Anna: W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej

W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej. Ponadto w czasie odmawiania części błagalnej otrzymałam ofertę pracy, złożyłam dokumenty i zostałam przyjęta. Tydzień po zakończeniu nowenny zaczęłam pracować.
Przeczytaj całość

Joanna: Modlitwa spokoju

To nie jest moja pierwsza nowenna pompejańska, ale chciałam podzielić się z innymi tym, że ta modlitwa daje mi spokój. Kiedy dowiedziałam się, że moje dziecko jest niepełnosprawne ogarnęła mnie rozpacz. Pojawiły się pytania, dlaczego akurat nas to spotkało albo co takiego zrobiliśmy, że Bóg tak chciał.
Przeczytaj całość

Beata: spokój wewnętrzny

Potrafię teraz do wszystkiego podejść z dystansem, zastanowić się i rozważyć problem. Dawniej było to nie możliwe, gdyż od razu ogarniam mnie nerwy i wyjechałem gniewem.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Morze łask

Kolejna nowenna była za brata który jest alkoholikiem i wpadł w cug alkoholowy, po nowennie może nie jest tak, że nie wypije piwa ale bardzo ale to bardzo się zmienił trwa to już ponad rok, poprawa ogromna, widzę duże zaangażowanie w swoją rodzinę.
Przeczytaj całość

Matka: Podziękowanie za pracę

Pragnę serdecznie podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za łaskę znalezienia pracy mojej córce Emilce. Nowennę tę odmawiałam w intencji córki, która bezskutecznie poszukiwała pracy zgodnie ze swoim wykształceniem.
Przeczytaj całość

Aneta: uzdrowienie kolegi z czerniaka

Modlitwa została wysłuchana, nie tylko moja, ale wielu osób za kolegę chorującego wiele lat na czerniaka, stan był juz ciężki, prawie wszytkie zmiany, guzki sie cofnęły, czuje sie bardzo dobrze, to jest wspaniała wiadomość. Maryjo dziękuję:-) myslę, że to świadectwo dopełni uzdrowienia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?