Alina: RATUJMY DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE!!!

Witam was wszystkich. Swoją 6 NP postanowiłam odmówić w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i w czasie odmawiania codziennie coś się złego działo… Ja byłam trzy tygodnie przed porodem, a w tym czasie mój starszy synek trafił do szpitala…

wszystkie objawy wskazywały na świńską grypę, obok nich na sali dziewczynka zmarła na świńską grypę mój mąż musiał z nim być w szpitalu… w tym czasie nie miał się kto zajmować gospodarstwem… w między czasie ja też zachorowałam na grypę później wymioty i biegunka… tuż przed porodem zatoki…. jedno nieszczęście się kończyło drugie zaczynało poprostu wszystkiego nie jestem w stanie napisać bo za dużo by tego było a nie chcę was nudzić… po powrocie do domu moje maleństwo miało 7 dni i wtedy starszy syn znowu zachorował wtedy postanowiłam że zacznę 7NP w intencji zdrowia moich dzieci i każdego dnia było nowe zmartwienie.Mówiłam dwie NOWENNY w tym samym czasie. Wtedy uświadomiłam sobie że te duszę muszą strasznie cierpieć i te ich nieszczęścia spadają na mnie. Gdy skończyłam za duszyczki nowennę ogarnął mnie wewnętrzny spokój. Teraz za dwa tygodnie kończę nowennę za dzieci…. Dziś już wiem że DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE POTRZEBUJĄ NASZEJ MODLITWY. NIE POZOSTAWIAJMY ICH SAMYCH . ja na pewno jeszcze podejmę nowennę za nie

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

11 myśli na temat „Alina: RATUJMY DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE!!!

 1. Niesamowite ! Jakrze prawdziwe I jakrze niesamowite , jaki madry tok rozumowania …” Ze jakrze dusze musza cierpiec w czysccu I ze cierpienia po Czesci spadaja Na pania ” dokladnie tak jest , z tym ze prosze pamietac iz calosc tych cierpien nigdy Nie dorowna blogoslawienstwu I nagrodzie jaka pania Za to CZEKA
  Najwyzsze wyrazy uznania z pozdrowieniami dla Pani I rodziny ! Szczerze chyle czola !

 2. Potrzebują na pewno.A jakie są wdzięczne za modlitwę.Gdy mam jakiś kłopot,jestem w potrzebie to zawsze zwracam się do Dusz Czyśćcowych o pomoc, aby modliły się za mnie. One nie mogą modlić się za siebie same ani za siebie na wzajem,ale mogą modlić się za nas i robią to.Doświadczyłam ich pomocy nie raz. I co dzień pamietam o nich w modlitwie,odmawiam czasami Nowennę Pompejańską i inne modlitwy,zamawiam Mszę Sw w ich intencji.Dlatego popieram Twoją prośbę Alu abyśmy zawsze pamiętali o Duszach w Czyśćcu cierpiących.R

 3. Należę do Apostolstwa dusz czyśćcowych. Odmówiłam w ich intencji Nowennę Pompejańską już jakiś czas temu a teraz przez 5 dni w tygodniu odmawiam codziennie jedną część Różańca.
  Mogę powiedzieć, że w wielu sprawach wstawiennictwo dusz czyśćcowych bardzo, ale to bardzo mi pomogło…Zachęcam do modlitwy za nie…I nie wierzcie Państwo, że jak podejmiecie modlitwę za te biedne dusze to spadną na Was jakieś szczególne nieszczęścia. Wręcz przeciwnie spłynie wiele łask. Spróbujcie a zobaczycie. Całe nasze życie składa się z sytuacji mniej lub bardziej przyjemnych, okresów, w których nam się powodzi i tych trochę gorszych, czasu zdrowia i choroby. Takie jest życie. I to zarówno osób odmawiających NP czy modlących się za dusze czyśćcowe jak i tych, które na oczy Różańca nie widziały…

  • ZADOWOLONA W LISTOPADZI I GRUDNIU MODLILAM NP ZA DUSZE CZYSCCOWE O BECNIE MODLE SIE DO RAN PANA JEZUSA ZA NIE GDZIES TRAFILAM ZE PAN JEZUS ZALI SIE ZE LUDZIE MODLA SIE O ROZNE RZECZY DO JEGO RAN A NIE ZA DUSZE SWIETE I TAK PODJELAM SIE DZIEKI TEMU WPISOWI MODLITWY KOLEJNEJ ZA DUSZYCZKI CZYZ TO NIEPIEKNE

 4. O czyscu – Fragment konf. O. Manjackal’a ,,Uzdrowienie w mocy Chrystusa” Blogoslawienstwo a nie zlorzeczcie

  My, katolicy, wierzymy w czyściec. A co się w nim dzieje? Jesteśmy oczyszczani w ogniu. Ogień czyśćcowy jest ogniem oczyszczającym. Są tam usuwane wszystkie doczesne kary. Jeśli byśmy mieli wieczne potępienie, wieczną karę, bylibyśmy w piekle.

  Tylko dobrzy ludzie idą do czyśćca i kiedy umierają, potrzebują jeszcze oczyszczenia A czym jest doczesna kara? Jest konsekwencją grzechu. To cierpienie, tą pokutę możemy ponieść już tutaj, na ziemi, i w ten sposób możemy siebie uświęcić. A czemu modlimy się za dusze czyśćcowe? Bo wierzymy, że poprzez modlitwę i poprzez Mszę świętą możemy przynieść błogosławieństwo dla tych osób, które umarły, aby ich doczesne kary mogły być usunięte. My, katolicy, wierzymy w to i dlatego tak czynimy. To smutne, że wielu katolików słucha dzisiaj teologów protestanckich i przestaje się modlić za dusze czyśćcowe, przestaje ofiarowywać za nie msze święte. Musimy tę zagubioną tradycję odnowić. Być może wielu z naszych przodków oczekuje naszej modlitwy, naszego wstawiennictwa w czyśćcu i mamy obowiązek ich ratować. Musimy im pomóc, bo wierzymy w obcowanie świętych.

  Kościół ma trzy wymiary: Kościoła triumfującego w niebie, gdzie przebywają święci, Kościoła cierpiącego – w czyśćcu i Kościoła walczącego, czyli nas – którzy jesteśmy na ziemi. I te trzy wymiary stanowią jeden Kościół. To się nazywa obcowaniem świętych. I wiemy, że święci w niebie – Kościół triumfujący – mogą nam pomagać poprzez modlitwę. Dlatego katolicy modlą się do świętych. A my z kolei możemy modlić się i pomagać tym, którzy są w czyśćcu. Taka jest właśnie nasza wiara katolicka. Idziemy za wiarą katolicką, nie protestancką.

  Uczyńmy naszych przodków świętymi
  Czasami ktoś z naszych rodziców albo przodków umarł bez stanu łaski uświęcającej, może w grzechu, a my jesteśmy ich dziećmi.
  Chciałbym powiedzieć o jednej rzeczy: byśmy uczynili swoich przodków świętymi. Wiemy, że w niebie są miliony milionów świętych; którzy nie są kanonizowani – niewielu z nich jest kanonizowanych. I dlatego jednego dnia, l listopada obchodzimy święto Wszystkich Świętych. Być może wielu z naszych przodków jest świętych i są w niebie, i oni na pewno będą modlić się za nami bardziej niż inni święci, bo więcej wiedzą o naszej rodzinie i o jej problemach. A jeśli myślisz, że niektórzy z twoich przodków nie są święci, próbuj ich takimi uczynić. Jak? Prosząc o przebaczenie za ich grzechy i czyniąc pokutę – ofiarując Mszę świętą, pomagając biednym, poszcząc. Są też różne dzieła ewangelizacji. W ten sposób możemy ich uratować. A kiedy znajdą się w niebie, oni z kolei będą modlić się za nas i za nasze potrzeby.

  Dlatego mówię: uczyń swoich przodków świętymi i utrzymuj tę relację miłości.

 5. Pani Alino ja w listopadzie odmawialam NP za Dusze w Czysccu cierpiace , przytrafialy mi sie rozne rzeczy i trzy razy uniknelam szczesliwie wypadku ,kazdego dnia cos sie dzialo brakowalo mi slow ,w calym moim zyciu tle na raz sie nie wydarzylo. Ale pomomo tego podejme nastepna NP . A za Dusze Czysccowe modle sie kazdego dnia przez cale moje zycie . Pozdrawiam.

 6. Ja też odmawiam teraz NP za dusze w czyśćcu, to już moja trzecia nowenna za nie. Dziękuję bardzo za to świadectwo ponieważ dopiero teraz dotarło do mnie jak ważna jest ta moja intencja i jak bardzo czekają na nasze modlitwy tam właśnie. Wielką łaskę obcowania z duszami czyśćcowymi miała Maria Simma, jest o tym kilka książek, uznane jest to przez Kościół św. Zmarła kilka lat temu.

 7. Powinniśmy się modlić za tych ludzi, których Bóg postawił na naszej drodze i chce naszej modlitwy za nich. Czy Nowenna Pompejańska za dusze, w końcowym czasie ciąży to „dobra intencja” ?

A Ty co o tym myślisz? Napisz!