Ania: Wesele dziecka

Jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny. Część intencji się spełniła część jeszcze nie. Ale ufam, że z woli Bożej otrzymam to co dla mnie dobre. Jedna z wcześniejszych intencji dotyczyła szczęśliwego dotrwania i przebiegu wesela syna potwierdzającego dobrą decyzję podjętą z miłości. Nowenna odmówiłam przy najbliższej okazji po podjęciu decyzji...
Read More

Magdalena: Za wszystko Ci dziękuję!

Często była i nadal jest to dla mnie modlitwa trudna, czasami pełna wątpliwości i rozterek. Nie otrzymałam jeszcze nigdy tego o co prosiłam w sposób prosty i łatwy do zauważenia.
Read More

Teresa: Nierealne stało się realne

To nie pierwsza moja nowenna pompejanska. Odkad odwiedzilam to swiete miejsce Pompeje , rozaniec towarzyszy mi codziennie. Dzien bez rozanca, to dzien stracony. Odmawialam go w roznych intencjach, otrzymywalam wiele lask, ze nawet o nich nie marzylam i myslalam, ze one sa nieosiagalne, nierealne.
Read More

Kasia: Opieka w czasie choroby

Dzisiaj z ogromną wdzięcznością było mi dane w Pompejach podziękować Matce Bożej za opiekę i wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy. Od prawie półtora roku lat odmawiam nieustannie Nowennę Pompejańską i proszę o uzdrowienie dla mojej mamy chorującej na nowotwór.
Read More

Alicja: Teraz modlitwa jest dla mnie przyjemnością

Nowennę Pompejańską odmawiam od ubiegłego roku.Intencją jest uwolnienie od złego i przemianę mojego syna.Od pewnego czasu syn bardzo się pogubił i oddalił od Boga. Ta beznadziejna sytuacja skłoniła mnie do modlitwy, do zawierzenia siebie i mojej rodziny Matce Bożej. W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej otrzymałam tak wiele łask , zrozumiałam jak daleko ja sama byłam od Pana Boga,jak grzeszne prowadziłam życie, zrozumiałam przede wszystkim swoje grzechy, których staram się nie popełniać,po kilku latach przystąpiłam do spowiedzi, do komunii świętej, jestem spokojniejsza.
Read More

Alina: RATUJMY DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE!!!

Witam was wszystkich. Swoją 6 NP postanowiłam odmówić w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i w czasie odmawiania codziennie coś się złego działo… Ja byłam trzy tygodnie przed porodem, a w tym czasie mój starszy synek trafił do szpitala…

wszystkie objawy wskazywały na świńską grypę, obok nich na sali dziewczynka zmarła na świńską grypę mój mąż musiał z nim być w szpitalu… w tym czasie nie miał się kto zajmować gospodarstwem… w między czasie ja też zachorowałam na grypę później wymioty i biegunka… tuż przed porodem zatoki…. jedno nieszczęście się kończyło drugie zaczynało poprostu wszystkiego nie jestem w stanie napisać bo za dużo by tego było a nie chcę was nudzić… po powrocie do domu moje maleństwo miało 7 dni i wtedy starszy syn znowu zachorował wtedy postanowiłam że zacznę 7NP w intencji zdrowia moich dzieci i każdego dnia było nowe zmartwienie.Mówiłam dwie NOWENNY w tym samym czasie. Wtedy uświadomiłam sobie że te duszę muszą strasznie cierpieć i te ich nieszczęścia spadają na mnie. Gdy skończyłam za duszyczki nowennę ogarnął mnie wewnętrzny spokój. Teraz za dwa tygodnie kończę nowennę za dzieci…. Dziś już wiem że DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE POTRZEBUJĄ NASZEJ MODLITWY. NIE POZOSTAWIAJMY ICH SAMYCH . ja na pewno jeszcze podejmę nowennę za nie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Alina: RATUJMY DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

Niesamowite ! Jakrze prawdziwe I jakrze niesamowite , jaki madry tok rozumowania …” Ze jakrze dusze musza cierpiec w czysccu I ze cierpienia po Czesci spadaja Na pania ” dokladnie tak jest , z tym ze prosze pamietac iz calosc tych cierpien nigdy Nie dorowna blogoslawienstwu I nagrodzie jaka pania Za to CZEKA
Najwyzsze wyrazy uznania z pozdrowieniami dla Pani I rodziny ! Szczerze chyle czola !

Renata
Gość
Renata

Potrzebują na pewno.A jakie są wdzięczne za modlitwę.Gdy mam jakiś kłopot,jestem w potrzebie to zawsze zwracam się do Dusz Czyśćcowych o pomoc, aby modliły się za mnie. One nie mogą modlić się za siebie same ani za siebie na wzajem,ale mogą modlić się za nas i robią to.Doświadczyłam ich pomocy nie raz. I co dzień pamietam o nich w modlitwie,odmawiam czasami Nowennę Pompejańską i inne modlitwy,zamawiam Mszę Sw w ich intencji.Dlatego popieram Twoją prośbę Alu abyśmy zawsze pamiętali o Duszach w Czyśćcu cierpiących.R

Zadowolona
Gość
Zadowolona
Należę do Apostolstwa dusz czyśćcowych. Odmówiłam w ich intencji Nowennę Pompejańską już jakiś czas temu a teraz przez 5 dni w tygodniu odmawiam codziennie jedną część Różańca. Mogę powiedzieć, że w wielu sprawach wstawiennictwo dusz czyśćcowych bardzo, ale to bardzo mi pomogło…Zachęcam do modlitwy za nie…I nie wierzcie Państwo, że jak podejmiecie modlitwę za te biedne dusze to spadną na Was jakieś szczególne nieszczęścia. Wręcz przeciwnie spłynie wiele łask. Spróbujcie a zobaczycie. Całe nasze życie składa się z sytuacji mniej lub bardziej przyjemnych, okresów, w których nam się powodzi i tych trochę gorszych, czasu zdrowia i choroby. Takie jest życie.… Czytaj więcej »
Maria W
Gość
Maria W

ZADOWOLONA W LISTOPADZI I GRUDNIU MODLILAM NP ZA DUSZE CZYSCCOWE O BECNIE MODLE SIE DO RAN PANA JEZUSA ZA NIE GDZIES TRAFILAM ZE PAN JEZUS ZALI SIE ZE LUDZIE MODLA SIE O ROZNE RZECZY DO JEGO RAN A NIE ZA DUSZE SWIETE I TAK PODJELAM SIE DZIEKI TEMU WPISOWI MODLITWY KOLEJNEJ ZA DUSZYCZKI CZYZ TO NIEPIEKNE

Boguslaw
Gość
Boguslaw
O czyscu – Fragment konf. O. Manjackal’a ,,Uzdrowienie w mocy Chrystusa” Blogoslawienstwo a nie zlorzeczcie My, katolicy, wierzymy w czyściec. A co się w nim dzieje? Jesteśmy oczyszczani w ogniu. Ogień czyśćcowy jest ogniem oczyszczającym. Są tam usuwane wszystkie doczesne kary. Jeśli byśmy mieli wieczne potępienie, wieczną karę, bylibyśmy w piekle. Tylko dobrzy ludzie idą do czyśćca i kiedy umierają, potrzebują jeszcze oczyszczenia A czym jest doczesna kara? Jest konsekwencją grzechu. To cierpienie, tą pokutę możemy ponieść już tutaj, na ziemi, i w ten sposób możemy siebie uświęcić. A czemu modlimy się za dusze czyśćcowe? Bo wierzymy, że poprzez modlitwę… Czytaj więcej »
barbara
Gość
barbara

Pani Alino ja w listopadzie odmawialam NP za Dusze w Czysccu cierpiace , przytrafialy mi sie rozne rzeczy i trzy razy uniknelam szczesliwie wypadku ,kazdego dnia cos sie dzialo brakowalo mi slow ,w calym moim zyciu tle na raz sie nie wydarzylo. Ale pomomo tego podejme nastepna NP . A za Dusze Czysccowe modle sie kazdego dnia przez cale moje zycie . Pozdrawiam.

Teresa A
Gość
Teresa A

Jest też różaniec 13 tajemnic ku czci 13 Cnót Najświętszej Maryi Panny za dusze w czyśćcu cierpiace .

Dorota
Gość
Dorota

Ja też odmawiam teraz NP za dusze w czyśćcu, to już moja trzecia nowenna za nie. Dziękuję bardzo za to świadectwo ponieważ dopiero teraz dotarło do mnie jak ważna jest ta moja intencja i jak bardzo czekają na nasze modlitwy tam właśnie. Wielką łaskę obcowania z duszami czyśćcowymi miała Maria Simma, jest o tym kilka książek, uznane jest to przez Kościół św. Zmarła kilka lat temu.

łukasz84
Gość
łukasz84

Powinniśmy się modlić za tych ludzi, których Bóg postawił na naszej drodze i chce naszej modlitwy za nich. Czy Nowenna Pompejańska za dusze, w końcowym czasie ciąży to „dobra intencja” ?

Renata
Gość
Renata

Każdy czas jest tym odpowiednim na modlitwę za Dusze Czyśćcowe,nie ma na to żadnej reguły.

Teresa A
Gość
Teresa A

Tak Renato masz rację

Obrazki z nowenną pompejańską?