozpaczona z powodu utraty pracy. Jestem nauczycielem i z powodu nowej reformy programowej z dnia na dzień zostałam bez godzin i bez mojego ulubionego miejsca pracy. Nie miałam już właściwie żadnych perspektyw pracy. W dodatku...
Read More

monika: Jestem silniejsza !

Na Nowennę Pompejańską trafiłam w internecie, poszukując modlitw, które pomogą mi przetrwać ciężkie chwile. Już w trakcie jej odmawiania, także siostra, wiedząc o moich problemach, wspomniała mi o niej.
Read More

Dorota: Nawrócenie męża

Rok temu dowiedzialam sie od ksiedza o Nowennie Pompejanskiej. Zylam w zwiazku 8 lat z niewierzacym mezem.
Read More

Kinga: Spowiedź

Obiecałam dawno Matce Bożej ,że złożę świadectwo NP w int spowiedzi św., a wciąż zwlekałam ze składaniem świadectwa. Otóż od wielu lat cierpiałam na kłopoty ze przygotowaniem się do spowiedzi,miałam skrupulatne sumienie, obsesje grzechowe, potrzebowałam prawie tydzień czasu na przygotowanie się na spowiedź. Było mi ciężko, trudno mi było wyznać czy miałam grzech dany czy nie, nawet musiałam spowiadać ze szczegółami dla uspokojenia swojego sumienia. Na początku części dziękczynnej zauważyłam poprawę, coraz lepiej i spokojniej przygotowuję się do spowiedzi św, nie tak przez tydzień.
Read More

Ania: Dobrodziejstwa

O NP dowiedziałam się 1,5 roku temu. Długo zbierałam się do jej odmawiania. Do dzisiaj udało mi się odmówić ich kilka. Z większym lub mniejszym powodzeniem. Odmawiałam w swoich intencjach i za osoby mi bliskie.

Czekam cierpliwie na wysłuchanie moich próśb i nie zrażam się tym, że nie zostałam wysłuchana. Wręcz przeciwnie, czekam cierpliwie i wiarą.
Jak wiele osób piszących swe świadectwa doznałam lenistwa w modlitwie, ale co najbardziej mnie zaskoczyło dostałam wiele łask, o których nawet nie myślałam. To najbardziej podtrzymuje mnie w dalszej modlitwie. Powiem krótko – dostałam takie znaki od Boga za przyczyną Maryi, że czasami poszło w przysłowiowe pięty.
Nie wiem co więcej powiedzieć, po prostu DZIĘKUJĘ za to, że czuwasz nade mną i moimi bliskimi, Maryjo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?